RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Bulut Görmek

Rüyada kara bulut görmek, pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin işlerinde çok büyük sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine ve işleri ancak uzun bir zaman sonra toplayabileceğine delalet eder.

Rüyada Kara Bulutlar Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatını ve iş hayatını tamamen engelleyen kötü ve saçma kişilerin varlığına, yakın bir zaman içinde bu kişilerden kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine ve çok büyük bazı projelerin gerçekleştirilmesi ile çok büyük kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada Kara Bulutların Dağıldığını Görmek

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanan maddi sıkıntıların yakın bir zaman içinde son bulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına rivayet eder.

Rüyada Gökyüzünde Kara Bulut Görmek

İş hayatında rüyayı gören kişinin ekmeğine mani olan ve çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşamasına sebep olacak kişilerin varlığına, bu kişilerin rüya sahibini daha kötü duruma getirmeden önce rüya sahibinin bu kişileri polise teslim ettiğine işaret eder.

Rüyada Siyah Bulut Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntılı durumlardan ötürü çok büyük bir sorun yaşayacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, bu kazançların çok büyük ve önemli bir yer için kullanılacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kara Bulut Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. fatime (30 Kasım 2014 saat: 09:58)

  merhaba ben otobusle ziyarete ggidiyorm yolda su gordum iciyorm ttatli buz gibi arabayi yakn kiz aakadasm kullaniyo ben de onde ooturmusum cok boyuk yuksek bi ootobusdu ama ziyaret gormuyorm asadece su ziyaret suyumus gibi sora eevdeym yukari ciktm bakiyorm her ttaraf siyah bulut korkuyorm ama bbenim ustumde yok yani hertaraf ssiyah buluda boyanmis benim oldumyerler yaklasamiyorlardi cok karipti …birkeresindede yukardaym bilmiyorm nasl anlatay pillekenle ciktm cok guzeldi sonra annem geldi cagirdi beni ben de indim asagi ben baska tarafla giderken annem diyo o tarafla deyl elimden tutuyo bura

 2. Kevser (28 Eylül 2014 saat: 10:14)

  Merhaba ben rüyamda bir yolda tek başıma korkarak yürüyorum. Gökyüzü simsiyah ve gok gürültüsü çok şiddetli. Yağmur çok şiddetli yağmaya başlıyor.karsımda bı tane üst geçit veya köprü gibi bir sey var onun altına gidebilmek için koşuyorum ve kostukca köprü uzaklasıyor. Sonra bu benim rüyam şimdi kara bulutların dagılmasını istiyor diye bagırıyorum ama gökyüzü daha da koyulasıyor ve gök gürültüsü sıddetlenıyor

 3. tolga ayaydın (24 Şubat 2014 saat: 12:47)

  normal hayatda evli tek çocuklu biriyim rüyamda yavru erkek aslanı tartıda tartmak istiyorum fakat hayvan rahat durmuyor ve elimi ısırıyor yavru olduğu için kopartamıyor sadece acıtıyor cuvala koyup tartığımda 11 kilo geliyor sonra rüyam başka bi konuya alakasızca geçiyor

  sahilde hava açık ve güneşli iken birden parça parça simsiyah bulutlar rüzgarsız hızlı bi şekilde geçmeye başladı ama koyu gri falan değil simsiyah

  sonrasında birine silahımı göstermek için tabancamla ağaçlara ateş ediyorum fakat kovanlar yere düşmesine rağmen sanki oyuncak tabancaymış gibikurşun boncukmuş gibi ağaca gidiyor fakat hiçbir zarar vermiyor.

  rüyamı yorumlarsanız sevinirim

 4. cekmen (27 Aralık 2013 saat: 17:26)

  Merhaba,ben ruyamda erkek arkadasimla bir arabadayiz pesimizde birileri varmis sonra denizin kiyisina kadar geliyoruz erkek arkadasim arabadan iniyor ve bana arabada kal diyor.ama deniz koyu ve karabulutlar var ustunde eger arabadan inmezsem araba denize dogru surukleniyor ve ben arabadan indim ve aninda kara bulutlar dagilarak yukselmeye basladi.erkek arkadasimda disarida konustugumuzda o da rahatlamisti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,