RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüyada kapı kilitlemek, iyi değildir. Rüya sahibinin kendi huzurunu kendi eliyle bozduğuna, hiçbir şeyden kolay kolay memnun ve tatmin olmadığına, yaşadığı en iyi ve en hayırlı olayda bile kötü bir yan bulmaya çalıştığına, bardağın dolu tarafını görmektense hep boş tarafına takıldığına rivayet edilir. Kişi, tam olarak mutlu olmayı hiçbir zaman başaramıyor demektir.

Rüyada Kapı Kilitlemek ve Açmak

Rüyada kapı kilitlemek ve açmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin gereksiz korkularından, şüphelerinden, vesveselerinden, karamsarlığından, kötü duygu ve düşüncelerinden arınmayı başaracağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Anahtarla Kapı Kilitlemek

Rüyada anahtarla kapı kilitlemek, rüya sahibinin bir kişi nedeni ile yaşayacağı zahmete, çileye ve zorluğa alamet eder. Başka biri nedeni ile huzursuzluk yaşamaya, sıkıntıya düşmeye, içinden kolay kolay çıkılamayacak durumlara gelmeye rivayet edilir.

Rüyada Kapı Kapatmak

Rüyada kapı kapatmak, rüyayı gören kişinin özellikle hane içinde yaşadığı problemleri, yokluğu ve mutsuzluğu herkesten gizleme çabasında olduğuna ve kimsenin kendisinin mağduriyetini öğrenmesini istemediğine tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda dertlerini içine atıp, kederi ile baş başa kalmayı tercih eden bir kimsenin varlığına yorulur.

Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada anahtar görmek, çok güzeldir. Rüya sahibi için çözümsüz hale gelmiş sıkıntıların aşılacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde de her amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Pencere Kapatmak

Rüyada pencere kapatmak, şansın ve kısmetin azalacağına, rüya sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine, elinin darlık içinde kalacağına, sorunları nedeni ile ruhunun sıkılacağına, gülen yüzünün de solacağına işaret eder. Kişi melanetli olaylarla karşılaşacak ve mutsuz olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!