RuyaTabirleri.com

Rüyada Karasinek Görmek

Rüyada karasinek görmek, ne söylediğini bilmeyen, konuştukları ve yaptıkları insanlar tarafında ciddiye alınmayan, toplumda yer edinememiş, kimse tarafından istenmeyen bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin hayatına bu özelliklerde bir kimse girecek ve rüya sahibinin başına musallat olacak demektir. Bu kişi rüya sahibine yakınlaşmaya çalışacak ve bu nedenle de onun dibinden ayrılmayacaktır. Bu durum bir süre sonra rüya sahibi için dayanılması imkânsız bir hal alabilir.

Rüyada Karasinek Öldürmek

Rüyada karasinek öldürmek hem bedenen hem de ruhen rahata ermeye delalet eder. Rüya sahibi, başındaki dertlerden, belalardan aynı zamanda belalı kişilerden de kurtulup, büyük bir huzura ve sakinliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Karasinek Yemek

Rüyasında karasinek yediğini gören kişi, bir takım yanlış yollara girecek ve yasal olmayan yollardan işler yaparak haksız kazanç elde edecek demektir. Örneğin; bu iş kara para aklamak gibi bir iş olabilir. Kişi bu tür bir yolla çok büyük bir vurgun yapacak ama kazancına hile ve fesat karıştırmış olacaktır.

Rüyada Sinek Görmek

Rüyada sinek görmek, gelip geçici ama yine de can sıkacak bir olayın yaşanacağına tabir edilir. Bazen de kişiden kişiye geçen, viral bir hastalık olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sinek Öldürmek

Rüyasında sinek öldürdüğünü gören kişi, çok önemli bir adım atıp hedefi on ikiden tutturacak, rakiplerini de bertaraf ederek rakipsiz olacak demektir.

Rüyada Sinek Yemek

Rüyada sinek yediğini görmek çok çok hayırlıdır. Rüya sahibinin başında dönüp duran belalardan kurtulacağı ve bir felaketi kıl payı atlatacak kadar şanslı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sinek Yakalamak

Rüyasında sinek yakaladığını gören kişi, iyi tanıdığını sandığı kişinin gerçek yüzünü öğrenecek ve o kişinin kendisinin düşündüğü gibi iyi niyetler taşımadığını görecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karasinek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hilal (25 Mart 2014 saat: 15:10)

    Eve kucuk kara sinek girmis.ben onu elimle oldurmeden avucumda yakalayip pencereyi acip oradan disari saliyorum.sonra pencereyi kapatirken goruyorum pencere sinekligi ters takilmis.tam kapatamiyorum bu yuzden.anne diye sesleniyorum senmi ters taktin diyorken birden alyansim parmagimdan dusuyor.yuvarlanarak mutfak masasinin altina gidiyor
    Egilip bakiyorum yuzugumun oldugu yerde hem tektas yuzugum hemde esimin alyansi duruyor.annem geliyor bak kim geldi diye oglum gelmis.guya oraya o yuzukleride oglum koymus.sonra gidip sariliyoruz oglumla simsiki aglamaya basliyorum cok ozlemisim diye.icli icli agliyorum. ( buarada oglum anneannesiyle beraber bir haftadir onun yaninda gezmeye memlekete gittiler)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,