RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyada kapalı kadın görmek, kişinin karşısına çıkacak yeni bir dostluğa işaret ettiği gibi, çevresindeki kişilerin genellikle ilim, irfan sahibi, aklı başında, merhametli ve Allah sevgisi çok yüksek olan, dini bütün kimseler olduğuna işaret eder. Kapalı kadın görenlerin eşleri kendilerine çok bağlı olur ve aile saadetleri asla sıkıntıya girmez. Rızkı bol olan insanların her zaman dara düştüklerinde yardım göreceklerini ve Allah katında sevabı bol biri olarak anılacaklarını da delalet eder. Bekar bir genç kız kapalı kadın görürse annesinden veya ailesindeki büyük kadınlardan birinin kendisine vereceği nasihate yorulur. Bekar bir erkek için de görücü usulü yapılan bir evliliğe, kız evlat sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Kapalı Kadınla Konuşmak

Kendisini kapalı kadınla konuşurken gören kişiler sorunları hakkında yardım almak amacıyla girişimlerde bulunurlar. İş için başkalarından yardım almak veya tanıdık sayesinde yeni bir işe girmek açısından da yorumlanan rüya genellikle hayırlı bir işe vesile olacak kişilerden gelecek yardıma delalet eder. Kapalı kadınla hararetli konuşan ya da tartıştığını gören kişiler ise kendilerine yol göstermek isteyen arkadaşlarına sırtını döner ve büyük bir hataya imza atarlar. Genç bir kızın bu rüyayı görmesi, dini açıdan kendisine yol gösterecek bir büyükle gerçek hayatında da konuşma yapacağına, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine tabirdir.

Rüyada Kapalı Kadın Olduğunu Görmek

Kendisini kapalı bir kadın gören erkek büyük bir günaha düşer. Hayırlara yorulmaz ve işlerinin bozulmasına da alamettir. Bir bayanın kapandığını görmesi ise, iman gücünün artacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine işarettir.

Rüyada Kapalı Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

Korkunun ifadesi olduğu gibi kişinin sakladığı bir gerçekle de ilgilidir. Kapalı kadın kişinin dışarı çıkaramadığı karanlık yönlerini veya cinsel açıdan bastırdığı duygularını da ifade ettiği gibi genç erkekler için kadınlara karşı nasıl davranacağını bilememekten dolayı bocaladığını da gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kapalı Kadın Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Canan (04 Eylül 2016 saat: 14:14)

    Rüyada yüksek uçurum gibi bir yerde dolaşırken birden etrafını kapalı kadınlar sarmişti sonra birde karşı tarafı ağaçlara kaplı bir yer gördüm orda büssuru erkek ellerinde taş birden beni taşlamaya başladı ben korkarak kaçmaya başlarken birden kendimi normal sokak aralarında buldum ve o sokakta vatan için birbirine giren gencler vardı birbirine sürekli tasliyolardi o anda eşim de kendini sokağa attım oda aralarına girdi ben korkudan siginacak yer ararken Ortaca ablam gördüm ve onla kaçmaya başladık akşam olmuştu ve ben abla koş bende eski Evimin anaktari var oraya siginalim dedim ve oraya sigindikbiraz geçtikten sonra bir odada lamba yakın bir şeyle uğraşırken ben dur bakim abla kavga bittim diye perdesi arkasından dışarı baktım ve orda bir erkek topluluğu beni görerek birden bagirdilar orda diye ben eğildim ordan kacicaktim tam evin penceresinin önüne bir şişe attılar o anda alev aldı ablam pencereden yangın yangın diye bağırdı ben abla yürü kacalim dediğimde o anda içeri eşim girdi ve burnu sismmisti ama benden başka gören yoktu tam o sırada uyandım acaba nedir bunun anlami

  2. Zeliha (04 Eylül 2016 saat: 11:43)

    Rüyamda bir hane içinde oturuyoruz benim görümce kapanmıştı ve kayinbabam ailecek oturmustuk eniştem kalkiyor yastıkları duzeltiyor o esnada kapi zili çalıyor Kayin kapinin onunde kayinbabam kızıyor anaktari var niye zile basiyor diye karisik bır rüya bunun yorumu nedir bilmiyom saygilar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,