RuyaTabirleri.com

Rüyada Karakol Görmek

Rüyada karakol görmek, rüya sahibinin güçlü, kudretli, şan ve şeref sahibi, makamı yüksek, lafı dinlenen, herkesin karşısında el pençe divan durduğu bir kişiye sırtını dayayacağına tabir edilir. Zorluğa ve zahmete düşmeye işaret eder.

Rüyayı gören kişinin çok sevdiği, inandığı, güvendiği ve kendileri için emek harcayıp yeri geldiğinde büyük fedakârlıklar yaptığı ve en önemlisi de dost benimsediği kişilerden yana büyük hayal kırıklığı yaşayacağına ve insanlara olan güvenini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Karakola Gitmek

Rüyada karakola gitmek, rüya sahibinin kafasını kemirip duran bazı soru işaretlerinden kurtulacağına ve sorularının cevaplarını bulup tatmin olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kapalı bir kutu gibi görünen olaya karşı cesaretle gitmesi ve olayın iç yüzünün aslında hiç de sanıldığı gibi olmadığının anlaşılmasına tabir edilir.

Rüyada Karakola Düşmek

Rüyasında karakola düştüğünü gören kişi, hak etmediği şekilde suçlanacak, bu duruma çok içerleyecek, gözyaşı dökecek demektir. Olay açıklığa kavuşup, rüya sahibinin günahsızlığı ortaya çıkacak, adı da temizlenecek ve rüya sahibi üzüldüğü ile kalacaktır.

Rüyada Kendini Karakolda Görmek

Rüyada kendisini karakolda gören kişi, her şeyi kafasına takan, ufacık şeylere üzülen, elindekilerin kıymetini anlamayan, ne kadar şanslı olduğunu göremeyen bu yüzden de yaşamını kendine zindan etmiş kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek, düşmana işaret eder. Rüya sahibinin hayatına kast eden, kendisi hakkında hain ve kötü planlar içinde olan, ona pusu kurup gafil avlamaya çalışan bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, zorluk, zahmet ve sıkıntı anlamına gelir. İşlerin aksaması, evdeki hesabın çarşıya uymaması, planların istenilen doğrultuda yürümemesi ve bu nedenle de sıkıntılı günlerin yaşanması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karakol Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. umut (30 Mayıs 2015 saat: 05:20)

  benim ruyalar hep sacmadir bastan soyluyeyim ben annem babam abim evdeyiz kapi caliyor polisler geliyor 4-5 tane evi inceliyolar biraz hakan gunduzun oglu umut gunduz mu diyorlar evet diyoruz benle abimi karakola goturuyorlar ya da sadece beni tam hatirlamiyorum ama hepimiz birlikte gidiyoruz karakolda yemek yiyoruz birde ne alakaysa karakolda playstation var sonra uyandim

 2. fatih (01 Mart 2015 saat: 08:48)

  Selamun aleykum ruyamda bi arkadaşımla telefonda konusuyoruz ben ona sigarayla ilgili nasihatlerde bulunuyor ve esrar gibi kotü alıskanlıklarından uzak durmasını soylerken tlf kesilip araya polis gırıp beni karakola ifade vermem için beni çağırıyor

 3. meltem (24 Ocak 2015 saat: 11:59)

  rüyamda uçakla seyahat ediyorum bavullarim vaemi onları kaybedecwgim diye telaş ediyorum.sonra uçaktan inip otobüse bindim yavaş otobusuymus tekrar uçağa binecekmisim havaalanına doğru gidiyorsun sonra kendimi bir anda bir karakolun bahçesinde goruyorum polislere cikisi soruyorum karakolun içinden geçip bir asansör gibi bir yere götürdüler ip baglanmis bir torbaya binip asagi satkitiyorlar sonra bentelefonumu onların yaninda unutnusum memur bey diye bagiedim duymayinca telefonu kendim tekrar cikip aldim inerken bir merdiven vardi tahta citlerden yapilmis ona basinca merdiven sallandi inşaat alanı gibitmis tahta kalaslarin altından geliyorum onlardan birkaci yikiliyor sonra oradan ciktim çimenlerin üzerinden geçerek yola ciktim bir arabaya bindim

 4. veysel (01 Ekim 2014 saat: 16:21)

  ben askerlik yaptığım karakola geri gidiyordum bölük komutanı üsteğmen beni karşılıyordu ve moral falan veriyordu gülüyordü güldürüyordu beni bu gördüğüm rüyadan önce de 2 defa daha gittim kadın uzman benimle ilgileniyordu böyle yani nasıl yorumlanır bilmiyorum ama inşallah hayra yorumlanır

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,