RuyaTabirleri.com

Rüyada Karar Vermek

Rüyada karar vermek, aile ve yakın akraba çevresi ile ortak bir amaç doğrultusunda bir araya gelmek, yeni oluşumlara hazırlanmak veya şehir değişikliği yapmak demektir. Genellikle kişinin menfaatine gelişen olayların yaşanacağını müjdelerken, bekar kimselerin evlilik konusunda fikirlerini olumlu yönde etkileyecek güzel bir flört döneminin başlangıcına, özel yaşantıda sorunsuz ilerlemeye yorumlanır. Mental olarak kendisini pozitif hisseden rüya sahibinin hayatı ile alakalı konularda tutarlı, ilkeli bir duruş sergileyeceğini, çevresi tarafından takdir görürken, iş yaşantısında da prensipli çalışmalarının ödülünü fazlasıyla alacağına alamet eder. Rüyada olumlu yönde karar vermek başarılı, zengin bir geleceğe, olumsuz kararlar vermek ise karmaşık, çözülmesi zaman alan bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Yanlış Karar Vermek

Bir yanılgı içine düşecek olmaya işaret eder ve aynı zamanda kişiye yakın olan bir arkadaş veya akrabanın teklifini değerlendirirken duygusal yaklaşımlar içinde bulunacak olmanın sonucu olumsuz etkileyeceğini bildirir. Rüya sahibinin gerçek hayatta da alacağı kararlarda mantık ve akılla hareket etmesi gerektiğini bildirirken özellikle bu dönemde aşırı duygusal yaklaşımlardan kaçınmanın doğru olacağının da altını çizer. Yanlış karar verdiğini görmek, kişinin yaptığı bir hatadan dolayı yaşayacağı bir üzüntüye veya çıkaracağı derse de yorumlanır.

Rüyada Karar Verememek

Olumsuz gibi görünse de aslında kişi için doğru olanı yapmak adına yaşayacağı tereddüdün sonunda fayda sağlayacağına alamettir. Özellikle iş konularında ani hareket etmemek, hemen atılım yapmamak veya durumu enine boyuna araştırıp ona göre hareket etmek neticesinde rüya sahibinin hata yapmaktan kurtulacağını ve alacağı kararlar ne olursa olsun sonucun lehine olacağını bildirir. Rüyanın bir diğer anlamı da duygusal hayatta iki kişi arasında kalmak veya iki kişinin arasını yapmak için uğraş vermek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Karar Vermenin Psikolojik Yorumu

Önemli kararlar almak veya önemli olayların yaşandığı bir dönemden geçmek nedeniyle kişinin kaygılarının artış gösterdiğini, karşılaştığı güç durumlar ile alakalı karar vermek zorunda kalmasının yaşattığı endişeyi yoğun şekilde hissettiğini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!