RuyaTabirleri.com

Rüyada Kar Topu Görmek

Rüyada kar topu görmek, mevsimine göre ve aynı zamanda rüyanın diğer bölümleriyle beraber yorumlanmalıdır. Genellikle ağır bir hakaret karşısında kişinin duyacağı büyük üzüntüye ve yaşayacağı hayal kırıklığının ardından içine döneceğine işarettir. İş konusunda başarısızlığa uğramayı veya düşmanlarına yenilmeyi içine sindiremeyen rüya sahibinin buhran geçireceğine ve ciddi bir yardım alması gerektiğine de tabir edilir.  Aksi şekilde yorumlar da mevcuttur ve özellikle sıkıntıların hafiflemesi üzerine kişinin hayatın tadını çıkarmaya yönelik eylemler içine gireceğine ve her gününü çok daha keyifli bir hale getirmek için uğraş vereceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına alamettir.

Rüyada Kar Topu Yaptığını Görmek

Sevilen bir uğraşa yönelik kursa girmek ya da keyifli bir hobi edinmek anlamına gelen rüya, çocuklarla dolu bir ortamda bulunulacağına ya da yuva, kreş gibi bir yerde görev alınacağına, işe başlanacağına işaret eder. Çok uğurlu bir kimse sayesinde bir anda koşulları değişen kişinin keyiften hiçbir derdini düşünmeden yaşayacağına ve ruhsal olarak da şifa bulacağına, yaralarının kapanıp, kırgınlıkların sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada Kar Topu Oynamak

Ailece gidilecek güzel bir seyahate ve kalabalık ortamlarda çok neşeli zamanlar geçirmeye delalettir. Sağlığı yerinde olan rüya sahibinin fiziksel olarak da çok çekici bir kişi haline geleceğini, özellikle bekarların yeni tanışacakları insanlar üzerinde çok etkili bir izlenim bırakacaklarına delalet eder. Yaz mevsimindeyken rüyada kar topu oynadığını görmek ise genellikle şanssızlık yaşanacağına ve aşık olunan kişi tarafından terk edilmeye yönelik yorumlanır.

Rüyada Kar Topu Görmenin Psikolojik Yorumu

Kar topu ferahlamaya ve ruhsal olarak hafiflemeye, uzun süren depresif durumdan kurtulmaya yönelik arzuların ifadesidir. Aile üyelerini kaybetmiş ve yalnız yaşayan kişilerin hissettiği kimsesizlik ve yalnızlık duygusunu da işaret eden rüya, yalnız kalmaktan korkulduğunun da alametidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kar Topu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ilhan (19 Mayıs 2016 saat: 05:45)

    Merhaba ruyamda tanimadigim biriyle bu mevsimde karda yuruyorum ardindan karsimiza cok sayida kopek cikiyo onlara kartopu atarak korunmak istiyoruz ama kopekler bizi kovaliyor.bu ruyayi sabah ezani vaktine yakin gorerek uyandim .bazende ruya gormeden ezan vaktine yakin zamanda uyaniyorum ezandan once veya sonra hergece yatmadan once 3ihlas1fatiha 1ayetelkursi okuyorum.


  2. veysel (17 Eylül 2016 saat: 17:41)

    merhaba ben rüyamda hertarafı yokuş ve karlı görüyordum ve yanımda biri vardı tanımadığım bir beraber yukarı yokuş doğru çok büyük bi karpu yapıyorduk çok merk ettim iyi bişeymi.. bide ondan önceki günde rüyamda beyaz at seviyordum yanındada büsürü köpk vardı hem siyah hemde beyaz ben yavrularının üstünde koşuyordum siyah köpeğin biri bana tm saldıcakken arkadaşım engel oluyordu izin vermiyorddu acaba iyimi kötümü…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,