RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapalı Yol Görmek

Rüyada kapalı yol görmek, bir çıkmazın içine düşüleceğini ve dikkatli olmak gerektiğini hatırlatır. Rüyayı bir anlamda kişiye yapılan uyarı olarak görmek doğru olacaktır. Zira bir meselede gereksiz inat yapmak veya boş bir gururla hareket etmenin sonuçları beklenin aksine kişinin aleyhine olacak demektir. Özellikle iş konularında amirlerle, üstlerle gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmak gerektiğine vurgu yapar. Sert tonda konuşmak yahut sinirlerine hakim olamamaktan ötürü meselelere objektif bakış açısını yitiren rüya sahibinin bile bile hata yapmasının geleceğini olumsuz etkileyeceğini ve iş yaşantısında sıkıntıya neden olacağını delalet eder. Evlilik konularında açık görüşlü olmamak ve aşırı kıskançlık yapmak, eşinin isteklerini, ihtiyaçlarını fazla önemsememek nedeniyle ev içinde huzursuzluğa neden olmak demektir.

Rüyada Kapalı Yola Girmek

Bir hataya alamettir ve genellikle kişinin sonradan çok pişmanlık duyacağı ve üzüleceği bir duruma düşeceğine yorumlanır. Ancak bu durum başkalarının yüzünden değil, tamamen rüya sahibinin boş inadı veya kendine aşırı güvenmesi, başkalarının önerilerine, öğütlerine kulak asmaması nedeniyle gerçekleşecektir. İş yaşantısında yanlış bir ortaklığa da dikkat çeker ve bu kişinin beklenmedik bir zamanda ayrılarak kişiyi yalnız bırakacağını, rüya sahibinin yoluna tek başına devam etmek zorunda kalacağını tabir eder.

Rüyada Kapalı Yolu Açmak

Kuru inattan vazgeçmek, salim kafayla düşünmek ve büyüklerine akıl danışmak suretiyle büyük bir hatadan kıl payı kurtulmak manasındadır. Çözümsüz gibi görünen bir iş sorununu akılcı şekilde çözerek hem kendini rahatlatmak, hem de amirlerinin takdirini toplayarak terfi etmek demektir. Mantığını elden bırakmayan ve daima aklın yoluyla hareket eden kişilerin güçlüklerden korkmadan ilerleyerek iyi bir gelecek inşa edeceklerine yorumlanır.

Rüyada Kapalı Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Çözümsüzlük veya çaresizlikle alakalı bir stres yaşıyor olmaya, içinde bulunulan duruma dışarıdan bakmakta güçlük çekildiğine işarettir. Kişinin sorununu fazla büyüttüğünü veya bu sorunu çözememesine rağmen hala uğraşmaya devam ederek vakit kaybettiğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!