RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapandığını Görmek

Rüyada kapandığını görmek, rüya sahibinin hayatına dair yeni kararlar alacağına ve yaşamında yeni yollara gireceğine rivayet edilir. Olumlu gelişmelere işaret eder ve rüyayı gören kişinin yaşama daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacağına, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin manevi duygularının yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Kapanmak

Rüyasında kapandığını gören kişinin rutin giden hayatından sıkıldığına bu nedenle de değişik mekânlara girmek, yeni yerler görmek ve yeni bir çevre edinmek gibi bazı gereksinimleri olduğuna işaret ederken bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kişisel olarak tazelenme, canlanma ve değişme isteği olduğu ile yorumlanır.

Rüyada Başını Örttüğünü Görmek

Kısmet olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin şansının artacağına işaret eder. Özellikle hanımlar için çok iyi bir rüyadır çünkü bekâr bir hanımın rüyasında başını örttüğünü görmesi o kimsenin özel hayatında çok hayırlı gelişmeler olacağına tabir edilir.

Rüyada Tesettüre Girdiğini Görmek

Rüyasında tesettüre girdiğini gören kişi gelecekte farklı bir yaşam tarzını benimseyecek ve o doğrultuda yaşayacak demektir. Rüya sahibinin inancına, ilgi alanlarına ve zevklerine daha fazla ağırlık vereceğine delalet eder.

Rüyada Kapanmak ve Açılmak

Rüyayı gören kişinin pişman olacağı ya da memnun olmayacağı bazı işler yaparak istediği sonuçları almayışı nedeni ile ondan vazgeçeceğine ve başladığı noktaya geri dönme kararı alacağına işaret eder.

Rüyada Kapanmak Örtünmek

Rüya sahibinin daha mazbut bir hayatı benimseyeceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına alamet eder. Bu yaşamın rüya sahibine daha fazla mutluluk getireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: