RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kar Yağması

Rüyada kar yağması, tek şekilde tabir edilmez. Bir kişi eğer rüyasında yaz günü, sıcağın ve güneşin ortasında karın yağdığını görürse eğer bu iyi değildir ve sıkıntı çekmeye, hastalanmaya, parasız ve ekmeksiz kalmaya, sorunlardan başını kaldıramamaya, çıkmaz yollara girmeye alamet eder. Fakat rüyada karın olması gerektiği gibi kışın yağması rüya sahibi için iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Üzerine Kar Yağması

Rüyada üzerine kar yağması hayallerin yıkılmasına bu nedenle de hüsrana uğramaya işaret eder. Kişinin hedeflerine ulaşamaması nedeni ile üzüleceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya bir değer yandan da rüya sahibinin bir yere gideceği ile tabir edilir.

Rüyada Lapa Lapa Kar Yağması

Rüyada lapa lapa kar yağması, mutluluk yaşamaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek ferahlık olarak kabul edilir ve hayırlara işaret eder. Kişinin şansının yaver gideceğine yorulur.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını görmek, rüya sahibinin, iş hayatında yaşanacak kötü olaylardan ötürü çok sıkıntılı hallere düşeceğine, bu kötü olaylara karşı çıkanlardan biri olup sorunları çözmeye çalıştığına rivayet edilir.

Rüyada Kar Yağması ve Erimesi

Rüyada kar yağması ve erimesi, rüyayı gören kişinin, hayırlı şeylerle karşılaşacağına ve iyi işler yapacağına ancak daha sonra yaşanacak bir olaydan ötürü çok büyük zararlara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Kar Yağmasını İzlemek

Rüyada kar yağmasını izlemek, hayırlı işler yapılarak ferah ve güzel bir hayat yaşanacağına ve çok huzurlu günler görüleceğine yorulur. Aynı zamanda, çok kısmetli kişi olup bereket ve bolluk içinde yaşanacağına alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: