RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Fatma Görmek

Rüyada kara fatma görmek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin kıymetini bilmeyecek, ona layık olmayacak, emeklerini inkâr edecek ve kendisine karşı hıyanet içinde olacak bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin geç fark edeceği bu nedenle de hem maddi hem de manevi olarak kaybetmiş olmasına neden olacak gizli bir düşmanına yorulur.

Rüyada Kara Fatma Böceği Görmek

Hal, hareket, tavır ve düşünceleri ile rüyayı gören kişiyi üzecek, hayal kırıklığına uğratacak ve kendisine olan güvenini sarsacak bir kimsenin varlığına alamet eder. Kişi, bu insana karşı sevgisini kaybedecek ve ondan tamamen uzaklaşacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Kara Fatma Öldürmek

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse eteklerine dolanan, onu mutsuz eden, başarısız olmasına neden olan, yaptığı işlerin önüne engeller koymaya çalışan, sahip olduklarına göz diken ve kendisine karşı art niyetler içinde bulunan bir kimseden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kara Fatma Ezmek

Başarı ve zafer elde etmeye, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye ve ipi göğüslemeye delalet eder. Rüyayı gören kimsenin güç, kudret ve hikmet sahibi olacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına yorulur.

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüya sahibinin canın sıkılmasına neden olan ve konuşmaları ile sürekli olarak yüzünün asılmasına sebebiyet veren, boş boğaz ve işgüzar bir kişiye işaret eder. Bu kimse rüya sahibine sadece uzaktan bakacak, yakınına sokularak zarar verme cesaretini gösteremeyecek demektir.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı aksiliklere alamet eder. Rüya sahibinin hayatını alt üst edecek, işlerinin ve düzeninin bozulmasına neden olacak, musibetli olayların yaşanacağına ve kişinin tüm neşesinin kaçacağına, moralinin ve sağlığının da bozulacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kara Fatma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. handan (20 Nisan 2014 saat: 14:07)

    rüyamda akrabam olan çok sevdğim kişi bana kuruyemiş veriyordu ama içine hamsm böceği koymuş oyun yspıyordu bende tormaya elimi soktum içnde hamam böceği olduğunu görünce vaz geçtim sonra o arkadaşım bana korkma bak ben elime alacağım dedi yemişin olduğu paşete elini soktu ve avucunun içi çam fıstığı doluydu sonra hamam böceğini gördüm ama okadar değişiktiki kabuğu desenli rengarek hamam böceğiydi… ben yinede çok korktum sanki biyerlerime girmiş gibi ararken onu arkadaşın üstündeydi ve ben bu rüyayı sabah namazından sonra gördüm ve çok etkilendim bu ne demek yorumunuz için çok teşekkür ederim

  2. esra (28 Ocak 2014 saat: 11:09)

    rüyamda eski sevgilimi gördumuzun bir ilşkimiz yoktu ama gecenlerde telefonda konustuk icimde kalan ufak tefek seylerde gitti.. ama dun ruyamda onu gördum denizdeydim yüzüyordum derine cok gitmem ama derine gitmiştim sonra kıyıya geldim sırtustu yuzerek o daha derindeydi arkadaslariyla.. daha sonra kendimi dusta gördum dar bir dustu tuvalet vardi yanında dustan sonra tam cıkarken kara fatmagördum 2 gtane kactım ordan.. birazda karısıkbirruyaydı cok hatırlamıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,