RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek, yakın zamanda alınacak güzel haberlerdir. Bu rüya güzel bir kadına da işaret eder. Bilgili insan, sizi anlayan güvenilir dost, saygın bir adam, insanlar içinde takdir edilen bir kişi olma, dikkatli davranmaya ve servet sahibi olan bir kişiye de delalet edebilir. Bu rüya evli olanlar için bebek sahibi olmaya bekârlar için evlenmeye yorulur. Yine yeni bir eve, işte kazanca, para elde etmeye de işarettir. Pis ve kötü bir yerde görülen kaplumbağa cahil âlime, kötü insanlara yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Ezdiğini Görmek

Rüyada bir kaplumbağayı ezerek öldüren kişi birtakım yanlışlar yaparak günah işler. Kaplumbağa öldüren kişi doğru istikametten çıkar, kötü yollara sapar. Bu rüya sizi kıskanan ve çekemeyen kişilerin varlığını gösterir.

Rüyada Kaplumbağa Avladığını Görmek 

Rüyada kaplumbağa avlamak kişinin eşi ile geçireceği hoş zamandır. Bu rüyayı görenin tüm hayalleri gerçekleşir, işinde yükselir, maddi sorunlarına çözüm bulu, mal biriktirir, mevki ve mertebesi yükselir.

Rüyada Kaplumbağa Beslemek

Bu rüya, gören kişinin işindeki başarısıdır. Rüyayı gören kişi yaptığı planlarda ve çalışmalarda başarılı olur. İtibarı ve saygınlığı artar. Rüya, başkalarına iyilik etmeye, ihsana, nimetler içinde hayra erişmesine, sadaka ve zekâta, rüyayı görenin iyi kalpli bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Suda Kaplumbağa Görmek

Rüyada bir suyun içinde görülen kaplumbağa hayırdır. Su temiz ve berraksa yaşamın da güzel ve nimetlerle dolu olacağına işarettir. Suyun içinde yüzen kaplumbağa zenginliğe ve kazanca erişecek kişidir.

Rüyada Evde Kaplumbağa Görmek

Rüyada evde görülen kaplumbağa güzel bir gelecektir. Yine beklemediğiniz yerden ulaşacak hayır ve kazanç olarak da yorumlanır. Bu rüya size destek olan güvenilir bir dosttur. Bu rüyayaı gören kişi kısa bir zorluktan sonra hayra erişir, mutlu olur ve başarıyla mutlu olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: