RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Üzüm Görmek

Rüyada kara üzüm görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor durumlar yaşayacağına, bu yüzden çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına ve çok büyük üzüntüler yaşanacağına yorumlanır. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanan kötü olayların rüya sahibinin büyük bir rahatsızlık yaşamasına sebep olacağına alamet eder.

Rüyada Kara Üzüm Yemek

Rüyada üzümün yenildiği mevsime göre iki farklı şekilde tabir edilir. Eğer siyah üzüm mevsiminde yenirse çok büyük üzüntüler yaşanacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine ve iflas yaşanacağına rivayet eder. Eğer siyah üzüm mevsimi dışında yenirse, çok büyük sıkıntılar yaşanacağına ve bu sıkıntılar yüzünden bir hastalık geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Kara Üzüm Yediğini Görmek

İş hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşanacağına hatta iflas ile karşı karşıya kalınacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine ara sıra istenmeyen tartışmaların yaşanacağına ve çok büyük üzüntüler yüzünden hastalıklarla boğuşulacağına rivayet eder.

Rüyada Kara Üzüm Koparmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına ve sabır ve azim ile çalışmaya devam edeceğine yorulur.

Rüyada Siyah Üzüm Salkımı Görmek

Çok zor dönemler geçiren rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok daha kötü günler geçireceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve nerdeyse hasta olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kara Üzüm Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seval (15 Eylül 2014 saat: 10:33)

    Rüyamda önceden beri hoşlandığım kişi bize gelmiş uzaktan biyerden bizim terasta da kara üzümlerimiz vardir güya o gelince yolluyorum onu terasa diyorum orda daha iyi yersin üzüm oraya cık diyorum oda çıkıyor sonra ben peşinden gidiyorum o üzümlerden aliyor ama cok kenara yaklaşiyor bende korkuyorum alaya düşecek diye diyorum oraya gitme şurdan al oraya yaklaşma şurdan al diye hep uyarıyorum onu sonra ben kendim üzümleri gösteriyorum ona,şunlari al diyorum alıyorum ben kendim veriyorum ona falan yiyor bana gülüyor falan,ben cok mutlu oluyorum hem,bize geldiği için hem yanımda olduğu için…ruyam bu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,