RuyaTabirleri.com

Rüyada Karakalem Görmek

Rüyada karakalem görmek, iş hayatında ve aile hayatında karşılaşılacak olan tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine rivayet eder.

Rüyada Karakalem Resim Görmek

Kişinin, çok büyük emekler vererek, çok çalışarak, yardım almadan çok istediği ve uzun zaman boyunca hayal ettiği şeye kavuşacağına, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, bu sayede çok büyük özgüven kazanacağına ve çok huzurlu biri olacağına işaret eder.

Rüyada Karakalem Resim Çizmek

Çalışma hayatında çok büyük başarılara kavuşulacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, hayırlı kısmetle tanışılıp yakın zaman içinde dünyaevine girileceğine, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına ve çok güzel ve başarılı işlere imza atılacağına rivayet eder.

Rüyada Karakalem Yapmak

Uzun zamandan beri yaşanılan sıkıntıların sona ereceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine ve aile ile birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada Eskiz Görmek

Hayat içinde yakın zamanda karşılaşılan güçlüklerin son bulacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine alamet eder.

Rüyada Resim Görmek

Kara bulutların dağılacağına, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına ve maddi ve manevi olarak hayırlı olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: