RuyaTabirleri.com

Rüyada Karaböcek Görmek

Rüyada karaböcek görmek, rüyayı gören kişinin şanssız, başarısız ve mutsuz olacağı anlamına gelir. Sıkıntıların ve sorunların baş göstereceğine, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde, onun sırtından geçinmeye çalışan ve malından istifade etmenin planlarını yapan kimselerin olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Karaböcek Öldürmek

Rüyayı gören kişinin çektiği zahmetten, dertten ve çileden kurtulacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kötü günleri geride bırakacağına ve güzel günlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada Evde Karaböcek Görmek

Rüyayı gören kişinin hanesine girip çıkan ve kendisine yakın gibi duran bir kimsenin aslında küçük hesaplar peşinde olduğuna, onun sırtından geçinmeye çalıştığına, rızkından ve kazancından istifade etmek amacında olduğuna tabir edilir.

Rüyada Karaböcekler Görmek

Rüyayı gören kişinin bir değil birden fazla yalancı dostu olduğu şeklinde kabul edilir ve bu kimselerin rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak rahatının yerinde olmasını çekemediklerine ve onu kötü hallere düşürmek için alttan alta çalıştıklarına işaret eder.

Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada karafatma görmek de kısmen karaböcek görmek gibi yorumlanır ve rüyayı gören kişinin sadece iyi gününde ve zenginliğinde yanında duracak fakat zor zamanında bir anda ortadan kaybolacak sözde bir arkadaşı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Böcek Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin arkasından konuşan, onu kötüleyen, adını kirletmeye, yüzünü de yere düşürmeye çalışan bir insanın varlığı üzerinden açıklanır. Bu kişinin rüya sahibinin yüzüne gülen ama arkasından kuyusunu kazan, kötü kalpli, art niyetli ve hain biri olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karaböcek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. dilara (23 Ocak 2015 saat: 11:55)

  rüyamda gece uyumak için yatağıma doğru gidiyodum yorganı bi kaldırdığımda kara böcekler daire şeklindeydi ve sonra hızlı bi şekilde etrafıma yayılmaya başladılar bende yakaladıklarımı öldürmeye çalışıyodum gece sabaha kadar yatağın içinde dönüp durdum gözümü her kapatığımda tiksiderek kalktım vucudum kaşınıyodu çok kötü bişekilde her yerden rüyanın o kadar etkisinde kalmışımki kalktığımda dudağımda uçuk çıkmıştı.

 2. merve A. (11 Ocak 2015 saat: 23:08)

  rüyamda odamızda oturuyoruz, yeni halılar almışız,içinden süsüyle iri siah karınca çıkıyor v büün odayı kaplıyor.ben telaşla bağııoum ve bir an azıcık bişey gizlenmeye çalışan karaböckler görüorum daha a telaşlanıyoum.sonrada uyandım.

 3. Ahmet B. (23 Kasım 2014 saat: 08:28)

  Merhaba rüyamda annemin evinde oturuyoruz oğlumda ablamın kucağında sanki birseyler izliyorlar telefonda bende eğilip baktığımda farkediyorumki oğlumun ağzında birşey var bi açıyorum ağzını simsiya bir böcek ince ayaklı hemen çıkarıp atıyorum ablam ayağını kaldırıyor onun ayağının altında da aynından birden çoğalıyorlar 1.2.3.5.10 derken bi dolap var sanki ayakkabı dolabı gibi bir kaldırıyorum altında yüzlerce belkide binlerce dağlıyor hemen her yere ben başlıyorum ağlamaya babamda orda oturuyor bana diyor üzulme senin derdin benim derdim artık anlamıyorum neden böyle dedığini ama sonra elektrikli supurgeyle toplamaya başladım böcekleri ama sanki birtek ben ilgileniyorum o böceklerle ve sonra uyandım.

 4. Busenur (28 Ekim 2014 saat: 09:36)

  Rüyamda aynaya bakıyorum. Çenemde iki büyük yara var ve tekinin üzerinde bir kurtçuk var.İğreniyorum. Kurtçuğa elimle dokunuyorum ve yere düşüyor daha sonra ben yerde kurtçuğu öldürmeye çalışırken siyah bir böcek beliriyor. Onu da öldürmeye çalışıyorum fakat ölmüyor. Daha sonra siyah böceklerin sayısı artıyor ve hepsi üzerime geliyor. Yatağa koşuyorum teki üzerime zıplıyor. Öldürmeye çalışıyorum ama ölmüyor. Arkamda birisi var hissediyorum yardım etmesini istiyorum fakat ses bile vermiyor.

 5. Tülin (11 Haziran 2014 saat: 22:11)

  Evde koltuğun arkasında büyük bir kara böcek görüyorum korkuyorum ve iğreniyorum. O an evde yanımda olan bir adam var babam mı değil mi bilmiyorum yüzünü görmüyorum, ona söylüyorum böceği öldürmesi için sonra yavaş yavaş duvara tırmanıyor böcek ve ben daha çok korkuyorum. Bir bakıyorum başka bir yerde başka bir böcek daha. Ölmüyorlardı sanırım o kısmı pek hatırlayamıyorum.

 6. mehtap (24 Mayıs 2014 saat: 11:39)

  Rüyamda evimizin 3 odasının tavanını böcekler basmış. Hepsi siyah küçük böcekler. Yerleri annem onlar kaçsın diye ısıtmış . Onlarda tavanda birikmişler. Annem de eline sprey ilaç aldı ve hepsini öldürdü 2 odadaki böceklerin hepsi ölüp yere düştüler fakat benim odamdakilere pek bakmadı önemsemedi annem söyle kapıdan bir kez ilaç sıktı ve sadece kapının olduğu yerde duran böcekler ölüp düştü . Ben dönüp geriye bakmadm . Ama daha vardı sanıyorum .

 7. özlem (17 Mayıs 2014 saat: 11:32)

  rüyamda banyoda ki klozetin ilk kapağı değil de ikinci kapağını kaldırdığımda birkaç tane kara fatma gördüm sıra ile dizilmişler sanki ve korktum.. sonra zehir gibi bişey döktüm ve hemen kapağı kapattım.biraz bekledikten sonra kapağı geri açtığım ve gördüm ki böceklerin bil çoğu ölmüş ve birazıda can çekişiyor.sonra bende su ile onları klozetin içine doğru attım

 8. Kübra (29 Mart 2014 saat: 10:32)

  rüyamda böyle bir kömürlük gibi bir yerdeyiz ve orayı baya bir temizlemişler daha sonra ben oraya gidiyorum ve yaklaşık 100 tane kadar kara böcek var ama içeriye giremiyorlar sonra ben içeri girdim kömürlüğe yani baktım gerçekten temiz düzenli sadece yerde 1 tane kahverengi bir böcek vardı. ve daha sonra dışarı çıkıyorum böyle oyunlar inekler var kapının önünde böyle ahıra girmelerini sağliyorduk..

 9. yasir (21 Şubat 2014 saat: 07:48)

  Rüyamda babamin tabut aldiğini gördüm.içine girmek istediğimi ve ölümü düsünmek istediğimi gördüm.ölümü hergün hatirlayin diye bir hadis var bende içine hergün girer ve hatirlarim diye düşünüyordum…birde rengli bir tavşan gördüm kafesden hep kaçabiliyordu ve cok korkunç suratliydi ve akilliydi.ailece evde aradik ama bulamadik.oraya buraya kayip olup duruyordu ve baya korkuttu rüyamda..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,