RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Kuş Görmek

Rüyada kara kuş görmek, mutluluk verici olayların habercisi olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin variyet edineceğine, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına, içinin hafifleyeceğine, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin müjde alacağına, sevineceğine, beklediklerini duyacağına, bilmek istediklerini öğreneceğine, aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına ve kolaylıklarla birlikte yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyayı gören kişinin sahip olduğu imkânların artacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Sarı Kuş Görmek

İyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin enerjisinin düşmesi, moralinin ve keyfinin bozulması, ağız tadının, huzurunun ve rahatının da kaçmasına neden olacak bazı musibetli olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Mavi Kuş Görmek

Rüya sahibinin özel hayatındaki güzel değişiklikler sayesinde duygu hoşluğu yaşayacağına, güleceğine, eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyayı gören kişinin hayır sahibi kimse olduğuna tabir edilir ve iyilik yapmaktan büyük bir huzur bulduğuna, bunu en kutsal ibadetlerden gördüğüne, yardım ettiği zaman kendisini çok iyi hissettiğine, bunun da kendisine güç verdiğine delalet eder.

Rüyada Siyah Renkli Kuş Görmek

Uğursuzluk şeklinde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin melanete bulaşacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Kuş Görmek

Rüyayı gören kuşunun zengin olacağına alamet eder. Rüya sahibi hazırdan para sahibi olacak ya da deyim yerindeyse başına talih kuşu konacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kara Kuş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gözde (13 Ocak 2015 saat: 15:00)

    Merhaba,
    Ruyamda odamdan içeri beyaz güvercin giriyordu bende odadan çıkıp anneme soyluyordum odadan çıkarması için oda odaya girdiğinde guvercinin çıkmış olduğunu soyluyordu ben tekrar odaya girdiğimde güvercin çıkmamış ve dolabın üstünde duruyodu bende içeri girmeyip kapıyı kapatıyodum.

  2. Vural (11 Aralık 2014 saat: 01:03)

    Merhaba rüyamda gökyüzünde yavaşça süzülen devasa büyük kuşlar vardı hava kapalı arkadaşlarım şaka yapmak istiyor kolumdan tutuyorlar havuza atıcaklar kuşlarla ilgili bir şeyler söylüyorum gülüp geçiyorlar kuşları görüyorlar normal karşılıyorlar. O arda onlar beni havuza atamadan bana şakayla karışık kalp krizi gibi bir şey geliyor nefes almakta zorlanıyorum hem onlara şaka yapıyorum hemde gerçekten yaşıyorum o arada uyandım, gerçekten de bir kriz hali vardı burnumdan nefes alıyordum zorla. Sıkıntı yok ama

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,