RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek kin ve nefretini açıkça belli eden kişiye ve işçisine acımayan bir patrona delalet eder. Rüyada görülen kaplan genellikle burnu havada, kendini herkesten üstün gören, başkalarını hor gören kişiye delalet ederken aynı zamanda kaplan iri yarı, cüssesi ve kilosu yerinde ve zengin bir erkeğe yorulur. Rüyada kaplan görmek kişinin hatalarından ve günahlarından ders çıkarıp ruhunu kötülüklerden arındırmak için Allah katında tövbe etmesine işaret ederken çok bilgili ve entelektüel bir kimseye de delalet eder.

Rüyada kaplan eti yemek kişinin bolluk ve berekete kavuşacağına, mülkiyetinin de artacağına delalet eder. Rüyada kaplan sütü görmek insanların şerrine uğramaktan korkmaya ama bu nihayetinde bu korkuyla baş etmeye, kaplanın tüyünü görmek de rakipten kazanç ya da mal elde etmeye delalet eder. Bir kişi eğer rüyasında kaplana bindiğini görürse ömrünü krallar gibi güzel ve rahat geçirecek demektir. Rüya Tabirleri olarak diğer benzer yorumlara da bakmanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüyada kaplan öldürdüğün görmek hayırlıdır. Rüya sahibi kendisi için öyle hayırlı ve iyi bir iş yapacaktır ki çevresinde onu çekemeyen ve kıskanan arkasından da sürekli gıybet eden kişiler hasedinden ölecek demektir.

Rüyada Kaplan Saldırması  

Rüyada kendisine bir kaplanın saldırdığını gören kişinin hayatında hayırlı şeyler olacak demektir. Kişi iş hayatında büyük bir başarı göstererek terfi alacak demektir.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyada kaplanı tutmak suretiyle onu sevmek, rüya sahibinin tüm rakiplerine ve hasımlarına karşı galip gelmesine delalet eder.

Rüyada Kaplan Avlamak

Rüyada kaplan avladığını gören kişi hile ile iş yapan bir kimse üzerinden kendine çıkar ya da kar sağlayacak demektir.

Rüyada Evde Kaplan Görmek

Rüyada evin içinde bir kaplan görmek iyi değildir. Rüya sahibinin evine güçlü bir düşmanın saldıracağına delalet eder.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyada yetişkin kaplan sevmek, ikna edilmesi zor, katı, sert mizaçlı, kendisinden korkulan bir kimseye karşı büyük bir adım atarak, o kimsenin anlayacağı şekilde konuşmaya ve onu kazanmayı başarmaya yorulur. Rüyada yavru kaplan sevmek, hayat ve iş konusunda tecrübesiz bir kimseyi eğitmeye, ona yol göstermeye, hayatı öğretmeye ve onu gelecekte lider, başkan, yönetici, siyasetçi ya da patron olabileceği vasıflarla donatmaya işaret eder. Rüyada Sibirya kaplanı sevmek, ticaret konusunda daha dirayetli, soğukkanlı ve sabırlı bir kimseyle bir araya gelmeye, onunla ortaklık kurmaya ve onun öncülüğü sayesinde rakiplere karşı büyük zaferler elde etmeye delalet eder.

Rüyada Kaplan Beslediğini Görmek

Rüyada yeni doğmuş bebek kaplan beslediğini görmek, bir emelini gerçekleştirmek için zor bir yola baş koymaya, onu başarmak için azmetmeye ve çevredekilerden gelen cesaret ve umut kırıcı hiç bir söze kulak asmamaya yorulur. Rüyada hasta kaplan beslediğini görmek, kimselerin önemsemediği, görmezden gelinen bir meseleye insani sorumluluk duyarak ve onu görev bilerek el atmak bu sayede insanlara ders verecek ve ibret olacak nitelikte bir iş yapmak anlamına gelir. Rüyada vurulmuş yaralı bir kaplan beslediğini görmek, büyük bir sevap işlemek, çok dua almak ve minnet duyulan kimse olmak demektir.

Rüyada Kaplan Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin kararlı, güçlü, çalışkan, bilgili ve başarılı rakipleri olması anlamına gelir. Rüyada kaplan sürüsünün saldırısına uğramak, düşmanların ya da rakiplerin ağız ve güç birliği etmesine işaret eder. Rüyada kaplan sürüsüne katılmak, işinin ehli, hırslı, gözü kara ve kararlı insanlarla bir araya gelmeye ve bundan sonra onlarla birlikte hareket etmeye, bu konuda kazançlı çıkacağına inanmaya yorulur. Rüyada kaplan sürüsünü dağıtmak, rüya sahibinin mert kimse olması sayesinde güçlerini güçsüzlere karşı kullanan kimseleri bozguna uğratmasıdır. Rüyada kaplan sürüsünün saldırıya uğraması ve yaralanması, birbirine düşecek insanlara ve bu insanlar arasında çıkacak büyük anlaşmazlıkların, olayların, kavgaların varlığına delalet eder.

