RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapı Kilidi Görmek

Rüyada kapı kilidi görmek, disiplinli olmaya, işine sıkı sıkıya bağlanmaya ve onu en iyi şekilde yapmak için savaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin kötü alışkanlıklarından, havai düşüncelerinden ve duygularından kurtulacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına işaret eder.

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada kilit görmek, itibarlı kişi olmaya, kariyerini ve koltuğunu korumaya, hakkını yedirmemeye aynı zamanda hak yememeye, malını ve kazancını garanti altına almaya, özü sözü bir mert ve güvenilir kişi olmaya tabir edilir.

Rüyada Kilit Açmak

Rüyada kilit açmak, duaların kabul olacağına, isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına alamet eder.

Rüyada Kapı Kilidi Değiştirmek

Rüyada kapı kilidi değiştirmek, rüyayı gören kişinin hayatında hayırlı değişiklikler yapacağına, yeni adımlar atacağına, isabetli kararlar alacağına ve bunlardan hayır bulacağına işaret eder.

Rüyada Kapı Kilidi Kırılması

Rüyada kapı kilidi kırılması uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı aksiliklere, zorluklara ve çileye tabir edilir. Kişi, çaresiz durumlara düşecek, eli kolu bağlanacak ve kötü günlerden geçecek demektir.

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek, rüyayı gören kişinin canını ve malını garantiye alacağına aksi takdirde bilmediği işlere yanaşmayacağına delalet eder. Kazadan ve beladan uzak durmaya, kendini kötülüklerden sakınmaya ve risk altına girmekten özenle kaçınmaya alamet eder.

Rüyada Kapı Üzerinde Anahtar Görmek

Rüyada kapı üzerinde anahtar görmek, rüya sahibinin başına çok kötü bir olay geleceğine ve bu işin bedelini en ağır şekilde ödemek zorunda kalıp, devlet tarafından cezalandırılacağına ve çok zor günler geçireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,