RuyaTabirleri.com

Rüyada Karanlık Yol Görmek

Rüyada karanlık yol görmek, iş girişimleri yapmayı düşünenler için şu an çok yanlış bir zaman olduğunu, özellikle bu dönemde kişinin karşısına çıkacak bazı kötü niyetli kimselerin maddi açıdan dolandırıcılık yapmak için fırsat kolladıklarını işaret eder. Yeni tanışılan kişilere karşı daha şüpheci ve mesafeli yaklaşmak gerektiğini, yeni iş tekliflerini hemen kabul etmek yerine, etraflıca araştırmanın ve mevcut işten ne gibi artıları olduğuna bakmanın önemini bildirir. Hayra yorulmayan bu rüya, sağlıkla alakalı bir sorunun gündeme geleceğini, kişinin uzunca zaman hastanede zaman geçirmek zorunda kalacağını bildirir. Sıkıntısı olanların sabretmeleri gerektiğini, amirlerle veya üst rütbeli kişilerle yaşanacak ağız dalaşına, rüya sahibinin başkaldırmasından sonra yaşanacak gerginliklere ve tehlike dolu durumlara delalettir.

Rüyada Karanlık Yolda Tek Başına Yürümek

Mevcut durumun değişmediğini gören rüya sahibinin, kendi başına kararlar alacağını ve hayatında risk olarak gördüğü her şeyle mücadele edeceğine alamettir ancak bu rüya çoğu zaman boşa kürek çekmenin, zaman kaybının da alametidir. Kişinin tüm umutlarını yitirip, kendisini derin bir boşluğa düşmüş hissetmesine, manevi açıdan eksik ve yetersiz kaldığına yorumlanır. Zor anlarda kimseden destek görülmediğine, yapayalnız bir hayat geçirileceğine de tabir edilir.

Rüyada Karanlık Yolda Saldırıya Uğramak

Büyük bir yıkımın, alınacak ağır darbenin, düşmanların verdiği zarardan sonra uzun müddet kendine gelememenin işaretidir. Pek çok uğursuzluğa ve kazaya alamet olan rüya, rüya sahibinin başındaki belalara her gün bir yenisinin ekleneceğine, hayatına çeki düzen vermediği ve İslami kurallara uymadığı takdirde bundan sonrasında da sıkıntılı bir yaşama sahip olacağını bildirir.

Rüyada Karanlık Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Depresyon belirtisi rüyalardan biridir ve kişinin içinde bulunduğu buhranın her geçen gün arttığını, çıkış yolu bulamayan kişinin giderek kendisini öldürmek gibi yanlış düşünceler içine girdiğini bildirir. Hayata karşı isteksizlik içinde olmak, kimseyle görüşmek istememek ve içine kapanık yaşamak şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karanlık Yol Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Emre Ceylan (09 Ocak 2016 saat: 01:24)

    Abi cok korkunctu ya simdi Ben almanyada yasiyorum yaz tatilinde turkiyeye gitmsitim yatim uyudum abi ruyamda solnda otutioduk sonra birden hava sogudu sanki dunyadaki tum mutluluk birdsn yok olmus gibi ama bundan once ben salonda oturuken arkadsimla kiyamet hakinda konsuirodum yani ruyamda neyse biz konusioz birden ayaklarim beni dama goturmeyd basladi korkiorkiofum amk ama arkdasim benden once cikti dama bakiom bulutlara bakip agliordu o anda tam boyle kafami kaldirdim bakcam niye aglior diye birden bir des patladi tum camlar indi kualklarim parlicak gibiydi ve hic susmiordi borozan gibi bi des ama cool kuvetliydi insan eliyle yapilamicak birseydi sonra tobe tobe ruyamdaki duncem yani beynim kendisi dushniordu bulurtlara baktim tobe tobe allahi tobe tobe gorduk yani ruyamda oyleydi allahin affet arkadasim bana bakti agladi dedi emre naptin sen haa nu arada ben bulutlara bakarken elim kendi kendine bulitlari isaret ediyordu ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,