Rüyada Kafeste Kaplan Görmek

Sözleri ve davranışlarıyla kırıcı bir kimseye hatasını göstermek ve onu terbiye etmek için bir süre onunla konuşmamaya, görüşmemeye yani onunla tüm iletişimi kesmeye ve bu sayede o kişiyi yalnız bırakmaya yorulur. Rüya sahibinin amacı kişinin uslanması ve hatalarını tekrar etmemesi için kendisini eğitmeye çalışmasıdır. Rüyada kafeste bir dişi bir de erkek kaplan görmek, özel hayatta yaşanacak tatsız olaylar nedeniyle meslekte de başarısız olunması ve hayatın genelinde sorunlar çıkmaya başlaması anlamına gelir. Rüyada kafeste ölü kaplan görmek, bir tehlikenin geçtiğinden emin olmaya ve bu sayede daha rahat, huzurlu ve özgür davranma imkânı elde etmeye alamet eder.

Rüyada Kaplan Tarafından Kovalandığını Görmek

Rüyada çok fazla kaplan tarafından kovalandığını görmek, rüyayı gören kişinin bir girişimde bulunmak isterken karşına çıkacak ve kendisini engellemek için deyim yerindeyse elinden geleni ardına koymayacak kimselere yorulur. Rüyada erkek bir kaplan tarafından kovalanmak, sözü çiğnenemeyecek ve ezilip geçilemeyecek bir aile büyüğü ya da hatırı sayılır kimse demektir. Rüyada dişi bir kaplan tarafından kovalandığını görmek, yumuşak kalpliliği sayesinde kendisine yapılan hataları her defasında affeden anaç bir kimsedir. Rüyada yırtıcı bir kaplan tarafından kovalandığını görmek, rüya sahibinin kendini bilmezliği, ukalalığı, densizliği ve hadsizliği nedeniyle karşılaşmak ve aynı ortamda bulunmak istemediği birinin varlığı anlamına gelir. Rüyada yaralı bir kaplan tarafından kovalandığını görmek, kendisine haksızlık edildiğine inanan bir kimsenin hakkını aramak için yapacağı hamleye ve rüyayı gören kişiye karşı harekete geçmesine işaret eder.

Rüyada Beyaz Kaplan Görmek

Yardımsever, iyi kalpli ve güçlü bir kişi ile kurulan bir ortaklık sayesinde hayırlı ve güzel bir işin başına geçileceği, bu sayede kötü giden zamanların güllük gülistanlık olacağı, sevinçli bir ruh haline bürünüleceği, sıkıntıların sona ereceği, kazancın artacağı, iş ya da eğitim konusunda yeni bir yola girileceği anlamına gelir. Rüyada beyaz kaplan avlamak, ihanet, dedikodu ve gıybet demektir. Kişi, birbiri ardına kötü durumlarla yüzleşecek, olmaz dediği şeyler bir anda başına gelecek, hayırsız ve haris kişilerle muhatap olacak, çok istediği halde hayallerindeki bir şeye kavuşamayacak ve sevdiği bir kişiden uzak düşecektir.

Rüyada Kaplandan Kaçmak

Zorlu bir rakibin vereceği teklifle birlikte aynı iş kolunda olan iki rakip firmadan birinin iş dünyasından çekileceğine, bu sebeple uzunca bir süreden beri kazanç elde edilen işten olunacağına, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine ve istenmeyen işlere girmek zorunda kalınacağına delalet eder. Rüyada kaplandan kaçarken yere düşmek, sorunlardan kurtuldum denildiği bir anda daha da içine düşmeye, ismin bir dedikoduyla lekelenmesinden ötürü sahip olunan mevkiyi kaybetmeye, güçlü bir rakip karşısında geriye düşmeye, zorlu bir hastalıkla uğraşmaya ve kötü kalpli bir kadının oyununa gelmeye alamettir.

Rüyada Kaplan Ve Ayı Görmek

Sosyal hayat içerisinde iyi kalpli bir kişi ile arkadaşlık kurulacağına, bu kişi ile kurulan arkadaşlığı bozmak için kötü bir kişinin çeşitli oyunlar yapacağına, sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine ve dertlerin artacağına yorulur. Rüyada kaplan ve ayı vurmak, kardeşlerin birbirine düşmesine ve ortak kurdukları bir işi bozmalarına sebep olacak bir sorunla yüz yüze gelineceğine, işlerin kapanacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine işaret eder.

Rüyada Evcil Kaplan Görmek

Aile içinde mutlu olan ve kendi halinde bir hayat süren rüya sahibinin, hayallerine kavuşma yolunda önemli adımlar atacağına, sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, zarar getirecek durumlardan kurtulacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, güzel ve büyük bir eve sahip olacağına ve sorunları aşacağına yorumlanır.  Rüyada evcil kaplan almak, akrabalardan ya da arkadaşlardan birinin ortaklık teklifinin kabul edilmesi ile maddi açıdan büyük getirisi olan bir işe girileceğine, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına işaret eder.

Rüyada Kaplan Ve Aslan Görmek

Rahat nefes aldıracak bir çalışma sayesinde dikkat çekilmesi ile birlikte büyük başarı kapılarının açılacağına yorumlanır. Rüyada kaplan ve aslan kaçırmak, sağlık sorunlarının baş göstermesi sebebiyle uzun zaman boyunca sıkıntı çekileceğine alamettir.

Rüyada Kaplan Görmenin Psikolojik Yorumu

Güçlü kuvvetli bir kişi olunması, büyük bir maddi kaynağa hükmedilmesi ve aydınlık günler geçirilmesi sayesinde güzel rüyalar görülecektir. Ruhsal olarak ve bedensel olarak iyi olunması birçok kapı açacaktır. Örnek oluşturabilecek bazı kişileri de sembolize eden bu rüya, karakter sahibi kişilerle ortak özellikler taşınması ile daha da büyüyen bir huzuru kişinin gözleri önüne serer. Yapılan yorumlar vahşiliğe ya da hırçınlığa ne kadar yaklaşıyorsa sıkıntılar da o kadar büyür. Böyle rüyalar, aile hayatını her geçen gün daha iyi bir şekilde hatırlatan ve vefat etmiş akrabaların yâd edilmesini sağlayan mekanizma olarak kişinin kalben rahatlamasına katkı sağlamakta en önde gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaplan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Vildan (12 Aralık 2015 saat: 13:20)

  Rüyamda siyah kaplan ve gri renkli kurt sahibiydim. Gece karanlığında ikisiyle sokak aralarında yürüyordum. Ancak bir gerginlik oldu bu kaplanın gerilmesine neden oldu bende o an ürktüm. Gerginliğin üzerine kurdun havlamasıyla, kaplan kurdu yakaladı ve parçaladı. Hemen karşımdaki eve girdim kapı aralığından kaplana baktım. Etrafına korkmuş ve bir o kadar kızgın haliyle bakınarak hızla sokağın sonuna doğru yöneldi. Yani kaçtı.

 2. emine (28 Kasım 2015 saat: 11:27)

  rüyamda koydeydik. Kaplan gördüm abimle amcamın oğlu kaplanı yakaladı ve teker teker pense ile tirnaklarini çekmeye hayvana acı cektirmeye başladılar ben bagirdim hayvanı öldürüyorsaniz öldürün acı cektirmeyin hayvana diyordum onlar daha sonra dişlerini çekmeye başladılar abim bana emine bak ne kadar büyük dışı var diyip duruyordu hayvan acı çekmekten bayıldı. sonra Jaguar geldi kapıyı itmeye başladı ben kapının arkasına dayanip içeri girmesini engelledim anneme yardım et bana dedim o babamın yanına gitti sonra daha fazla gücüm kalmadı Jaguar eve girdi ve aileme saldırmaya başladım hayvanın dikkatini dağıtıp asagidaki amcamin evine koşmaya başladım amcamlar yoktu cami kırıp çatıya çıkıp amcamin tüfeğini alıp hayvanı vurdum ne demek olduğunu aciklarsaniz çok sevinirim

 3. tugay (28 Kasım 2015 saat: 08:35)

  İki kaplanin biri erkek 3 iri aslani oldurup yedigini izledim bu olay bir apartmanin merdiven altinda oldu. Ayni binanin ust katlarindan birinde yasli kadin cesedi var(evinde) ustume kalacak diye korkup kaciyorum.kacarken birbiriyle alakasiz tanidiklarimi bir arada goruyorum selamlasip devam ediyorum sonra kayboluyorum cunku olaylar bilmedigim bir sehirde vuku buldu

