RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Böcek Görmek

Rüyada kara böcek görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin meslek hayatında çok başarılı olacağı, yükseleceği, makam sahibi olacağı ve bu sayede daha fazla gelir elde edeceği anlamına gelir. Bolluğa ve berekete kavuşmaya, düze çıkmaya, rahat, kolay ve konforlu bir ömür geçirmeye rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin dünya mallarından ve nimetlerinden istediği oranda faydalanacağına ve istediği kadarına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Kara Böcek Öldürmek

Rüya sahibinin yaşayacağı şanssızlık ile tabir edilir. Kişi, eline geçen çok büyük bir fırsatı tepecek ve kendi kısmetine kendisi mani olacak demektir. Dönüm noktası sayılabilecek ve rüyayı gören kişiyi çektiği tüm zahmetten kurtaracak bir fırsata sırtını dönmesine ve sonradan da neler kaçırdığını fark edip ağlayıp sızlamasına yorulur.

Rüyada Kara Böcek Isırması

Rüyayı gören kişinin başarılarını ve mutluluğunu çekemeyen bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin başarısız olması için kötü planlar yapan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi iş dünyasındaki rakiplerden biri de olabilir, rüya sahibine yakın duran ve dost gibi görünen gizli bir düşman da olabilir diye yorumlanır.

Rüyada Kara Böcek Sürüsü Görmek

Zenginlik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağı, işlerinin açılacağı, kazancının artacağı bu sayede yaşamının da düzene gireceği anlamına gelir ve yokluğun biteceğine, dünya mallarının çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Kara Böcek Ezmek

Hataya düşmeye, başarısız olmaya ve işlerin veriminin düşmesine neden olacak adımlar atmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin ticarette zor günler geçireceği ile açıklanır.

Rüyada Siyah Böcek Görmek

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından faydalanmanın, onun sırtından geçinmenin planlarını yapan, çıkarcı kimseler nedeni ile zarar edeceği ve yokluğa düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kara Böcek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. cuneyt kocabiyik (18 Aralık 2014 saat: 07:46)

    Ruyamda arkadasim makinayi temizle diyor ama etraf arazi makinanin altinda girdimde makinanin kolu her defasinda asagiya iniyor bende surunerek gericikiyorum duvardada orumcek yuvasi yakaladigi yemekler ve orumcek kara bocek ve birde fare goruyorum ama iki bayan vardi domates patlican cikarip bana attilar domates yuzume geldi ben geri cekildikce orumcek agi ayagima takilmis ag bana dogru geliyordu fare orumcek aginin icinden uzerime geliyordu

  2. emel cabuk (03 Kasım 2014 saat: 09:36)

    Merhabalar size bugun gördüğüm ve cok korktugum ruyami anlatacam yorumlarsaniz sevinirim. Ruyamda tuvalette oluyorum işiyorum ıkındıkca kapkara bacakli Bocekler cikiyor. Resmen idrarimdan bocek akiyor canli canli hepsi ciksin diye ıkına ıkına böcekleri dokuyorum. Isedikce boceklerin ciktigini goruyorum canli canli hareket edip kaciyorlar icimdekiler bitsin hepsi ciksin diye ikiniyor ikiniyor zorluyorum ama nasil akiyorlar cok korktum cokk. Ruyami tercüme ederseniz sevinirim tesekkurler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,