RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapanmak

Rüyada kapanmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için güzel olan şeylere yorulur. Olgun bir kimse olmaya, dine ve Allah’a bir adım daha yakın durmaya, yüzünü kıbleden ayırmamaya, ahlaklı, dürüst, onurlu ve itibarlı kimse haline gelmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin hak yolunda hayırlı işler yaparak kendini onun hayırlı ve sevgili kulları arasına girmeye adayacağına rivayet edilir.

Rüyada Başını Kapatmak

Rüya sahibi için şans ve kısmet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda çok müjdeli, sürpriz ve temiz bir olay yaşayacağına bu olayla birlikte tüm hayatının olumlu ve güzel yönde değişeceğine delalet eder. Gerçek ve kalıcı mutluluğu, huzuru, sevgiyi ve aşkı yakalamaya, güzel günler yaşamaya alamet eder.

Rüyada Başkasının Kapandığını Görmek

O kimsenin yüzünü güldürecek bazı gelişmelerin ortaya çıkacağı anlamına gelir ve rüya o kişi üzerinden yorumlanır. Rüya sahibinin rüyada kapandığını gördüğü kişi hakkında güzel bir haber alıp, o kişinin mutluluğuna ortak olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kapanmak Açılmak

Rüya sahibinin doğru yoldayken bir anda hileye ve fesada düşeceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine delalet eder. Bu nedenle de kişinin iyi giden hayatının sarsılacağına ve düzeninin bozulacağına yorulur.

Rüyada Başını Örtmek

Rüyada başını örtmek de başını kapatmak gibi tabir edilir ve hayırlara işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Dileklerin ve hayallerin kabul olacağına, kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Tesettüre Girmek

Hiçbir şartta ve koşuldu kendini bozmayan, inancına sadık kalan, ibadetini yerine getirmeyi ihmal etmeyen ve muhafazakâr tutuma sahip olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir ve rüyayı gören kişinin doğru olandan ayrılmadığı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kapanmak İle İlgili Rüyalar;

 1. büşra kültepe (29 Aralık 2014 saat: 00:42)

  rüyamda kardeşim ve yeğenlerimle pazar alışveriş i yapmış evime dönüyoruz ben evliyim oturduğum binanın normalde 1 girişi var ama rüyamda farklı apartman ve 3 girişi varmış bir kadidan giriyoruz merdivenlerden çıkıcaz ama merdivende çalışan 2 adam merdivenleri yapiyor 2. kapıya dogru gidiyoruz oraya da giriş yok görevliler buradanda giremezsiniz diyor enson kapıya yöneliyoruz orada da 2 adam var onlarda almıyor içeri ben tartışma ya başlıyorum evime cikamicakmiyim diye birini beklediklerini ve ne zaman keyfi çatıp gelirse o zaman gireceğim i söylüyorlar ben böyle saçmalık olmaz diyorum 2 adamdan biri yakalayın şunu diyor güvenlikler beni almaya gelirkeb kardeşimim bende güvenliğim tamam sorun yok diyor kurtarıyor bu arada eşim güvenlik görevlisi kardeşiminde sertifikası var ama yapmıyor sonra ben kardeşim tam binasan çıkmak için arkamizi dönüyoruz ben ağlamaklı oluyorum kapalıymisim baş örtüsü açar gibi oluyorum ama açmıyorum sonra bizi geri çağırıyorlar geçin diye kardeşim ve yeğenlerim güvenlik turnikelerinden geciyorlar ilerliyor onlar ben geçiyorum ama bayan güvenlik elmani benim bütün ceplerimi boşaltıyor ve cebimden 3 tane elli tl 1 tane 1 tl bozuk para olarak 1.75 tl çıkıyor hepsini yazıyor kadin güvenlik bi türlü geçemedim o kapıdan kardeşim bana yardımcı olmak için geri geliyor ama geçtiğimi görmeden uyandım’

 2. ömer (09 Aralık 2014 saat: 00:49)

  Iyi akşamlar ben ruyam kiz ardasimi gordum cafe gibi bir yerdeydik kiz arkadasim basi kapaliydi ben yanina gittigimde ise basi acik ti sonra ben yaniniza otura bilirmiyim dedim oturdum biraz muhabbet ettik ben bir arkadasi gördüm yanina gittim arkami dondugum de ise kiz arkadasim gitmisti şimdiden teşekkür ederim

 3. murat (26 Nisan 2014 saat: 11:14)

  Merhaba,
  aramış olmama rağmen ortak bir nokta bulamadım bu yüzden de yazayım dedim.

  rüyamda, tanımadığım(daha doğrusu hatırlayamıyorum kimdi) bir kız arkadaşa ders çalıştırıyordum. daha sonra bu arkadaşla rüyada ilerleyen dakikalarda öpüşmeye başladık, ve ben yanağını alnını, yüzünün her noktasını da neredeyse öptüm ve öpüşme bittikten sonra bu arkadaş tesettüre girdi; mükemmel bir şekilde kapandı(uzun etek, üstü bol elbise, başörtüsü göğsünü kapayacak şekilde vs). O kız arkadaşın yüzü bembeyaz ama hafif al yanaklıydı gözleri de koyu kahveydi. tahmin ediyorum güzel bir yorumu vardır gerek tesettür gerek öpmek tabirini okuyunca ama tabi farklı da olabilir.

  Teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,