RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlemek, iyi değildir. Rüya sahibinin kendi huzurunu kendi eliyle bozduğuna, hiçbir şeyden kolay kolay memnun ve tatmin olmadığına, yaşadığı en iyi ve en hayırlı olayda bile kötü bir yan bulmaya çalıştığına, bardağın dolu tarafını görmektense hep boş tarafına takıldığına rivayet edilir. Kişi, tam olarak mutlu olmayı hiçbir zaman başaramıyor demektir.

Rüyada Kapı Kilitlemek ve Açmak

Rüyada kapı kilitlemek ve açmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin gereksiz korkularından, şüphelerinden, vesveselerinden, karamsarlığından, kötü duygu ve düşüncelerinden arınmayı başaracağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Kilitlemek

Rüyada anahtarla kapı kilitlemek, rüya sahibinin bir kişi nedeni ile yaşayacağı zahmete, çileye ve zorluğa alamet eder. Başka biri nedeni ile huzursuzluk yaşamaya, sıkıntıya düşmeye, içinden kolay kolay çıkılamayacak durumlara gelmeye rivayet edilir.

Rüyada Kapı Kapatmak

Rüyada kapı kapatmak, rüyayı gören kişinin özellikle hane içinde yaşadığı problemleri, yokluğu ve mutsuzluğu herkesten gizleme çabasında olduğuna ve kimsenin kendisinin mağduriyetini öğrenmesini istemediğine tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda dertlerini içine atıp, kederi ile baş başa kalmayı tercih eden bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek, çok güzeldir. Rüya sahibi için çözümsüz hale gelmiş sıkıntıların aşılacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde de her amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Pencere Kapatmak

Rüyada pencere kapatmak, şansın ve kısmetin azalacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına, sorunları nedeni ile ruhunun sıkılacağına, gülen yüzünün de solacağına işaret eder. Kişi melanetli olaylarla karşılaşacak ve mutsuz olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kapı Kilitlemek İle İlgili Rüyalar;

  1. sibel kumas (15 Nisan 2014 saat: 10:29)

    Ruyamda olmus babaannemi tuvalette vajinasindan isiriliyo sonra cop dolu bi siyah kovada oturup o siyah beyaz fareyi opuyordu bense surekli cocuklarla biri benim çocuğum ayakkabılarimizi kapinin onune koyuyur karsimda sarisin hic tanimadigim bir kadin mavi elbiseli biri surekli evime girmek istiyorben ise once biz oturduk giremezsin diyerek kapiyi kilitliyorum sonra ayakkabilari almak icin yeniden acip yeniden kilitliyorum bunu 3 kez yaptim ayrica hayatta dusmanken ruyamda ayni evi paylastigim kuzenimde camasir yikiyor son olarak kapiyi acarken sineme simsiyah bir igrenc korkutucu kurda benzer bisey dusuyo ve ben elimle alip atmak isterken eziliyo bulasiyo elime sineme hwrkese bagira bagira gosterip cikmayin disari diyorum ve anne diye birkackez sesleniyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,