RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplumbağa Görmek

Rüyada kaplumbağa görmek beğenilme ve ün yapma arzusunda olan bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın hoş görünümlü, boylu poslu, bakımlı ve çekici bir kadın olarak yorumlanır. Kaplumbağa devlet kurumundaki en yetkili, en tepedeki kişiye de delalet eder. Rüyada kaplumbağa görmek âlim olmaya ve zenginliğe işaret eder.

Rüyasında bir kaplumbağası olduğunu ya da evinde bir kaplumbağa olduğunu gören kişi, ulvi mertebede olan bir kişiden ya da bir din adamından büyük bir destek görerek sıkıntılarından, dertlerinden ve yaşadığı zorluklardan kurtulacak demektir. Rüyada görülen kaplumbağa tabirleri bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda dedikoduya, sırra, kurnazlığa, bir şeylerden kaçmaya ve kırılmış ya da bozulmuş şeyleri yeniden kullanılabilir hale getirmeye işaret eder.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası görmek vefa olarak tabir edilir. Su kaplumbağası mutlu ve sağlıklı bir yaşam anlamına gelir. Bazen de bu rüya kişinin yapacağı bir deniz yolculuğuna işarettir. Sadece gezmek için yakında bir deniz turuna çıkmanıza ve bu yolculuk sırasında oldukça keyifli ve güzel zamanlar geçirmenize yorulabilmektedir.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusu aile bireyleri ile tabir edilir. Yavru kaplumbağalar aileye yeni katılacak olan bireylere ve evli olmayanlar için mutlu yuvalar kurmaya işaret eder. Bazen de bu rüya gören kişinin küçük bir seyahate çıkması anlamına gelir. Sevdiklerinizle birlikte tatil yapacağınıza veya araba ile yolculuk edeceğinize; bazen de kendinize alacağınız küçük bir eve işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüyada kaplumbağa öldürmek kişinin düşeceği hatalar ve sonrasında yaşayacağı sıkıntılar ve zorluklar anlamına gelir. Bu rüya bazı tabircilere göre ise aynı evde yaşadığınız bir kişi ile yaşayacağınız anlaşmazlıklara, tatsızlıklara ve küçük çaplı küsmelere yorulur. rüyasında kaplumbağa öldüren kimse akrabaları ile arasını açar ya da uzak bir memlekete yerleşerek insanlarla diyaloğunu keser.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Rüyada kaplumbağa yakalamak şans anlamına gelir. Kişinin karşısına çıkacak güzel kısmetlere ve işlerin aksamadan düzgün şekilde ilerlemesine delalet eder. Bu rüya yakın zamanda bekar kimseler için evliliğe, evli insanlar için güzel bir çocuğa, hangi dileği varsa gören kişinin onun yakında gerçekleşmesine yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Ölüsü Görmek

Rüyada kaplumbağa ölüsü görmek ticaret hayatında kişinin karşısındaki engelleri kaldırması anlamına gelir. Kaplumbağa ölüsü bazen de ucuz bir mala konmaya ya da yapacağınız bazı çalışmalarda dilediğiniz başarıyı yakalamayacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Yemek

Rüyada kaplumbağa yemek büyük bir iş için girişimde ya da atılımda bulunmak anlamına gelir. Kaplumbağa yiyen kimse yeni bir başlangıç yapar. Bu başlangıç özel hayatta olduğu gibi iş yaşamında da olabilmektedir.

Rüyada Kaplumbağa Sevmek

Rüyada kaplumbağa sevmek kişinin iyi niyetlerine, iyi düşüncelerine işaret eder. Rüyasında kaplumbağa seven kişinin güzel ve temiz kalpli biri olduğu tabir edilir.

Rüyada Bir Kaplumbağaya Sahip Olmak

Rüyada bir kaplumbağanızın olduğunu görmeniz yakında salih bir kimse ile arkadaş olacağınız anlamına gelir. Bu rüya herkes tarafından sevilen, güç ve kuvvet sahibi bir kimse ile tanışmaya ve ondan oldukça fazla iyilik ve menfaat görmeye delalet eder. Bazen de bir arkadaşınız sayesinde tüm kötü alışkanlıklarınızdan kurtulup rahata ereceğiniz anlamındadır.

