RuyaTabirleri.com

Rüyada Karabiber Görmek

Rüyada karabiber görmek, rüyayı gören kişinin geleceğini, pahada değerli olan şeyleri ve sağlığını garanti altına alma fikrine delalet eder. Rüya sahibinin, yarınları için kaygı duyan, elindekileri kaybetmemek için para ve zaman harcamaktan çekinmeyen, önce canına değer veren ama malın da canın yongası olduğuna inan ve bu doğrultuda hareket eden kişi olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Karabiber Yemek

Rüyasında karabiber yediğini gören kişi, büyük bir musibetle karşı karşıya gelecek demektir. Rüya sahibinin hayatının olumsuz yönde değişeceğine, başında büyük uğursuzlukların ve şanssızlıkların dönüp durduğuna, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Karabiber Dökmek

Rüyada karabiber dökmek, şansın geri geleceğine, isteklerin bir bir gerçekleşeceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, dertlerin, sıkıntıların ve kederin unutulup, gelecek güzel günlerin keyfinin sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Karabiber Almak

Rüyada karabiber almak, rüya sahibinin bütçesinin iyileşeceğine, borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine delalet eder. Kişi, kapıya gelen alacaklılardan kurtulduğu için kendini kuş kadar hafif hissedecek demektir.

Rüyada Karabiber Ağacı Görmek

Bir kişi eğer, rüyasında karabiber ağacı görürse o kişinin çevresinin kalabalık olacağı, arkadaşlık ve dostluk edeceği kişilerin kendisi için köstek değil destek olacak nitelikte kimselerden olacağı, onlar sayesinde düştüğü yerden kalkacağı, borçlarından kurtulacağı ve kederini unutacağı anlamına gelir.

Rüyada Tane Karabiber Görmek

Rüyada tane karabiber görmek, rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, bu sayede rahat bir hayata kavuşacağına ve son zamanlarda vakitsizlikten ve imkânsızlıktan dolayı sürekli ertelemek zorunda olduğu işlerini gerçekleştirmek için yeniden hayatına alacağına tabir edilir. Bu rüya, kaderin rüya sahibinin yüzüne güleceğine ve tüm dertlerinin geride kalacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karabiber Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nalan (19 Mart 2014 saat: 10:39)

    Rüyamda yerde çamur vardı.Eşim elimden tutmuş beni yukarı çekmişti.Çamura değmeden üstünden yürüyorduk(uçar gibi).Çukurda kalmış bir yerdi köprü gibi bir yerde yukarı çıkmaya çalışıyordum.Etrafta dilenci gibi insanlar vardı.Yukarı çıkmak için asıldım ama çıkamadım sonra aşağıdan dilenci bir kız ayağımın altına geçip benim yukarı çıkmama yardım etti.Ben de ona 20 tl verdim.Yukarıda başka ilde olan ablamın bize gelmiş olduğunu gördüm.Bir ağaç vardı yeşildi.Koyu yeşil bir ağaçtı ve küçük dolma bibere benzeyen meyveleri vardı.Ablam bu ağacın ismini sordu KARABİBER ağacı olduğunu söyledim.Ve içini açıp tohum kısmında karabiberleri ablama gösterdim onlar da yeşildi.Sonra uyandım bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,