RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapalı Görmek

Rüyada kapalı görmek, görülen durum, nesne veya kişiye göre anlamlandırılması gereken rüyalardan biridir. Tamamen rüyanın genel işaretleriyle beraber değerlendirilmesi gerekir ki doğru yorumlansın. Kapalı bir kadın görmek, ailesinden dini konularda iyi bir eğitim almış olan kişinin geleceğini de inancına uygun şekilde inşa edeceğini ve her adımında hakkaniyetli olmaya, hak gözeterek yaşamaya çalışacağını bildirir. Kapalı bir mekan görmek, düşmanların varlığına ve kişinin çok yakınında gizli işler çeviren, kişiye de zararı dokunacak bir arkadaşın varlığına alamettir. Kapalı bir elbise giymek, bekar bayanlar için kısmetlerin artmasına, ahlakları ile takdir görmeye ve mutlu bir evlilik yapmaya yorulur.

Rüyada Evde Kapalı Kalmak

Kişi evin içinde kapalı kaldığını ve dışarı çıkamadığını görürse, büyük bir korkuya kapılacak, başına gelen olumsuz bir olaydan dolayı psikolojik olarak etkilenecek demektir. Günlük yaşamı etkileyen kötü bir duruma yorulan rüya, imkansızlıklar içinde geçecek bir yaşamı ve ne yapılırsa yapılsın sorunlardan kaçamayacak olmayı da delalet eder.

Rüyada Kapalı Bir Bayanla Evlenmek

Bekar erkekler için sevgi ve anlayışla karşılaşacakları güzel bir hanımın işaretidir. Mutlu, örnek alınacak bir evlilik hayatı olacağına, eski yaşantıdan kurtulup, yepyeni başlangıçlar yapmayı ve temiz bir sayfa açarak, hatalardan, günahlardan uzak bir şekilde yaşanılacağını bildirir. İslam kurallarını önemseyen, manevi hayatını ihmal etmeyen, dürüstlüğünden ödün vermeyen rüya sahibinin her işten alnının akıyla çıkacağına, gelirini artırıp, maddi rahatlığı sayesinde evlatlarını da en iyi koşullarda yaşatacağına alamettir.

Rüyada Kapalı Görmenin Psikolojik Yorumu

Duygusal açıdan çocukluk döneminde aldığı yaralarla baş etmekte zorlanan, hayata adaptasyon sorunları yaşayan ve geçmişinden bir türlü kurtulamayan insanların ruh hallerini simgeler. Gerçekçi şekilde yaşanmadığını ve hayallerin peşinden bilinçsiz bir şekilde gidildiğinin de ifadesidir. Kapalı görmek, düşüncelerdeki sabit fikirliliğe ve kişiyi acıtsa da saplantılardan kurtulmakta zorlanıldığına da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,