RuyaTabirleri.com

Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüyada karanlık oda görmek, hayra yorulmaz ve kişinin manevi anlamda büyük bir buhrana düşeceği, çevresindeki herkesi kendisinden uzak tutacağı gibi, psikolojik olarak da yardıma muhtaç bir hale geleceğini delalet eder. Karanlık oda genellikle kişinin umudunu yitirmesine sebep olan kötü bir olayla karşılaşacağını, sıkıntılarını çözmek konusunda başarılı olamayacağını da işaret eder. Maddi kayıpların yaşanacağı fırtınalı bir dönemi işaret eden rüya iş konusunda da beklenmedik problemlerin veya işten çıkarılmaların gündeme gelmesi olarak yorumlanabilir. Karanlık oda görmek rüya sahibinin çevresinde kendisine tuzak kuran insanlar olduğuna ve kişinin de bu tuzaklara düşerek tüm hayatını mahvedeceğine alamet eder.

Rüyada Karanlık Odada Kalmak

Kişi uzun süre karanlık bir odada kaldığını görüyorsa hayatındaki sorunların veya dertlerin daha çok uzun bir süre devam edeceğini ve çözüm bulamayacağını bildirir. Hasta kimseler için bir süre daha hastalık çekip daha sonra vefat edeceklerine yorulur. Ruhsal olarak da kişinin yardıma ihtiyaç duyacağı kadar kötü bir durumda kalacağını, ailesinden de bu dönemde destek göremeyeceğini bildirir. Pek çok aksiliğin ve sıkıntının peş peşe yaşanarak kişiyi yıpratacağını alamet eder.

Rüyada Karanlık Odadan Çıktığını Görmek

Uzun süren kötü günlerin nihayete ereceğini bildirir. Kişinin yeniden hayata döneceğini, kendisine uzatılan yardım eli sayesinde ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olacağını, kaybettiği itibarını yeniden kazanacağını ve ailesi tarafından da destek göreceğini bildirir.

Rüyada Karanlık Oda Görmenin Psikolojik Yorumu

İntihara meyilli kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Genellikle ölüm konusunda çok fazla düşünen ve hayatını sonlandırmak isteği olan, intihar konusunda düşüncelere sahip olan ve gün içinde de bu fikirleri sık sık aklından geçiren kişileri sembolize eder. Ruhsal olarak kişinin yaşam sevincini kaybettiği ve profesyonel yardım alması gerektiğinin de altını çizer. Karanlık oda mutsuzluğun, beklentilerin ve hayallerin sona erdiğinin ifadesi olarak da yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karanlık Oda Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Anonim (26 Aralık 2015 saat: 15:50)

    Meraba.Bir arkadaş bana ev anaktarı veriyordu onun evine gidiyordum hesapta mutluydum ve biraz aceleli gidiyordum.Eve giriyorum ev biraz köy evlerine benziyordu eskiydi.İçeriye giriyor 5 6 kız var bana bakıyorlar gülüyorlar ben kendi evimmiş gibi giriyorum bişiler alıcam ev falan toparlıcam hesapta giriyorum annem var sanırım yada başka bir kadın biraz suratsız dönüyorum etrafa bakıyorum böyle sonra bi koltuğun üstunde lif falan var bakıyorum aa çeyiz diyorum sanki onlarıda toparlamam gerektiğini hatırlıyorum gidiyorum katlıyorum acelem var biraz kızlar bana bakıyor gülüyorlar bende bakıyorum bunları siz toplar mısınız diyorum.Gülüyorlar sonra ben yine acelem var sanırım hızlı hızlı gidiyorum arkadaşımın odasını arıyorum ortalik biraz karanlık kapılar falanda eski bir odanının kapısı açık bakıyorum abisi yatıyor beyaz şarşaflarıyla yani tam hatırlamıyorum ama rüyada he burası abisinin odası yapıyorum.Duruyorum acaba oda burda olabilir mi sonra diyorum ayrıdır odasi sonra tekrar bakınıyorum sonra buluyorum burasıdır diyorum giriyorum odaya ya sanırım akşam falan çünkü odalar biraz karanlık bi dolabi açıyorum birr sürü rengarenk kalemler var çok fazlalar ginkonun falan renkli kalemleri gibi o kadın ya ben annemiş gibi şe yaptım ama annem değil değer verdim biri sanırım ama suratsız oda kalem alcak iki üç kalem alıyor sanırım turuncu yada sarı parasını veririm diyo yüzü asık benim hala acelem var onlar satılık değil yapıyprum elinde sanırım bir renkten iki tane almış sarı veya turuncudan birni alıyorum geri koyuyorum işime geri dönüyorum arkadaşıma mı goturcem napcam bende alıyorum birkaç kalem çok güzel sonra başka bir dolap açıyorum orda patik var böyle ev botu gibi ve gerçek hayatta ben ona almayı düşünüyordum çok güzeller çok beğeniyorum ben bulsam kesin alırdım diyorum mavi uzay şeysileri var uçak şeyleri falan hatta üste bi batik gibi ev botlarıda var o mavileleri alıyorum çantaya koyuyorum sanırım orda uyandım.Çok karışık geldi yardımcı olursaniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

  2. idil (24 Mayıs 2015 saat: 12:49)

    Merhaba.Karanlık bir odada yaşıyordum ailem terketmiş gibiydi ancak annem yanıma gelip kardeşimle ilgili bir şeyler anlattı sonra odadan çıkıp konuşmaya devam ettik.Ardından bir kulübede yaşadığımı gördüm yabancı bir ülkedeydim.Çevremde sadece ağaçlar vardı uzun bir yolun üstündeydi yaşadığım kulübede insan yoktu çok ıssızdı.Kulübenin dışında köpekler ve kediler vardı hayvanları çok sevmeme rağmen içeri girmelerini istemedim onların kötü olduklarını hissettiğim için.Dışarı çıkmam ve girmem bir oluyordu köpekler yüzünden son çıkışımda içeri bir kedi girdi onu çıkarmak istedim ama köpeklerin geldiğini görünce kapıyı kapattım kedi ve ben içeride köpekler dışarıda kaldı.Yorum için teşekkürler…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,