 4. Sezen (21 Kasım 2015 saat: 12:20)

  Kaplan ile ilgili gordugum ruyayi asagida belirttim. Anlami konusunda yardimci olursaniz cok sevinirim. Tesekkur ederim simdiden.
  Salon gibi bir odada ortasi bos yuvarlak masa vardi, ben ve benimle birlikte bikac kisi masanin etrafina ve uzerine oyun oynamak icin dizildik. Ben masanin bitiminden sonraki alana yere uzandim, yanima da ayni sekilde bir kiz yatti. Bir kaplan ile oyun oynancak ve kaplanin gelmesini bekliyoruz. Birden kaplan masanin benim oldugum yerde uzerine cikti, birseyler soyluyordu bana bakarak. Yuzunde kizgin bir ifade olustu ve sonrasinda zalim kelimesini duydum. Bunu soyledikten sonra daha kizarak yanimda yatan kiza yoneldi ve öldürdü kizi. Sonra bana döndü, masanin uzerindeydi. Bana bakarak guzel seyler soyledi. Hatirladigim kelimeler memur, guzel. Bunlari soyledikten sonra uzerime dogru egildi, goz kirparak gulumsedi ve onu goremeyecegim sekilde uzaklasti. Masanin etrafindaki diger kisileri öldürdü. Sadece ben ve 1-2 kisi daha hayatta kalabildik.

 5. Gülçin tahiroğlu (16 Kasım 2015 saat: 09:20)

  Rüyada büyük bir kaplan gordum eve girmeya çalışıyordu polisi arıyorum ama onlarda inanmayıp gelmiyorlar sonra salonda kanepede oglumla kızım uyuyor onların ustunu ortiyorum daha sonra balkona çıkıyorum balkonda yerde iki gorumcem uyuyor ikinci kattayiz kaplanda bahçede o sıra beni gördü bolkona zıplamaya başladı ben gorumcelerimi uyandırmaya çalışıyorum biti uyanyo diğeri sanki bayilmis sürükleyerek onu evin içine soktuğunu an kaplan balkona zipliyon anında kilitli yorum balkonu eve giremiyor o siya camlara bakıyor hemen salona girip açık camları kapatip perdeleri cekiyorum.

 6. Gülistan (09 Kasım 2015 saat: 10:34)

  Ben evliyim babamlara gelmiştim merdivenlerden çıkıyorum bizim merdivenler yan komşunun evini bahçesini görür merdivenlerden yukarı çıkacakken bahçelerinde bi kaplan olduğunu gördüm hızla eve girmeye çalışırken gördü beni ve o bahçeden bizim merdivenlere kadar zipladi ben kendimi içeri atıp kapıyı kilitledim. İlk önce sakindi kapının durbununden bi müddet bakistik sonra kapıyı sarsmaya başladı penceleriyle. Sonra öyle uzun bi müddet kapıyı tutmaya çalışıyordum küçük kuzenim kapıyı çalınca gittiğini anladım. Sonra tekrar merdivenlerden bakıyordum komşunun bahçesindeydi tam tekrar gelecekti ki ben ekmek attım o yedi bi poşet ekmekten bi 2 3 tane ekmek yolladım ki gelmesin diye sonra öyle durdu sakinca orda.

 7. Serdar (27 Ekim 2015 saat: 20:04)

  Slm eşim rüyasında benım erkek kardesimin kaplan tarafından kolundan ısırıldığını ve parçalamaya çalıştığını görmüş ben uzaktan bakıyomusum kayınpeder I’m yardım etmek istıyomus başarısız oluyormuş acaba yorumlarmısınız

 8. Rasim (25 Ekim 2015 saat: 10:05)

  Ben rüyalarımda ard-arda ,birinde buyuk bir yılan öldürüyorum ,birinde buyuk bir örümcek ,her ikisini de yaba ile öldürüyorum ,ve birde bir kaplanı uzerme gelirken,daha dogrusu yanımda kendi köpeğimde var,nehir gibi bir yerden geçiyoruz ,köpeğim kaçıyor ama ben kacamadigim icin benim üzerime geliyor,ve bende onu nehirde suyun altına sıkıştırıp boğuyor ve olduruyorum

