RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Görmek

Rüyada kara görmek, hiçbir şekilde hayra yorulmadığı gibi her türlü belaya ve sıkıntıya da delalettir. Görülen rüyanın tamamına uygun şekilde değerlendirilmesi gerekir ancak bu haliyle de kişinin başına gelecek kötü ve uğursuz bir olay yaşanacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına tabir edilir. Kara gören kişinin etrafında da kötü olaylar gelişir ve ailesi dağılır. Kanunlarla alakalı bazı sorunların gündeme gelmesi veya kişinin oturduğu evden çıkarılması işten atılması, borçlarını ödeyemediği için de büyük sıkıntı yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Soyut ve aynı zamanda somut durumlar için ayrı ayrı yorumlanması ve rüyadaki diğer olgu ve nesnelerle bağlantılarına göre tabir edilmesi gerekir.

Rüyada Kara Haber Almak

Beklentilerin tamamıyla sona ereceği bir döneme işaret eden rüya, kişinin hayalini kurduğu her şeyin elinde kalacağına, ümitlerinin son bulacağına ve bu yüzden kendisini kötü hissedip bir müddet münzevi hayatı yaşayacağına yorumlanır. Kara haber alan kişi çevresinde kendisi hakkında söylenen çok ağır dedikodulara maruz kalır ve ailesiyle, arkadaşlarıyla arası açılır. Kara haber aldığını ve ağladığını gören kişilerin yakınlarından vefat haberi gelir. Kara haber alıp güldüğünü görenler ise, büyük bir günah işlemeleri yüzünden işleri ters gider ve kimseyi dinlemedikleri, yaptıkları hatalardan ders almadıkları için de başları beladan kurtulmaz.

Rüyada Kara Çalmak

Birine kara çaldığını gören kişi gıybete düşer. Başkalarının hayatlarına burnunu soktuğu için çevresi tarafından istenilmeyen ve uzak durulan biri haline gelir. Kara çalmak dedikodu yapmak ve dinen günaha girmek anlamına gelir.

Rüyada Kara Görmenin Psikolojik Yorumu

Kara görmek, psikolojik olarak yaşanan buhranın ifadesidir. Genellikle büyük sorunlara sahip olan ve ruhsal açıdan depresyon geçiren kişiler bu tip rüyalar görürler. Umutsuzluğun hakim olduğuna, çaresiz kalındığına ve bir türlü gerçek hayata adapte olunamadığına da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!