RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek

Rüyada kaplan yavrusu görmek, bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacağınıza işarettir.Henüz size bir zararı olmayan ancak içten içe yakınlaşarak size zarar verip, alt etmek için planlar yapan bir kişinin varlığının habercisidir. Rüyada kaplan görmek, iş yerinizde sizi çekemeyen amir, şef ya da müdür gibi yüksek pozisyonlarda olan birileri olarak da yorumlanabilir. Hemen hemen her durumda öne çıkmanızı engellemek isteyen, fark edilmenizi çekemeyen yüksek makamdaki rakibinizin olduğuna da tabir edilmektedir.

Rüyada Kaplan Yavrusu Sevmek

Rüyada kaplan yavrusu sevmek, iyi niyetli ve yumuşak başlı duygusal yapınız sayesinde size düşmanlık yapmaya çalışan insanları şefkatinizle alt edeceğinize işaret eder. İş yerinizdeki bir amiri ya da şefi alt etmek olarak da tabir edilir.

Rüyada Kaplanla Savaşmak

Rüyada kaplanla savaşmak, şayet kaplanı alt ettiğinizi gördüyseniz, düşmanınızla başa çıkacağınız ve hatta onu alt edeceğiniz anlamına gelir. Gücünüzle, kuvvetinizle, bilgi ve birikiminizle size zarar vermeye çalışan kişilere karşı duruşunuzu ve gücünüzü temsil eder. Rüyada kaplanla savaşıp mağlup olduysanız, düşmanlarınıza karşı güçsüz durumda olduğunuza ve onlara karşı yenik düşeceğinize tabir edilir.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüyada kaplan öldürmek, düşmanlarınızı zekanız ve aklınızla alt edeceğinize işaret eder. Karşınıza çıkarılan engelleri başarılı bir şekilde aşacağınıza, size zarar vermek isteyen insanların farkında olduğunuzu ve kendinizden uzak tuttuğunuzun habercisidir. Bazı rüya alimlerine göre de, rüyada kaplan öldürmek hayra yorulmamaktadır. Rüya sahibi kişinin dini yönden inancının zayıfladığına, ibadet etmediğine ve farklı dinlerle ilgilendiğine ancak ilgilendiği dinlerden kendisine hayır gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kaplan Sütü İçmek

Rüyada kaplan sütü içmek, yakın çevrenizde bulunan ve size arkadaşınız gibi görünen bir düşmanınızın var olduğuna ve bu kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğinin habercisidir. Aynı zamanda size zarar vermek isteyen kişilere karşı da bir korku yaşadığınıza tabir edilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!