RuyaTabirleri.com

Rüyada Karakol Görmek

Rüyada karakol görmek, rüya sahibinin güçlü, kudretli, şan ve şeref sahibi, makamı yüksek, lafı dinlenen, herkesin karşısında el pençe divan durduğu bir kişiye sırtını dayayacağına tabir edilir. Zorluğa ve zahmete düşmeye işaret eder.

Rüyayı gören kişinin çok sevdiği, inandığı, güvendiği ve kendileri için emek harcayıp yeri geldiğinde büyük fedakârlıklar yaptığı ve en önemlisi de dost benimsediği kişilerden yana büyük hayal kırıklığı yaşayacağına ve insanlara olan güvenini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Karakola Gitmek

Rüyada karakola gitmek, rüya sahibinin kafasını kemirip duran bazı soru işaretlerinden kurtulacağına ve sorularının cevaplarını bulup tatmin olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kapalı bir kutu gibi görünen olaya karşı cesaretle gitmesi ve olayın iç yüzünün aslında hiç de sanıldığı gibi olmadığının anlaşılmasına tabir edilir.

Rüyada Karakola Düşmek

Rüyasında karakola düştüğünü gören kişi, hak etmediği şekilde suçlanacak, bu duruma çok içerleyecek, gözyaşı dökecek demektir. Olay açıklığa kavuşup, rüya sahibinin günahsızlığı ortaya çıkacak, adı da temizlenecek ve rüya sahibi üzüldüğü ile kalacaktır.

Rüyada Kendini Karakolda Görmek

Rüyada kendisini karakolda gören kişi, her şeyi kafasına takan, ufacık şeylere üzülen, elindekilerin kıymetini anlamayan, ne kadar şanslı olduğunu göremeyen bu yüzden de yaşamını kendine zindan etmiş kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek, düşmana işaret eder. Rüya sahibinin hayatına kast eden, kendisi hakkında hain ve kötü planlar içinde olan, ona pusu kurup gafil avlamaya çalışan bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Jandarma Görmek

Rüyada jandarma görmek, zorluk, zahmet ve sıkıntı anlamına gelir. İşlerin aksaması, evdeki hesabın çarşıya uymaması, planların istenilen doğrultuda yürümemesi ve bu nedenle de sıkıntılı günlerin yaşanması anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: