RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapanmak

Rüyada kapanmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için güzel olan şeylere yorulur. Olgun bir kimse olmaya, dine ve Allah’a bir adım daha yakın durmaya, yüzünü kıbleden ayırmamaya, ahlaklı, dürüst, onurlu ve itibarlı kimse haline gelmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin hak yolunda hayırlı işler yaparak kendini onun hayırlı ve sevgili kulları arasına girmeye adayacağına rivayet edilir.

Rüyada Başını Kapatmak

Rüya sahibi için şans ve kısmet olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda çok müjdeli, sürpriz ve temiz bir olay yaşayacağına bu olayla birlikte tüm hayatının olumlu ve güzel yönde değişeceğine delalet eder. Gerçek ve kalıcı mutluluğu, huzuru, sevgiyi ve aşkı yakalamaya, güzel günler yaşamaya alamet eder.

Rüyada Başkasının Kapandığını Görmek

O kimsenin yüzünü güldürecek bazı gelişmelerin ortaya çıkacağı anlamına gelir ve rüya o kişi üzerinden yorumlanır. Rüya sahibinin rüyada kapandığını gördüğü kişi hakkında güzel bir haber alıp, o kişinin mutluluğuna ortak olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kapanmak Açılmak

Rüya sahibinin doğru yoldayken bir anda hileye ve fesada düşeceğine, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine delalet eder. Bu nedenle de kişinin iyi giden hayatının sarsılacağına ve düzeninin bozulacağına yorulur.

Rüyada Başını Örtmek

Rüyada başını örtmek de başını kapatmak gibi tabir edilir ve hayırlara işaret ettiği şeklinde kabul edilir. Dileklerin ve hayallerin kabul olacağına, kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Tesettüre Girmek

Hiçbir şartta ve koşuldu kendini bozmayan, inancına sadık kalan, ibadetini yerine getirmeyi ihmal etmeyen ve muhafazakâr tutuma sahip olan bir kişinin varlığı ile tabir edilir ve rüyayı gören kişinin doğru olandan ayrılmadığı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,