RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplumbağalar Görmek

Rüyada kaplumbağalar görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin yavaş da olsa hayallerinin gerçekleşeceğine, sorunlarının çözüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin sabırlı davranması ve azimle çalışmaktan vazgeçmemesi durumunda er ya da geç aradığı mutluluğu, huzuru yakalayacağına ve amaçlarına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Kaplumbağalarla Yüzmek

Rüyayı gören kişinin bazı kişilerle bir araya gelerek iş ortaklığı yapacağına ve uzun vadede kendisine büyük kar getirecek girişimlerde bulunacağına delalet eder. Rüya sahibi kazançlı çıkacağı bir işe girecek fakat bir süre beklemek durumunda kalacak demektir.

Rüyada Kaplumbağaların Çiftleştiğini Görmek

Büyük mutluluk, şans ve kısmet anlamına gelir. Rüyayı gören kişini arka arkaya çok olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine alamet eder. Rüya sahibinin uzun bir bekleyişin ardından muradına ereceğine ve arzularına kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Kaplumbağaların Çoğaldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, bahtının da açık olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yarınları için attığı adımlardan yana hayır bulacağına, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına ve kar elde etmiş olacağına tabir edilir.

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin ailesine yeni bir can ve nefes daha ekleneceğine yani o aileye bir bebek geleceğine yorulur. Rüya sahibinin kocaman bir aile olacağına, aile saadetinin de artacağına işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa Öldürmek

Rüyayı gören kişinin kısmetini tepeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin kendi eli ile kendisine zarar vereceğine, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine sonra da tabiri caizse ağlayıp, sızlayıp dövüneceğine delalet eder. Kişi yanlış kararlar alacak, yanlış adımlar atacak ya da hatalı ve çirkin sözler söyleyecek sonra da bunun ceremesini çekecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: