RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapandığını Görmek

Rüyada kapandığını görmek, rüya sahibinin hayatına dair yeni kararlar alacağına ve yaşamında yeni yollara gireceğine rivayet edilir. Olumlu gelişmelere işaret eder ve rüyayı gören kişinin yaşama daha farklı bir pencereden bakmaya başlayacağına, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin manevi duygularının yükseleceği anlamına gelir.

Rüyada Kapanmak

Rüyasında kapandığını gören kişinin rutin giden hayatından sıkıldığına bu nedenle de değişik mekânlara girmek, yeni yerler görmek ve yeni bir çevre edinmek gibi bazı gereksinimleri olduğuna işaret ederken bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin kişisel olarak tazelenme, canlanma ve değişme isteği olduğu ile yorumlanır.

Rüyada Başını Örttüğünü Görmek

Kısmet olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin şansının artacağına işaret eder. Özellikle hanımlar için çok iyi bir rüyadır çünkü bekâr bir hanımın rüyasında başını örttüğünü görmesi o kimsenin özel hayatında çok hayırlı gelişmeler olacağına tabir edilir.

Rüyada Tesettüre Girdiğini Görmek

Rüyasında tesettüre girdiğini gören kişi gelecekte farklı bir yaşam tarzını benimseyecek ve o doğrultuda yaşayacak demektir. Rüya sahibinin inancına, ilgi alanlarına ve zevklerine daha fazla ağırlık vereceğine delalet eder.

Rüyada Kapanmak ve Açılmak

Rüyayı gören kişinin pişman olacağı ya da memnun olmayacağı bazı işler yaparak istediği sonuçları almayışı nedeni ile ondan vazgeçeceğine ve başladığı noktaya geri dönme kararı alacağına işaret eder.

Rüyada Kapanmak Örtünmek

Rüya sahibinin daha mazbut bir hayatı benimseyeceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına alamet eder. Bu yaşamın rüya sahibine daha fazla mutluluk getireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kapandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Büsra (13 Temmuz 2014 saat: 15:05)

  Ruyada Canım sıkılıyodu. Ve parka gitmeye karar verdim.Evinin yakınındaki bir parka gitcektim. Parka giderken kapalı olmadığım halde başıma şal atıyodum. Sonra parkta kapalı olan arkadaşlarımın saçlarının açık olduğunu gördüm. Ve bende saçlarımı açmayı düşündüm ama açmadım. Sonra bir banka oturdum. Ve rüyadan uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Hayırlı ramazanlar

 2. Melisa (11 Temmuz 2014 saat: 15:54)

  Rüyamda yeni bir liseye başlamışım tenefüs saati tuvalete gidiyorum erkeklerle bayanların lavobaları aynı yerde ve bir pencere var ordan lavabo gözüküyor ordanda benim eski erkek arkadaşım sevgili olduğum biri değil yanında bi erkekle benim hakkımda konuşuyolar ve bende aynaya bakarak başörtümü düzeltiyorum ama lavaboya giderlen başım açık rüyam böyle bu arada bi kaç hafta önce ümreye gittim ondan dolayımı aklımda kalıyo bu kapamak

 3. GÜLÜZAR (16 Haziran 2014 saat: 13:00)

  Rüya dışında birlikte kapanmayı düşündüğümüz bir akrabamız var.Ben ona kapanırsan haber ver bana, belki şevk gelir bende kapanırım derdim.
  Rüyamda bu kişi bana telefon edip kapandığını söylüyor bende o gece kapanmaya karar veriyorum ve 1 günü kapalı geçirdim sonra aşırı derecede ummadığım kadar pişmanlık yaşadım.
  Kendi kendime rüyamda.’ Ne gerek vardı şimdi ben zaten kapalı giyiniyordum şimdi geride açamam kafamı herkes gördü böyle’ diyip durdum.
  teşekkürler

 4. esin (19 Mart 2014 saat: 11:02)

  Ben üniversitede okuyorum. Rüyamda okuldan memlekete döndüğümde babamı kaybediyordum gozumden tek bir damla yaş akmıyordu. Ayrıca babasını yakın zamanda kaybeden bir arkadaşımla görüşüyordum o dönemde yanında olmadığım için bunların olduğunu söylüyordu ve ardından kanser olduğumu öğreniyor dum. Annem ve teyzem benim için benim duymadığımı sanarak agliyorlardi. Çok kasvetli bir ruyaydı.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,