Rüyada Kaplumbağanın Eve Girmesi

Rüyada eve giren kaplumbağa, dost meclisi, arkadaşlarla buluşma veya bir grup ile güzel vakit geçirme anlamlarına gelir. Bu rüya size dost olan birkaç kişi ile birlikte küçük bir seyahate çıkmaya, onlarla birlikte geçireceğiniz birkaç güne veya hiç tanımadığınız iyi huylu insanlardan oluşan bir meclise girip burada sizin faydanıza olacak ve doğru yola erişmenizi sağlayan kimselerle arkadaş olacağınıza yorulabilmektedir.

Rüyada Ölü Kaplumbağa Bulmak

Rüyada kaplumbağa bulan kimse uzun süredir birlikte olduğu bir arkadaşının ihanetine uğrar. Bu rüya siz dost görünen ama içten içe sizi kıskanan ve kötülüğünüzü isteyen bir kişinin varlığına işarettir. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya yapacağınız yanlış hareketler sonucunda size destek veren bazı insanların bu desteklerini kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Kaplumbağa İle Konuşmak

Rüyada kaplumbağa ile konuşmak, sürekli süslenip püslenip dışarı çıkan, kendisini yabancı erkeklere beğendirmeye uğraşan bir kadının varlığına delalettir. Böyle bir rüya gören kişi bahsi edilen şekilde bir kadınla tanışır veya onunla bir gönül ilişkisine girer. Bazen de bu rüya kadınlar arasında fitne çıkaran ve insanlarına huzurunu bozan kötü niyetli bir kişidir.

Rüyada Çöplükte Kaplumbağa Görmek

Çöplükte görülen kaplumbağa, dünyada kendisine hiç değer verilmeyen, hor görülen, sözü dinlenmeyen; ama Allah katında derecesi yüksek olup, her duası makbul olan fakir bir adamdır. Bu rüya çevrenizde böyle bir kişi olduğunun habercisidir. Bazen de bu rüya, dışarıdan kötü olarak bilinen bir adamın gerçekte iyi kalpli ve iyi huylu olmasına ve onun elinden insanlara ulaşacak hayırlara işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa Eti Görmek

Rüyada görülen kaplumbağa eti, ilim, irfan, ders ve eğitimle ilgilidir. Bu nedenle rüyada kaplumbağa eti yiyen kişi, ilim öğrenmek için yola çıkar. Bu rüya sizin kendinizi okuyarak ve yeni şeyler öğrenerek geliştireceğinize ve hayırlı ilimle meşgul olup insani anlamda derecenizin artacağına işarettir.

Rüyada Yola Atılmış Kaplumbağa Görmek

Rüyada sokağa veya herhangi bir yola atılmış kaplumbağa faydalı ilimden uzaklaşmaya, kendisine hayır getirecek güzel şeyleri terk edip iyi olandan vazgeçmeye işarettir. Bu rüya bazen de eski eşyalarınızdan kurtulup yerine güzel ve yeni eşyalar alacağınıza veya evinizi yenileyeceğinize de yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Ezmek

Rüyasında kaplumbağa ezen kimse eline geçen güzel bir fırsatı değerlendiremez. Bu rüya özellikle çalışma hayatınızda başınıza gelecek birtakım olumsuz olaylar sonucunda üzüleceğinize ve bu olumsuzlukların daha çok sizin yüzünüzden olacağına yorulur. Bu rüya bazen de ilim öğrenmeyi terk etmeye, faydasız işler peşinde koşup hayatını boş bir şekilde geçirmeye de işarettir.

Rüyada Kaplumbağa Çorbası Görmek

Rüyada kaplumbağa çorbası gören, onu yapan veya içen kişi için talihli ve güzel bir dönem başlar ve hem özel hayatında hem de iş yaşamında birtakım başarılar üst üste gelir. Bu rüya genellikle berekete, kısmete ve nimetlere yorulur. Her anlamda elinize geçecek para, mal gibi maddi imkânlar ve uzun süredir umut ettiğiniz müjdeli havadisler anlamına gelmektedir.

Rüyada Uçan Kaplumbağa Görmek

Rüyada görülen uçan kaplumbağa hayatınızda kendinize bazen ulaşılması güç olan hedefler koyduğunuzun ve bu hedeflere ulaşamadığınız içinde hemen üzülüp, moralinizi bozduğunuzun göstergesidir. Bu rüya sizin için hayırlı olmayacak ve imkansız olan şeyler için sürekli dua edip olmasını istemenize rağmen, bu dileklerin gerçekleşmeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kaplumbağa Beslemek

Rüyada kaplumbağa besleyen kişi zamanla büyük bir şöhret ve ün kazanarak herkesin tanıdığı birisi haline gelir. Eğer yaşadığınız zorluklara sabredip çalışmaya devam ederseniz yakın zamanda elinize birçok fırsat geçer. Bu fırsatları değerlendirdiğinizde de istediğiniz ve arzu ettiğiniz bir yaşama ulaşır ve daima rahat edersiniz.

Rüyada Kaplumbağa Yumurtası Görmek

Rüyada görülen kaplumbağa yumurtası, bazen çocuğa ve kişinin eşinin hamile olmasına işarettir. Özellikle çocuğu olmasını isteyen kimseler için bu rüya, yakın zamanda bir evlada kavuşacakları anlamına gelir. Bazı tabircilere göre ise bu rüya ele geçecek az miktarda paraya veya menfaate yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağanın Saldırdığını Görmek

Rüyada kendisine kaplumbağanın saldırdığını gören kişinin yaptığı ameller boşa gider veya aslında kendisine zarar verecek işler peşine koşar. Bu rüya bazen de yanlış hareketler yapmanız sonucunda dindar ve salih bir grup insan tarafından tahkir edilip dışlanacağınıza veya bu insanların ayıplamasına maruz kalacağınıza işaret eder. Kendisine kaplumbağa saldıran kişi hidayete erdikten sonra sapkınlığa düşer veya faydasız ilim peşinde koşar.

Rüyada Kuyruklu Kaplumbağa Görmek

Rüyada kuyruklu kaplumbağa gören kişi, elde etmek istediği başarılara ek olarak hiç hesapta olmayan nimetlere ve menfaatlere kavuşur. Bu rüya yapacağınız çalışmaların boşa gitmeyip size büyük nimetler olarak döneceğine ve böylece hayatınız boyunca güzel ve hayırlı bir yaşamı süreceğinize yorulur.

Rüyada Kabuksuz Kaplumbağa Görmek

Rüyada kabuksuz kaplumbağa görmek farklı şekillerde yorumlanır. Bazen bu rüya elindeki malı kaybetmeye veya mekan değişikliğine; bazen de kişinin ilim öğrenirken bunu yarıda bırakıp faydası işlere yönelmesine işarettir. Kabuksuz kaplumbağa size ulaşacak hayırların yanında şerli durumlara, iyilikle beraber kötülüğü, sıkıntı ile birlikte ferahlamaya, yanlışlarla beraber doğrulara yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Sürüsü Görmek

Rüyada görülen kaplumbağa sürüsü birden fazla konuda iyiliğe ve menfaate kavuşacağınıza ve size ulaşacak farklı güzelliklere işaret etmektedir. Rüyasında kaplumbağa sürüsü gören kimsenin eline hiç tahmin etmediği ve çok az kişiye nasip olacak bir servet geçer. Bu rüya özellikle maddi anlamda ferahlamaya, para kazanmaya, mal ve mülk edinmeye ve her türlü sıkıntıdan kurtularak dünya hayatında birçok nimet edinmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,