RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaptan Görmek

Rüyada kaptan görmek, yöneticilerle iyi ilişkiler içinde olunacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına ve bu koşulların doğru şekilde değerlendirilmesi gerektiğine işaret eder. Kaptan görmek genellikle baskın bir karaktere ve bulunduğu her ortamda liderlik özelliği ile ortaya çıkan kişilere alamettir. Hayatının kontrolünü elinde tutmak, diğer insanlarla araya her zaman bir mesafe koymak ve bu şekilde olacak zararları engellemek anlamına da gelir.

Rüyada Gemi Kaptanı Görmek

Sakinlik ve huzura ihtiyaç duyulacağı bir döneme giren rüya sahibinin, hayatındaki her ayrıntıyı yeniden gözden geçirmesi gerektiğine, alacağı kararlarda kalbinin sesini de en az mantığı kadar dinlemesinin daha doğru olacağına, yalnızca içine dönerek ve gerçekte ne istediğini sorgulayarak hareket etmesine işaret eder. Ruhsal açıdan yeniliklere ve değişime açık olan rüya sahibinin yeni ufuklara yelken açacağına ve özel hayatı, iş hayatı da dahil olmak üzere pek çok konuda ciddi, radikal kararlar alacağına alamettir.

Rüyada Kaptan Olduğunu Görmek

Pasif bir karaktere sahip olan kişilerin aslında içlerinde sakladıkları güçlü kişiliği ortaya çıkarabilecekleri bir fırsatla karşı karşıya kalacaklarına, maddi değeri bakımından pek çok kişiyi imrendirecek bir varlığa kavuşacaklarına, ailede sözünün daha çok geçeceği bir ortam yaratacağına, eşinden, anne ve babasından saygı göreceğine işaret eder. Kişinin değişim geçirmek için kolladığı fırsatı elde etmesinin bundan sonraki yaşamına önemli katkılarda bulunacak bir sürece de imza atmasına neden olması şeklinde tabir edilir. Doğru rüya tabirleri için çok dikkat ediyoruz.

Rüyada Kaptan Görmenin Psikolojik Yorumu

Ruhsal olarak ayakta durmakta zorlanacak bir dönem geçirildiğine ancak kişinin yakınlarında kendisine önemli bir destekte bulunan dostların varlığına, bu kişilerden alınacak güç sayesinde yeniden ayağa kalkıp, olumsuzlukların üstesinden gelineceğine işarettir. Umudun yenilenmesi ve geleceğe dair yeni kararlar almak şeklinde de ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaptan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ferdi (07 Kasım 2015 saat: 01:28)

    Aksam kildigim hacet namazindan sonra gece vakitlerinde gordugum ruya:Durgun açık mavi denizde bir gemiye kapdanlik yaptım ve okul gördüm kırmızı bir sırt candam var idi bir şeylerden kaçıyorum ve başka ruyada da tanıdık bir arkadaşımın yanında genç güzel yüzlü bir kadın vardı onla ilişkiye girdim tanıdığım dediğim kişinin erkek cinsel organini gordum

  2. Kübra (11 Temmuz 2015 saat: 12:42)

    Rüyamda uçak kaptanı oluyordum üstümde asker kıyafetleri vardı ama uçağı göremiyordum 2 kişi ile konuşuyordum biri kadın diğeri erkekti kadın yüzüme bakıyordu adam konuşuyordu uçağa binmiyordum ama onu biliyorum sonra ben vaz geçiyordum tekrar başka sınava giricam diyordum adama ama sınava girdiğimi görmedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,