RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapı Kapatmak

Rüyada kapı kapatmak, yakın bir arkadaşla ipleri koparmak, kötü bir kavga etmek ve bunun neticesinde o kişiyi hayatından tamamen uzaklaştırmak anlamlarına gelir. Kapı kapatmak ayrılıkların ve küslüklerin ifadesidir. Rüya sahibinin sevdiği bir kimse ile arasının açılacağına, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına ve bu durumun telafisinin olmayacağına işarettir. Evli kişiler bu rüyayı görürlerse eşleri ile yollarını ayırma kararı alırlar. Boşanma habercisi olan rüya bekar kişiler için de birlikte oldukları kimselerle aralarının açılması ve evlilik planlarının bir süreliğine askıya alınacağına delalet eder. Kapı kapatmak iş sahipleri için birinin işine son vermek anlamına da geleceği gibi, çalışan kişilerin işlerinden ayrılmalarına da alamettir.

Rüyada Yüzüne Kapı Kapatılması

Kişinin yüzüne kapatılan kapı ayrılık demektir. İşinden çıkarılmak, kovulmak gibi manalara da gelen rüya evliler için eşlerinin boşanma talebi ile karşılarına geleceklerini ve onu ikna edemeyeceklerini de işaret eder. Affedilmesi çok güç olan bir hata yapan rüya sahibinin karşısındaki kişi tarafından acımazsızca hor görülmesi, hayatından çıkarılması manasına da gelir. Yüzüne kapı kapanan kişilerin kısmetleri de kapanır ve rızıklarında azalma olur. Hayat standardının düşmesi ve kişinin alışık olduğu hayatın çok dışında başka bir hayata sürüklenmesi olarak da tabir edilir.

Rüyada Birinin Yüzüne Kapı Kapatmak

Tanınan birinin yüzüne kapı kapattığını görmek, gerçek hayatta da o kişi ile olan ilişkiyi askıya almak veya o kimseyi hayatından çıkarmak anlamına gelir. Kişinin kendisine karşı yapılan hataları affetmeyeceğini özellikle yakın çevresindeki kişilerin yalanlarını yakalayacağını ve önlem alacağını da tabir eder.

Rüyada Kapı Kapatmanın Psikolojik Yorumu

Kendisini asosyal bir hayata sokan, giderek sürekli içine kapanık bir tutum içine giren ve bu nedenle sosyal ilişkileri çok fazla zayıflayan kişileri temsil eder. Kapı kapatmak kendini korumak ve başkalarından gelecek zararı en aza indirmek için uğraşmak anlamına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kapı Kapatmak İle İlgili Rüyalar;

  1. ayten ozyurt (06 Ekim 2015 saat: 07:20)

    rüyamda kapı çalıyor kapıyı açıyorum karşımda eski sevgilim siyah bi ceket giymiş öylece yüzüme bakıyor havada sisli grimsi bi renk almış durumda ben eski sevgilimin yüzüne bakıyorum mahçup bi hali var gibi konuşmadan kapıyı kapatıyorum.

  2. Melek (13 Mayıs 2015 saat: 19:51)

    Rüyamda bir sokakta yürüyorum yolun sağ kenarından ilerlerken bir kedi görüyorum siyah. Peşimde dolanmaya Başlıyor HIZLA evime giriyorum kedinin suratına kapıyı çok sert bi şekilde kapatıyorum. Birden kendimi evin tuvaletinde idrar yaparken buluyorum. Bir bakıyorumki kendiliğinden idrarım akıyor. Şaşırıyorum.Acaba anlamı nedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,