RuyaTabirleri.com

Rüyada Karaciğer Görmek

Rüyada karaciğer görmek, ahlaklı, asil, tahsilli, sözünde duran, emanete ihanet etmeyen, insanlar arasında düzgün ve efendi kişiliği ile bilinen bir kimsenin varlığına delalet eder. Cömert olan, malını ve kazancını paylaşan, tatlı dilli, hoş sohbet, geniş gönüllü ve iyi kalpli birinin varlığına alamet eder. İnsanların kusurlarını ve eksiklerini onların yüzüne vurmadan kendilerine doğru yolu gösterecek bir insana yorulur.

Rüyada Karaciğer Yemek

Rüyada karaciğer yemek, şansın ve kısmetin açılacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına işaret eder.

Rüyada İnsan Ciğeri Yemek

Rüyada insan ciğeri yemek, çalışmaya gerek kalmadan, havadan ve bedavadan mal ya da para sahibi olmaya delalet eder. Şans oyunlarından gelecek zenginliğe ya da babadan kalan miras sayesinde servet sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Ciğer Kızartması Yemek

Rüyada ciğer kızartması yemek, işlerden yana bereketin ve bolluğun geleceğine, verimin her geçen gün artacağına kişinin sahip olduğu malın ve paranın çok daha fazlasına sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Karaciğer Kanseri Olmak

Rüyada karaciğer kanseri olmak, kötü ve belalı işlere girmeye ve rüya sahibinin bir türlü yakasını bu işlerden kurtaramayacağına delalet eder. Kişinin eksik ve hatalı işler yapıp toplumda küçük düşeceğine delalet eder.

Rüyada Akciğer Görmek

Rüyada hastalık taşımayan bir akciğer görmek, uzun ömre, mutluluğa, kolaylığa ve rahata tabir edilir. Eğer akciğer hastalıklıysa bu kötü anlama gelir ve kişinin pek çok sıkıntı ve sorun yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Akciğer Ameliyatı Olduğunu Görmek

Rüyada akciğer ameliyatı olduğunu görmek, eksiksiz ve konforlu bir hayat yaşamaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: