RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kapı Çalmak

Rüyada kapı çalmak, art niyetlere, kötülük düşünmeye, şeytana uymaya, aklını fitne ve fücura çalıştırmaya, dedikodu etmeye, haksızlık yapmaya ve iftira atmaya işaret eder. Hakkı yenecek ve atılan kirli, pis ve çirkin sözler nedeni ile gururu ve onuru kırılacak bir kimsenin varlığına delalet eder. Uğursuzluk ve melanet yaşamaya, musibetlerle burun buruna olmaya, tehlikelere ve kötülüklere yaklaşmaya alamet eder.

Rüyada Kapı Açmak

Rüyada kapı açmak, hayırlara yorulur. Rüya sahibinin içine düştüğü zorluktan, sıkıntıdan, çaresizlikten ve yalnızlıktan, ona yol gösterecek, öğüt ve akıl verecek, hayat tecrübelerini ve bilgilerini aktaracak bir kişinin aracılığı ile kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek, çeşitli şekillerde tabir edilir. Kapının nerede olduğuna ya da nerenin kapısı olduğuna bağlı olarak yorumlanır ama genel anlamı ile bu rüya, hayatı yoluna koyan, cefakâr bir kimse ile açıklanır. Evin annesi ya da hanımı olarak değerlendirilir.

Rüyada Kapı Zilinin Çalması

Rüyada kapı zilinin çalması, büyük mutluluk anlamına gelirken aynı zamanda uğur olarak kabul edilir ve kişinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına tabir edilir.

Rüyada Kapı Tokmağı Görmek

Rüyada kapı tokmağı görmek, şansın ve kısmetin açılacağına, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine işaret eder. Hayırlara yorulur ve iyilik olarak değerlendirilir.

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlemek, rüya sahibinin iyi niyetlerini su istimal etmiş kimseler nedeni ile insanların tümüne karşı güvenini kaybettiğine, kalbini onlara kapattığına, kabuğuna çekildiğine ve kendi kendisi ile mutlu olmaya çalıştığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayata küstüğüne ve insanlardan çok darbe yediğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,