 9. ValeriaVogue ♡ (27 Eylül 2015 saat: 21:28)

  Bana babaannem ve babam bakıyor, eskiden annemde bakıyordu ama artık bakamıyor çünkü annem ve babam ayrıldı, annem Antep’e taşındı, ara sıra ziyarete gidiyoruz. Rüyamda babaannem hasta olmuştu, her yeri sargı ile sarılıydı, onun için beni bir yere götürmeyi iptal etmişti, bende sevdiğimiz bir komşumuzdan izin istedim ve birlikte gittik, babaannem de evde dinleniyordu. Neyse, sonra gitmek istediğiniz garip hayvanat bahçesine gittik, ama orası bir dükkandı, kapıyı sıkıca kilitlemişlerdi çünkü kaplanlar, aslanlar, ayılar ve boğalar bizi yiyebilirlerdi, bir süre onları izledik. Kapıyı tıkladığımda kapı açıldı ve hayvanlar bana doğru geldi ve kovalamaya başladılar, kaçarken de niye bu kadar kötü kilitlemişler diye düşünüp çığlık atıyordum, bütün hayvanları atlattım ama kaplandan kurtulamadım, çok hızlıydı. Tam üstüme atlayacakken büyük bir hızla yapabildiğim kadar zıplayıp kaçtım ve Kaplan yere düştü, bayılmıştı. Sonra uyandım.

 10. Rukiye (27 Eylül 2015 saat: 10:26)

  Rüyamda bir köpek besliyordum. Sonra biri dediki o köpek değil kaplan seni parçalar bu hayvan. O an gerçekten kocaman bir kaplan olduğunu gördüm ve beni kovalamaya başladı . Ama bir odanın içindeydim ordan oraya kaçıyorum inanılmaz yorulduğumu hissettim. Kaplan da bunun farkındaydı ve sonra benden kaçmaya başladı ben onu kovaladım aklımca onu büyüttüğm için bana zarar vermez diye düşündüm sonra tekrar beni kovalamaya başladı oda da başka bir kız gördüm o da katlanmış bir halının üstünde bak dedi bana şimdi helikopter gelecek ve bizi kurtaracak dedi ama ben çok yorulmuştum pes edecektim kaçmayacaktım sonra odakın tavanının olmadığını gördüm helikopter bizi aldı

 11. Bilge (08 Eylül 2015 saat: 00:27)

  Kızım dükkanımızın avlusunda duruyordu. Bende kapıdan ona bakıyordum. Birden arkasında büyük bir Kaplan belirdi. Kızım onu fark edince yavaş yavaş bana doğru gelmeye başladı. Kaplanda arkasından geiyordu. Bende Kızıma koş gülşah koş diyiyordum. Çok korkmuştum. Sonra uyandım

 12. Metin (06 Eylül 2015 saat: 23:53)

  rüyada siyah uzun dişli bir yılan ilk önce oğlumun içinden geçti zarar vermeden sonrada bana dediki seninde içinden geçicem ama korkma dişlerim zararsız hiç bişey olmayacak çünkü bir oyunmuş ve içimdrn geçti. Bu arada bidr kaplan var aynı rüyamda ama o bize sadece baktı be hiçbişey yapmadı ne demek ?

 13. berkay (04 Eylül 2015 saat: 12:40)

  Kaplanım var dolmuştayız herkes normal seyahat ediyor hatta dışarda oturan Bi aslanı görünce kaplanım gerçek bir şekilde kükrüyor kimse umursamıyor resmen normal karsılıyolar en arkada oturuyoruz azı da Bi nesne et gibi bişi var oynuyor arada dişlerini elime değdirip sakalasıyor benle gayet evcıl ama urkmuyor deildim önümdeki koltukta yaslı Bi adam vardı diğer suretleri net hatırlamıyorum sonra açıklık mahhalemizdeki evler gibi bir binanın on cephesinde kısa Bi duvarın etrafında kaplanla oyun oynarcasına koşuylrduk aslında korkudan kaçıom desem yeri var ama sakalaşıyoduk hatta ona yicem bulmak için çok uğraştım ve onu beslerim

 14. Ferdi (30 Ağustos 2015 saat: 17:17)

  Rüyamda evden dışarı çıkıyorum ve her yer bembeyaz kar yağıyor. Birden karşıma bembeyaz bir sibirya kaplanı çıkıyor ve yanıma geliyor ve sevmemi istiyor sonra ona tasma takıyorum ve geziyoruZ birden bir kaplan sürüsü çıkıyor karşımıza aynı türden yavrular var anneleri var onlarda beni seviyor ve benimle birlikte hareket ediyorlar.

