RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Lahana Görmek

Rüyada karalahana görmek, katı kalpli bir adama, güzel olmayan durumlara işarettir. Karalahana hayır değildir. Bu rüya yaşanılacak sıkıntılardır. Lahana yeşil renkteyse elde edilecek kazanca, ulaşılacak mutluluk, kazanılacak başarıdır. Karalahana, elde edilecek paradır. Bu rüya bazen sıkıntıdır. Ticaretle uğraşan yeşil lahana görürse işlerinde başarılı olur. Rüyada lahana, açığa çıkacak sırdır.

Rüyada Kara Lahana Yemek

Rüyasında karalahana yiyen kimse bazı sırlara malik olur. Lahana alan kişi para biriktirir ve malı artar.

Rüyada Lahana Dolması Görmek

Rüyasında lahana dolması gören veya yiyen kişi tez zamanda çok güzel olanaklara kavuşur. Bu rüya elde edilecek fırsatlardır. Rüyayı görenin geçimi iyi rızkı bol olur. Bu rüyayı gören bekârsa kısa sürede evlenir.

Rüyada Lahana Turşusu Yemek

Rüyada lahana turşusu yiyen kişinin hanesine bereket gelir. Bu rüya bol ve geniş rızık elde edilecek kazanç ve ömür boyu sürecek mutluluktur.

Rüyada Lahana Tarlasında Lahana Toplamak

Rüyasında tarlada lahana toplayan kişi mutlu, esenlik dolu ve başarılı bir yaşam sürer. Bu rüyayı gören topladığı kadar faydaya ve rızka erişir. Yeşil lahana toplayan kolay başarı ve kazanç elde eder. Beyaz lahana da yeşil lahana gibi hayırlıdır. Güzel ve mutlu bir iş, bol kazanç ve elde edilecek maldır. Beyaz lahana masumluk ve günahlardan arınmadır.

Rüyada Lahana Pişirmek

Rüyasında lahana pişiren altından başarı ile kalkacağı büyük işlere girişir. Bu işler sonucunda başarılı olur, makam ve mevkice yükselir. Bu rüyayı gören hasret çekiyorsa hasret çektiği kişiye kavuşur. Bu rüyayı gören kişi kolay yoldan para kazanır, tez zamanda başarılı olur.

Rüyada Kara Lahana Satın Almak

Rüyasında kara lahana satın alan kişi bir faydaya erişir. Bu rüya çalışma hayatı ile ilgili yorulur. Bu rüyayı gören kişi başarıya kavuşur ve kısa süre içinde zenginleşir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!