RuyaTabirleri.com

Rüyada Karanlıkta Kalmak

Rüyada karanlıkta kalmak, rüya sahibi kişinin içinde yaşadığı karanlık duyguları ifade eder. Karşılaşılan hayal kırıklıkları sonrası hissettiğiniz karamsarlığı ve yaşanan sıkıntıların sizden ve çevrenizdeki insanlardan kaynaklandığına yorulur. Ayrıca karanlıkta kalmak, herkesten gizli bir şeyler yaptığınızı ve yaptığınız gizli şeyleri arkadaşlarınızdan ve ailenizden saklamaya çalıştığınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Zifiri Karanlıkta Kalmak

Çok büyük bir sıkıntıda olduğunuza ve neredeyse bunalıma girmek üzere olduğunuza alamettir. Rüyada zifiri karanlık, iş, aile ve duygusal yaşantınızda hemen hemen hiçbir şeyin yolunda gitmediğine siz sıkıntıların üstesinden gelmeye çalıştıkça başarısız olduğunuza işaret etmektedir. Aynı zamanda hayatınız ile ilgili yapacağınız yenilikler için iyi bir zaman olmadığı ve girişeceğiniz işlerde istediğiniz başarıyı yakalayamayacağınız anlamına da gelmektedir.

Rüyada Karanlıkta Yalnız Kalmak

Rüyada karanlık bir yerde yalnız kalmak, geçirdiğiniz kötü ve sıkıntılı günlerde yanınızda olan bir arkadaşınız veya dostunuzun olmadığını, dertlerinizden kendi başınıza kurtulmaya çalıştığınızı ifade eder. Rüyada karanlık bir odada yalnız başınıza olduğunuzu görmeniz, yaptığınız hatalar nedeni ile ailenizden ve çevrenizden hiçbir yakınınızın yanınızda olmadığına delalettir. Bazı rüya alimlerine göre ise, rüyada karanlıkta kalmak kişinin zalim olmasına işarettir.

Rüyada Karanlıktan Korkmak

Rüyada karanlıktan korkmak, gözünüzü karartıp girdiğiniz işlerde başarı elde edemeyeceğinize, sakladığınız sırlarınızın çok olduğuna ve artık sizi korkutmaya başladığına delalet eder. Ayrıca yaptığınız hatalar nedeni ile kendinize olan güveninizi kaybettiğinize ve girdiğiniz işlerde başarı sağlayamayacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Karanlıktan Aydınlığa Çıkmak

Rüya sahibinin sıkıntılı durumlardan kendi uğraşları sonucunda kurtulacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine işarettir. Kapalı, karanlık bir ortamdan aydınlığa çıkmak ya da karanlığın birden aydınlandığını görmek, inancınızın daha da kuvvetleneceğine, Allah yolunda ilerleyerek huzur elde edeceğinize ve rahatlığa kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!