 15. ceyla (27 Ağustos 2015 saat: 13:09)

  Ruyamda bir evdeyim ve yanimda tanimadigim 3kisi daha vardi. Kaplan konusabiliyordu ve onunla ayni evdeydik ortadan kayboluyordu ve bizim.ona tuzak hazirlamamizi bekliyordu tuzagi begenmezse saldiriyordu. Ve biz o evdeb ciktigimizda geri donmeye mecburduk..kaplan asla olmuyordu ve bizde oyle ama tuzaklar ve korku herzaman vardi

 16. Necmiye (21 Ağustos 2015 saat: 08:51)

  Ruyamda kiz kardesimin evinin onundeki kucuk havluda yatakta yatarmisim kaplanda bir bakiyom kooek bur bakiyom kaplan oluyor benim kendimi oynatmami bekliyor saldirmak icin bende hic kendimi iynatmadim oda etrafinda ozelikle bas kismimda dolanip duruyordu

 17. Azra (08 Ağustos 2015 saat: 15:43)

  Bu arada ilk başta hiç tanımadığım iki adamla bi arabadaydık beni eve süreceklerdi sonra başka yere götürdüler beni güldüler bana. Ve benden bir kağıt imzalamamı istediler aylık 100€ ödicekmişim onlara. O kağıtı bir bayan getirdi ve ben şakasına bu kızı tanıyorum dedim ve kıza selam verdim o da bana merhaba gülüm dedi. Ve bir nargile cafeye girdik onlara ait orada bi kaç kişi oturuyorduk. Hatta ikitane arkadaşım ve ablam felan da vardı. Ondan sonra ne olduysa birden bire tanımadığım bir evdeydim ve herşey orada başladı hani beyaz ayının üstüne düşmeler felan

 18. Azra (08 Ağustos 2015 saat: 15:30)

  Merhaba ben dün gece ki rüyamı anlatmak istiyorum.. Birinci katın camından birşeyden kaçmak için atladım( tam olarak emin değilim ama hamileydim sanki) ve bir beyaz ayının üzerine düştüm.. Sonra içeri girdim gene ve camı bir türlü kapatamadım. Ayı içeriye girmeyi başardı ama sonra baktım ki ayı yavru beyaz kaplan olmuş. Kardeşimde yatağın üstündeydi gel hadi çık dışarıya diyordum ve kaplan kapının arkasına kısılmıştı kapıyı duvara bastırdım. Ve kardeşim çıktı odadan. Kapıyı örtttüm ve kapının altında fark ettim ki çok küçük yavru kaplanmış ve elini sevmek istedim. Sonra baktım birden kocaman benekli bir kaplan oldu ve bana saldırmak istedi kapının üst tarafından kafasını çıkardı atlamaya çalışıyordu ordan. Ellerimi tuttu ısırmaya çalıştı ve adam sesiyle dedi ki Sen Aşk nedir bilir misin Aşk böyledir felan diye birşeyler saçmaladı. Ama ısıramadı ve uyandım. Aaba ne anlama geliyor bu bana yardımcı ola bilirmisiniz lütfen. :((

 19. dile aydogdu (05 Ağustos 2015 saat: 23:05)

  Rüyamda nereden geldigini bilmedigim bir Kaplan tarafından evde hapsolmustum. Evden çıkmak için oyalamamiz gerekiyordu ama neyle oyaladiysam hepsini Kaplan yok etmişti. Bahçeye giren her canlıya işkence ediyordu. En neti ise bir kedinin sağ ön kolunu koparmasi,sağ gözünü oymasi ve suan almak istedigim kopek cinsini yemesiydi . Kaplan citlerden atlayarak sadece bizim ev ve yan evde geziyordu ve en sonunda bir şekilde onu eve hapsetmeyi basarip evi terkediyorduk.

 20. Dilan (24 Temmuz 2015 saat: 06:05)

  Ruyamda kizimla birlikte bir yere gidiyoruz haybanag bahcesi gibi bir yer var aslanlarin ve kaplanlarin kapilari acik hepsi sokaktalar. Onumuzde iki tane aslan var arkalari donuk tam ordan kacacakken bir ses cikiyor aslanlar duyup bize dogru kosmaya basliyorlar. Sonra o kafes gibi yere girip ust kata kosuyoruz kizimla beraber. Bir bakiyorum annemin gardolabi icine kizimi sokuyorum ondan sonra kendim girip kapisini kapatiyorum. Sonra isiklar kendiliginden kapaniyor oylece uyandim. Yorumlarsaniz sevinirim…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,