RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyada kara böcek görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin meslek hayatında çok başarılı olacağı, yükseleceği, makam sahibi olacağı ve bu sayede daha fazla gelir elde edeceği anlamına gelir. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, düze çıkmaya, rahat, kolay ve konforlu bir ömür geçirmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden istediği oranda faydalanacağına ve istediği kadarına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Kara Böcek Öldürmek

Rüya sahibinin yaşayacağı şanssızlık ile tabir edilir. Kişi, eline geçen çok büyük bir fırsatı tepecek ve kendi kısmetine kendisi mani olacak demektir. Dönüm noktası sayılabilecek ve rüyayı gören kişiyi çektiği tüm zahmetten kurtaracak bir fırsata sırtını dönmesine ve sonradan da neler kaçırdığını fark edip ağlayıp sızlamasına yorulur.

Rüyada Kara Böcek Isırması

Rüyayı gören kişinin başarılarını ve mutluluğunu çekemeyen bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin başarısız olması için kötü planlar yapan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi iş dünyasındaki rakiplerden biri de olabilir, rüya sahibine yakın duran ve dost gibi görünen gizli bir düşman da olabilir diye yorumlanır.

Rüyada Kara Böcek Sürüsü Görmek

Zenginlik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağı, işlerinin açılacağı, kazancının artacağı bu sayede yaşamının da düzene gireceği anlamına gelir ve yokluğun biteceğine, dünya mallarının çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Kara Böcek Ezmek

Hataya düşmeye, başarısız olmaya ve işlerin veriminin düşmesine neden olacak adımlar atmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin ticarette zor günler geçireceği ile açıklanır.

Rüyada Siyah Böcek Görmek

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından faydalanmanın, onun sırtından geçinmenin planlarını yapan, çıkarcı kimseler nedeni ile zarar edeceği ve yokluğa düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!