RuyaTabirleri.com

Rüyada Kapkaç Görmek

Rüyada kapkaç görmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerden biri ile ilgili olarak çok kötü ve çok üzücü bir haber alacağına, bu haber ile neredeyse yıkılacağına, çok zor günler geçireceğine, çok büyük bir acı duyacağına ve bu kişi ile arasında yaşanan güzel olayları düşünüp anacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olarak çok kötü olaylar yaşayacağına, işlerinin günden güne bozulacağına ve büyük bir kavgaya doğru ilerlediğine işaret eder.

Rüyada Kapkaca Uğramak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan bir sorundan ötürü büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına ve bu olaylardan ötürü kendine yardım edecek pek kimse bulamayacağına delalet eder.

Rüyada Kapkaca Uğradığı Görmek

Rüyada kapkaca uğramak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin çok zor zamanlar geçireceğine ve bu duruma karşı elinden bir şey gelmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Kapkaç Yapıldığını Görmek

Rüya sahibinin, çok sevdiği birisi ile gireceği bir çalışmadan ötürü büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine rivayet eder.

Rüyada Kapkaççı Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor zamanlar geçirdiğine, insanlar ile çok sık tartışmaya başladığına, bunun sebebi olarak hatalı bir şekilde söylediği şeyler olduğuna, bu yüzden rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine ve yaptığı bu hata yüzünden insanlar tarafından çok kötü durumlara düşürüleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kapkaç Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sevgi Öztürk Mercan (29 Aralık 2014 saat: 08:50)

  Rüyada ailece piknik yapıyorduk ve eşimin babasına biri bi eski sınıf arkadaşım erkek bana altın ve para ver diye zorlamis ve eşimin babası da korkup küçük bi kalp krizi kalp rahatsızlığı geçirdi ve cok korktum. Rüyamda bikaç gün sonraamcam lara gittim ve sofra kurduk bahçeye ve kızımda bahçeye istediğini gördüm at de anlama gelir çok korktum ve cok merak ediyorum

 2. burcu (23 Kasım 2014 saat: 10:14)

  Ben rüyamda annemle sinemaya gitmiştik.sonra ben fil arasında gittim tüm okulla gelmişiz annem yok.sonra sınıftan yakın arkadaşlarımla oyun oynuyordum.kulağımda kulaklığin birisi,cebimdede telefonum vardı.yine bizim sınıftan erkek bir arkadaşım arkadan kulaklığımi yakaladı.çekmeye başladı .ben kulaklık telefondan her an çıkabilir diye bende hemen tuttum kulaklığı. İlimizde kulaklığı çekiştirirken kulaklığın birtarafının lastiği koptu.sonra telefonu da almaya çalışti ben kulaklığında telefinunda üstüne yattım .kızlara bağiriyorum duymuyorlar bir aradan da diğeri var orada uyandım .

 3. nisa (16 Kasım 2014 saat: 13:19)

  rüyamda

  annem ile geziyorduk bir arkamızdan dolaşarak gelen yüzleri maskeli bizi takip ediyorlardı anneme söylemiştim annem aldırmamıştı bir anda bir arabadan inerek annemin çantasını almaya çalışıyordu bende ağlıyordum adama bakıyordum ve adama saldırmak istiyordum ama korkuyordum annem direniyordu ve bizim şehrimiz değildi İzmir’di gördüğüm yer memleketimiz bu ne demek lütfen açıklayın

 4. damla (13 Ocak 2014 saat: 09:25)

  Rüyamda kapkaçcılar esyalarımizi almaya calısıyorlardı ama alamıyorlardı kapkacci adamin kucuk bir oglu vardı ogluna kiziyordum sonra kapkacci adam birden kadina donusuyordu kadin beni kovaliyordu ben de okuluma kaciyordum okulumda birkac arkadasım da vardı sonra kadın asagıda bekliyordu arada da yukarı bakıyordu sonra oldugu yerde tenis oynuyordu daha sonra yukari bakip bni goruyordu ve iki arabayi ust uste koyup yukari bakmaya devam ediyordu o sirada okuldaki bir dolabi acincaa dolapta kendi telefonumun aynısindan gördüm alıp kenarakoydum koydugum yerde 3tane daha telwfon belirdi bunlar kimin diye sordum arkadaslarimin ,ogretmenlerinmis oradan ciktim ogretmenlr odasina gittim orası tamqmen farkli ogretmnler savascı kiyafetleri ve isin kılıçlarıyla calısıyorlardı sonrasında uyandım. Bunnedemek acaba.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,