RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapılar Görmek

Rüyada kapılar görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde çok güzel ve mutluluk verici olaylar ile karşılaşacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine ve sevilen, sayılan ve değer verilen bir kişi olacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, işlerini gören kişilere de rivayet eder.

Rüyada Kapılar Açmak

Gösterilecek olan gayret ve verilecek emek sayesinde birçok şansın elde edileceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına ve hep birlikte mutlu olunacağına alamet eder

Rüyada Beyaz Kapılar Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı bazı işlere gireceğine, bu işler sayesinde hayal ettiği ve sahip olmak istediği herşeye sahip olacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada Büyük Kapılar Görmek

Ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde büyük miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına yorumlanır.

Rüyada Açık Kapılar Görmek

Yakın bir zaman içinde rüya sahibini çok sevindirecek gelişmelerin yaşanacağına, işlerin yoluna gireceğine, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada Tahta Kapılar Görmek

İş hayatında dökülen alınteri sayesinde işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine yorulur

Rüyada Demir Kapılar Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok mutlu ve huzurlu olduğuna delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kapılar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Elçin (27 Kasım 2014 saat: 14:40)

    Rüyamda tanıdık bir binada yavaş yavaş yukarı çıkıyordum, sağda solda evlerin kapıları açıkdı evin içinden beyaz ışık hiss ediliyordu. Bazı kapılar 2 hisseliydi, bazılarıysa tek kapıydılar, sanki rüzgar 2 taraflı kapıyı hafifce silkeliyordu. Bazı kapılar kapalıydı. Sonuncu kata kadar çıktım, sonuncu katda 2 kız beni evine aldı, yüzleri tanıdık değildi ama kızların sevgilimin akrabası olduğunu zann ediyordum, yatakda uzanmışdım ve yanlarımda onlar oturmuşdular.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,