RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Lahana Görmek

Rüyada karalahana görmek, katı kalpli bir adama, güzel olmayan durumlara işarettir. Karalahana hayır değildir. Bu rüya yaşanılacak sıkıntılardır. Lahana yeşil renkteyse elde edilecek kazanca, ulaşılacak mutluluk, kazanılacak başarıdır. Karalahana, elde edilecek paradır. Bu rüya bazen sıkıntıdır. Ticaretle uğraşan yeşil lahana görürse işlerinde başarılı olur. Rüyada lahana, açığa çıkacak sırdır.

Rüyada Kara Lahana Yemek

Rüyasında karalahana yiyen kimse bazı sırlara malik olur. Lahana alan kişi para biriktirir ve malı artar.

Rüyada Lahana Dolması Görmek

Rüyasında lahana dolması gören veya yiyen kişi tez zamanda çok güzel olanaklara kavuşur. Bu rüya elde edilecek fırsatlardır. Rüyayı görenin geçimi iyi rızkı bol olur. Bu rüyayı gören bekârsa kısa sürede evlenir.

Rüyada Lahana Turşusu Yemek

Rüyada lahana turşusu yiyen kişinin hanesine bereket gelir. Bu rüya bol ve geniş rızık elde edilecek kazanç ve ömür boyu sürecek mutluluktur.

Rüyada Lahana Tarlasında Lahana Toplamak

Rüyasında tarlada lahana toplayan kişi mutlu, esenlik dolu ve başarılı bir yaşam sürer. Bu rüyayı gören topladığı kadar faydaya ve rızka erişir. Yeşil lahana toplayan kolay başarı ve kazanç elde eder. Beyaz lahana da yeşil lahana gibi hayırlıdır. Güzel ve mutlu bir iş, bol kazanç ve elde edilecek maldır. Beyaz lahana masumluk ve günahlardan arınmadır.

Rüyada Lahana Pişirmek

Rüyasında lahana pişiren altından başarı ile kalkacağı büyük işlere girişir. Bu işler sonucunda başarılı olur, makam ve mevkice yükselir. Bu rüyayı gören hasret çekiyorsa hasret çektiği kişiye kavuşur. Bu rüyayı gören kişi kolay yoldan para kazanır, tez zamanda başarılı olur.

Rüyada Kara Lahana Satın Almak

Rüyasında kara lahana satın alan kişi bir faydaya erişir. Bu rüya çalışma hayatı ile ilgili yorulur. Bu rüyayı gören kişi başarıya kavuşur ve kısa süre içinde zenginleşir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kara Lahana Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Sevda (30 Ekim 2016 saat: 20:23)

  Bir yere gidecekmişiz kuzenim ve ben çok güzel siyah gece elbiseler gimişiz
  Bir anda kuzenimin eski sevgilisinin evinde bulunduk olayda bizimle gelecekmiş
  Yani eşile birlikte biz kuzenimle çok güzel girmişiz ama kuzenim eski sevgilisi bize diyor benim kadına benim ne güzel oldu ali için adamın ali çirkin bir eski renkleri karışık bir elbise var sırtında kapalı bir kadın
  Ondan sonra evinde odaları başladık gezmeye
  Bir oda dolusu kara lahana vardı elime aldım bir lahana sonra geri braktım taşımak istemedim
  Bana geri dönerseniz sevinirim
  Kuzenim halya seviyo bu adamı adam evlendi
  Başkasıyla adamda seviyor kuzenimi ama adamın aylesi istemedi memleketinden gelin aldılar
  Bu diye kafamı karıştırdı
  Lütfen cevabınızı bekliyorum

 2. Kemal (19 Ocak 2016 saat: 12:58)

  S.a ruyamda bir pazardaydım bir akrabam biri aracılıgıyla para gondermişti ve sonra bir lahana tezgahı vardı bir parça aldım aldıgımda yeşildi yerken siyahtı ve ruyamda daha öncede yıldız falı kitabında kendi yaşımı 40 ka kadar goruyordum daha sonrasını goremiyordu acaba ne anlama geliyor yorumunuzu bekliyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,