RuyaTabirleri.com

Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüyada karanlık oda görmek, hayra yorulmaz ve kişinin manevi anlamda büyük bir buhrana düşeceği, çevresindeki herkesi kendisinden uzak tutacağı gibi, psikolojik olarak da yardıma muhtaç bir hale geleceğini delalet eder. Karanlık oda genellikle kişinin umudunu yitirmesine sebep olan kötü bir olayla karşılaşacağını, sıkıntılarını çözmek konusunda başarılı olamayacağını da işaret eder. Maddi kayıpların yaşanacağı fırtınalı bir dönemi işaret eden rüya iş konusunda da beklenmedik problemlerin veya işten çıkarılmaların gündeme gelmesi olarak yorumlanabilir. Karanlık oda görmek rüya sahibinin çevresinde kendisine tuzak kuran insanlar olduğuna ve kişinin de bu tuzaklara düşerek tüm hayatını mahvedeceğine alamet eder.

Rüyada Karanlık Odada Kalmak

Kişi uzun süre karanlık bir odada kaldığını görüyorsa hayatındaki sorunların veya dertlerin daha çok uzun bir süre devam edeceğini ve çözüm bulamayacağını bildirir. Hasta kimseler için bir süre daha hastalık çekip daha sonra vefat edeceklerine yorulur. Ruhsal olarak da kişinin yardıma ihtiyaç duyacağı kadar kötü bir durumda kalacağını, ailesinden de bu dönemde destek göremeyeceğini bildirir. Pek çok aksiliğin ve sıkıntının peş peşe yaşanarak kişiyi yıpratacağını alamet eder.

Rüyada Karanlık Odadan Çıktığını Görmek

Uzun süren kötü günlerin nihayete ereceğini bildirir. Kişinin yeniden hayata döneceğini, kendisine uzatılan yardım eli sayesinde ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olacağını, kaybettiği itibarını yeniden kazanacağını ve ailesi tarafından da destek göreceğini bildirir.

Rüyada Karanlık Oda Görmenin Psikolojik Yorumu

İntihara meyilli kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Genellikle ölüm konusunda çok fazla düşünen ve hayatını sonlandırmak isteği olan, intihar konusunda düşüncelere sahip olan ve gün içinde de bu fikirleri sık sık aklından geçiren kişileri sembolize eder. Ruhsal olarak kişinin yaşam sevincini kaybettiği ve profesyonel yardım alması gerektiğinin de altını çizer. Karanlık oda mutsuzluğun, beklentilerin ve hayallerin sona erdiğinin ifadesi olarak da yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!