RuyaTabirleri.com

Rüyada Karaböcek Görmek

Rüyada karaböcek görmek, rüyayı gören kişinin şanssız, başarısız ve mutsuz olacağı anlamına gelir. Sıkıntıların ve sorunların baş göstereceğine, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına ve bu nedenle de kişinin zarar edeceği işlere sürüklenerek, girdiği işleri kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde, onun sırtından geçinmeye çalışan ve malından istifade etmenin planlarını yapan kimselerin olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Karaböcek Öldürmek

Rüyayı gören kişinin çektiği zahmetten, dertten ve çileden kurtulacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine alamet eder. Rüya sahibinin kötü günleri geride bırakacağına ve güzel günlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada Evde Karaböcek Görmek

Rüyayı gören kişinin hanesine girip çıkan ve kendisine yakın gibi duran bir kimsenin aslında küçük hesaplar peşinde olduğuna, onun sırtından geçinmeye çalıştığına, rızkından ve kazancından istifade etmek amacında olduğuna tabir edilir.

Rüyada Karaböcekler Görmek

Rüyayı gören kişinin bir değil birden fazla yalancı dostu olduğu şeklinde kabul edilir ve bu kimselerin rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak rahatının yerinde olmasını çekemediklerine ve onu kötü hallere düşürmek için alttan alta çalıştıklarına işaret eder.

Rüyada Karafatma Görmek

Rüyada karafatma görmek de kısmen karaböcek görmek gibi yorumlanır ve rüyayı gören kişinin sadece iyi gününde ve zenginliğinde yanında duracak fakat zor zamanında bir anda ortadan kaybolacak sözde bir arkadaşı olduğu anlamına gelir.

Rüyada Böcek Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin arkasından konuşan, onu kötüleyen, adını kirletmeye, yüzünü de yere düşürmeye çalışan bir insanın varlığı üzerinden açıklanır. Bu kişinin rüya sahibinin yüzüne gülen ama arkasından kuyusunu kazan, kötü kalpli, art niyetli ve hain biri olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!