RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Erik Görmek

Rüyada kara erik görmek, vaktinde görüldüyse iyiye yorulur. Mahsulde bolluğa işaret eden rüya, gebe kalmak suretiyle yaşanacak mutluluğa, hayırlı bir erkek evlada sahip olmaya tabir edildiği gibi, zamanında görülen kara erik kişinin kıskanılan bir başarıya imza atacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine de yorumlanır. Çalışkanlığı, disiplini ile göze girecek olan kişilerin kariyer konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacakları gibi, maddi kaygılarının da son bulacağına tabir edilir. Vaktinde görülmeyen kara erik ise, alınacak tatsız haberlerin kişide kısa süreliğine de olsa mutsuzluğa, kedere neden olacağına, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine işarettir. Olgunlaşmış kara erik görmek kazancını artıracak olmaya, sahip olunan iş dışında başka gelir kaynakları bulmaya, kaybedilen bir eşyaya, mala kavuşmaya ve hak edileni almaya delalettir. Kurumuş kara erik görmek ise darlık, bereketsiz kazanca sahip olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kara Erik Yemek

Vaktinde görülürse, bugüne kadar verilen her türlü emeğin karşılığını ziyadesiyle alacak olan rüya sahibinin mutluluktan ağlayacağını ve hayatının geri kalan kısmında para sıkıntısı çekmeyeceğine işarettir. Mevsimsiz görülürse, birine borç vermek veya kefil olmak nedeniyle yaşanacak para sorunlarına alamettir.

Rüyada Kara Erik Hoşafı Görmek

Hastalıkla mücadele edenler için şifa bulmalarına, aile birliğinin yeniden sağlanmasına, eşler arasındaki gerginliklerin tatlıya bağlanacağına ve ağız tadıyla geçirilecek günlere tabir edilir. Kişi hakkında söylenen güzel sözlerin kulağa gelmesiyle gurur duyulacağına, iyi hissedileceğine de işarettir.

Rüyada Kara Erik Ağacı Görmek

Yeni bir iş kurmak için heveslenen rüya sahibinin yardımına ailesinin koşacağına ve elindeki sermayeye katkıda bulunacak yakınları sayesinde işlerin daha kolay hale geleceğine delalettir.

Rüyada Kara Erik Görmenin Psikolojik Yorumu

Kıskanılan bir sevilene işaret eden rüya, bu kimseyi kaybetmemek için çaba harcandığına ve o kimsenin üzerine titrendiğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!