RuyaTabirleri.com

Rüyada Karar Görmek

Rüyada karar görmek, bir durumu sona erdirmekle ilgili yorumlanır. Rüyanın geneline bakmak çok daha iyi yorumlar yapılmasına neden olacaktır. Eğer kişi karar aldığını görüyorsa, hayatında memnun olmadığı bir durumu sona erdirecek ve yeni başlangıçlar yapacak demektir. Kudret sahibi olmak manasına da gelen rüya, fiziki olarak kişinin üstün bir durumda olacağına, özellikle rakiplerine karşı büyük galibiyetler elde edeceğine de alamet eder. Ev taşımak ve iş değiştirmek şeklinde de yorumlanabilir. Yeni bir mülk edinmenin kişide yarattığı heyecana, bebek sahibi olmaya, aile kurmaya ya da bekarlar için artık evliliği düşünmeye ve eş adayını aramaya da delalettir. Her türlü yeniliği simgeleyen rüya, güzel başlangıçlar için uygun zamanın geldiğini müjdeler ve gelecek günlerin kişi için çok güzel sürprizlere gebe olacağını da bildirir.

Rüyada Karar Vermek

Kişinin hayatıyla ilgili önemli bir yol ayrımına geleceğini, tüm yaşamını etkileyecek bir karar vermesi gerektiğini bildiren rüya, her bir ayrıntı üzerinde önemle durulması gerektiği konusunda uyarı verir. Rüya sahibinin duygularına yenik düşmeden, mantıklı bir şekilde olayları ve durumları değerlendirmesi, ondan sonra gereken adımları sırayla atması gerektiğinin altını çizer. Hayati durumlarla karşılaşmak ve ani kararlar vermek zorunda kalmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Mahkeme Kararı Görmek

Resmi makamlarla rüya sahibi arasında oluşacak bir soruna işarettir. İşle ilgili bir durumda, kişinin evrak eksikliği veya yanlış başvuru sonrasında beklemediği sonuçlar alacak olmasına, sil baştan yeniden aynı işlemleri yapması yüzünden gergin bir ruh haline bürüneceğine ve sinirlerine hakim olamamaktan dolayı resmi kurumlardaki kimselerle ağız dalaşına gireceğine ve zararlı çıkacağına da yorumlanır.

Rüyada Karar Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatta da karar vermesi gereken durumlar yaşayan kimselerin, gün içinde sürekli olarak bu konuyu düşünmeleri ve ne yapacaklarına karar verememelerinin rüyalarda yansıyan halidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Elif (30 Ocak 2016 saat: 12:17)

    Ruyamda öğretmenimizin kurduğu tiyatro ekibinden olan ve görevini pek de manasıyla yerine getirmeyen birini gruptan çıkarıp çıkarmamak konusunda karar vermeye çalışıyorduk. Bu arada bisiklet sürüyorduk. Sonra annemi gördüm. Eski atölyemize gelmişti. Öğretmenim de buraya gelmişti. Birkaç rüyamda daha gördüğüm fen bilimleri öğretmenim yoldan geçiyordu. Sonra bir ara çok samimi olduğum ve uzun yıllardır arkaşlık ettiğim bir arkadaşım bakkala gitmemiz gerektiğini söyledi. Beraber gittik ve bakkaldan birkaç şey aldık. Sonra bakkalın sahibi bir hesap makinası gösterdi. Hesaplama yaptı. 100 Tl değerinde bir para görmüştüm. Gerisini hatırlayamıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,