RuyaTabirleri.com

Rüyada Karanlıkta Yürümek

Rüyada karanlıkta yürümek, içinde bulunulan sıkıntılara yorulur. İş ve ticari kaynaklı bazı sıkıntıların varlığına, maddi kayıplara ve yüksek rakamlı borçlara delalet eder. Bazı yorumculara göre karanlıkta yürümek, rüya sahibinin sıkıntıları geride bırakıp aydınlığa çıkacağına, bazı yorumculara göre ise, kişinin sıkıntıların artacağına işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Karanlıkta Tek Başına Yürümek

Rüyada karanlıkta tek başına yürümek, sıkıntılı durumlarla kişinin tek başına mücadele edip kurtulmaya çalıştığına, çevresinden kimsenin yardımcı olmadığına delalet eder. Karanlık yolda yürürken havanın aydınlandığını fark eden kişi, sıkıntılarından ve borçlarından kurtularak, yaşadığı problemleri geride bırakıp mutlu, huzurlu bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada Gece Yürümek

Rüyada gece yürümek, uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Duygusal hayatta verilen sözlerin tutulacağına, elde edilecek mutluluğa, cömert ve temiz kalpli bir insanın hayatınıza gireceğine delalet eder. Başka görüşlere göre rüyada gece olduğunu görmek, sıkıntı, keder, maddi kayıp ve üzüntü verecek gönül ilişkilerine tabir edilir.

Rüyada Karanlık Ormanda Yürümek

Rüyada karanlık ormanda yürümek, zengin ve iyiliksever biri ile karşılaşacağınıza ve aynı zamanda hayırlı işlere yorulur. Meşgul olunan işler ile ilgili yakın zamanda büyük bir gelişme gösterileceğini ve bu gelişmelere çok sevinileceğini de işaret eder.

Rüyada Karanlık Caddede Yürümek

Rüyada karanlık caddede yürümek, başarı, selamet, iyi ve hayırlı işlere yorumlanır. Hayatta yolunuza çıkacak tüm engelleri yok etmeye, başarılı olacağınıza, maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulup, isteklerinizin yerine geleceğine işarettir. Bazı yorumculara göre, rüyada görülen karanlık, karamsarlık ve sıkıntılı bir duruma delalet etmektedir.

Rüyada Karanlıktan Işığa Doğru Yürümek

Rüyada karanlıktan ışığa doğru yürümek, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, aydınlık bir geleceğinizin olacağına, işinizde yükselmeye ve bol kazanca işarettir. Düşlediğiniz bütün arzularınızın olacağına, ferah ve sevince, niyet ve isteklerinizin gerçekleşeceğine, müjdeli yeni gelişmelere, artacak şansa ve hak ettiğiniz hayata kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: