RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplıca Görmek

Rüyada kaplıca görmek, rüya sahibinin kafasızlığı nedeniyle başının derde gireceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin tüm iyi huylarını terk edeceğine, kötü yollara gireceğine, pis işlere bulaşıp, insanların kafasındaki iyi izlenimini kaybedeceğine delalet eder. Belalı kimselerle karşılaşmaya ve onlar nedeni ile gelecek zarara işaret eder.

Rüyada Kaplıcaya Gitmek

Rüyada kaplıcaya gitmek, rüya sahibinin hayatını güzelleştirmek ve şartlarını iyileştirmek için verdiği mücadeleye, yaşam kavgasına, geleceği için iyi adımlar atma isteğine ve çocuklarına yaşanılır bir hayat bırakma hayallerine delalet eder.

Rüyada Kaplıcada Yıkanmak

Rüyada kaplıcada yıkandığını gören kişi, şifa bulur, şansı döner, keyfi yerine gelir, korkularını yener, parasızlığından ve işsizliğinde kurtulur, başarısına mani olan engelleri yolundan kaldırır yani kısacası her türlü mutluluğu yaşamaya başlar demektir.

Rüyada Sıcak Kaplıca Görmek

Rüyada sıcak kaplıca görmek, rüyayı gören kişinin hayatında hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalet eder.

Rüyada Ilıca Görmek

Rüyada ılıca görmek de kaplıca görmek gibi hayırlı olan şeylere tabir edilir. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına yorulur.

Rüyada Ilıcaya Gitmek

Rüyada ılıcaya gitmek, rüya sahibinin hak yolunda güzel işler başaracağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Şifalı Sular Görmek

Rüyada şifalı sular görmek, canlanmaya, yenilenmeye, tazelenmeye ve yaşam sevincine kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin bambaşka bir kişi olacağına ve hayatını yeniden kuracağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!