RuyaTabirleri.com

Rüyada Karadut Yemek

Rüyada karadut yemek, rüya sahibinin çok hayırlı ve vicdanlı bir evlat olduğunu, aile büyüklerine, anne ve babasına saygıda kusur etmediğine ve her zaman onların hayır dualarını aldığına yorumlanır. Kişi için hayırlara vesile olan rüya aynı zamanda kişinin asla maddi güçlüklerle karşılaşmayacağına ve hayatının kolay ve huzur dolu geçeceğine yorumlanır. İyi ahlaklı, örnek bir kimse olmaya işarettir.

Rüyada Karadut Görmek

Rüya sahibinin başarılarının ve iyi huylu, sevilen bir kimse olmasının sürekli göze geldiğine, nazarlardan dolayı bir takım aksiliklerin yaşandığına yorumlanır. Hanesiyle ve işiyle herkesin gözüne gelen kişinin arkasından yapılan haksız gıybete, kötü konuşmalara ve bu nedenle rüya sahibinin üzüntü duyduğuna da tabir olur. Rüyasında karadut gören kimsenin rızkı her zaman daim olur ve asla kesilmez. Her zaman bereket dolu bir kazanca, sevgi dolu ve yardımsever, iyi ahlaklı bir çevreye de işaret eder Karadut görmek kişinin çevresinde düşmanları, çekemeyenleri olsa da kendisine zarar veremeyeceklerine de tabir edilir.

Rüyada Karadut Toplamak

Kişinin birikim yapmaya başlayacağını ve bu sayede geleceğini garanti altına alacağını gösterir. Her zaman tutumlu olmaya ve kazancın bir kısmını mutlaka bir yatırıma yöneltmeye tabir olunur. Rüyasında karadut toplayan kişi kimseye muhtaç olmadan kendi birikimleri ile ayakta durur ve yaşar. Gelecekte zengin bir hayat sürüleceğine de işaret eder.

Rüyada Karadut Ağacı Görmek

Kişinin mal varlığında artış olacağına yorumlanır. Genellikle rüya sahibinin çevresinde çok zengin, toplum nazarında önemli mevkilere gelmiş, itibarlı kimseler olduğuna ve tüm çevrenin de bu kişilerden oluştuğuna tabirdir. Rüyada görülen karadut ağacında dut da var ise, bu durumda kişi çok büyük bir mal varlığına sahip olur ve tüm sülalesine yetecek kadar zenginleşir. Karadut ağacı görmek Allah’ın kişiye her yönden destek olduğuna ve önünün açık olduğuna da delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karadut Yemek İle İlgili Rüyalar;

 1. ferhat (24 Ocak 2016 saat: 21:24)

  Ruyamda karadut yiyordum agacin onunde bulunan buyuk kayanin ustune cikip yemeye devam ederken asagida bulunan patika yoldan dayim esegiyle tarlasina gidiyordu uzerinde bulundugum kaya benim yuzumden yuvarlandi esegin uzerine dustu esek sanirim ölmustu cok uzuldum duruma fakat dayim bu olaydan dolayi bana kizmadi

 2. olcay üçe (22 Temmuz 2015 saat: 11:59)

  rüyam da hiç samimi olmadığım bir arkadaşımla karadut ağacından tabak tabak karadut toplayıp yedik.O kadar lezzetliydi ki tadını rüyamda hissettim.Yerken karadut birden beyaz oldu sonra küçük bebe mısırına dönüştü.Sonra başka bir komşu geldi tabakta dut istedi pek gönlüm olmadı ama bir tabak verdim.sonra sabah uyandığımda 5. sınıfa giden kızımın sınavı kazanamadığını öğrendim .rüyamın bununla bi alakası varmı acaba..

 3. Mehmet (25 Haziran 2015 saat: 07:55)

  rüyamda sevgilim yurt dışına afrikaya gidiyor bende arkasından gidiyorum sonra sevgilim ve tanımadığım iki arkadaşıyla kahvaltı yapıyoruz kahvaltıdan sonra sevgilimle odaya geçiyoruz sonra odadanın penceresinden içeri girmiş karadut ağacı olduğunu görüyorum ve üzerindeki meyvelerden 1 tane direk ağaçtan yiyorum sonra sevgilimin hamile olduğunu öğreniyorum ve annemde afrikaya geliyor hastanede ikiz çoçuğumuzun olucağını öğreniyoruz

 4. Derya (11 Haziran 2015 saat: 00:16)

  Bir kac arkadaşımla gezerken bir evin bahçesinde büyük bir kara dut ağacı vardi. İzinsiz hem toplıyıp hemde yiyorduk sonra dut un sahibi gördü ve geldi bizi kovalamya başladı biz tam kaçıyorduk ayağım taşa takılıp düştüm ve düşünce uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,