RuyaTabirleri.com

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek, iki farklı şekilde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişi, eğer karlı bir mevsimde yani kışın bu rüyayı görmüşse hayırlı ve çok güzel durumlarla karşılaşacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder. Eğer rüya sahibi karlı olmayan bir mevsimde yani yazın bu rüyayı görmüşse çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve bu üzüntüler yüzünden pek istemediği ve kendisini çok sıkıntılı durumlara sokacak olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Kar Yediğini Görmek

Rüyada kar yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişi, kışın kar yediğini görmüşse, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi, yazın kar yediğini görürse kötü olaylarla karşılaşıp kötü durumlara düşer.

Rüyada Beyaz Kar Yemek

İş hayatında ve aile hayatında çok huzurlu ve mutlu günler yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, borçların biteceğine ve aydınlık günlerin yaklaşmakta olduğuna delalet eder. Uzun zamandan beri çekilen bir hastalığın sona ereceğine, çok sağlıklı ve sıhhatli biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada Kar Helvası Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel günler göreceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Karlı Pekmez Yemek

İş hayatında çok büyük çalışmalar gerçekleştiren rüya sahibinin, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kar Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Çağlar (17 Kasım 2014 saat: 10:50)

    Rüyamda tane tane kar yağıyordu. Evdeydim camı açtım. Hiç soğuk değildi. Aşırı yağması ve karın tutması beni şaşırttı sarkıtlar oluşmuş ama buz değil bu yağan kar tanelerinin birbirine tutunmasıydı avucladım avucumda sıktım. Baktım sulu kar oluyor avucumda ama hiç soğuk değil. Bir kaç avuç böyle alıp tadına bakıp tiksinir gibi tükürdüm.
    Ardından kar durdu. Yerdeki karın çabuk erdiğini hatırlıyorum. Camdan ileri baktığımda araçların süratli geçtiğini gördüm. Bir tır fark ettim. Arka kasası sağa sola savrularak yolda ilerliyordu. Aniden karşı yönden başka bir kamyonla çarpıştı. O kadar suratliydi ki! Tırın kafasını ağaç boyu firladigini gördüm. Evden çıktım olay yerine gittim. Üç adam tartışıyor iri olan gelişimi bir yandan izliyordu. Selam verdim, -sen kamyon sürücüsü müsün? Dedim. *yok ben tır şoförüyüm kamyon sürücüsü orda diyerek yolun aşağısını gösterdi. -bir şeyiniz yok galiba dedim. *iyiyiz dedi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,