RuyaTabirleri.com

Rüyada Karaca Görmek

Rüyada karaca görmek, rüyayı gören kişinin gerçek ve kalıcı arkadaşlıklar kuracağına, onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, bu yolda gösterdiği mücadelenin ve verdiği emeklerin de boşa gitmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin kötü gün dostları edineceğine, bunun kendisine büyük güç ve moral olacağına, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına işaret eder.

Rüyada Karaca Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamına yeni bir renk, heyecan ve keyif katacak bazı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, sevinçten adeta havalara uçacağına, uzun süre bunun etkisinde kalarak, kendisini çok mutlu hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Karaca Avlamak

Rüyayı gören kişinin arka arkaya hatalar yapacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Geyik Görmek

İhtişam, görkem ve şahsiyet anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin yüksek bir makama geleceğine, güç ve kudret kazanacağına, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada Geyik Avlamak

Rüyayı gören kişinin itibarını zedeleyecek adımlar atacağına, gözden düşeceğine, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin rezil olmuş duygusuna kapılmasına neden olacak yollara gireceğine yorulur ve hayırlara alamet etmediği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ceylan Görmek

Rüyada ceylan görmek herşeyin en makbul, güzel, iyi ve hayırlı olanına sahip olmaya delalet eder. Rüya sahibinin gerek madden, gerekse manen çok şanslı olacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: