RuyaTabirleri.com

Rüyada Karasinek Görmek

Rüyada karasinek görmek, ne söylediğini bilmeyen, konuştukları ve yaptıkları insanlar tarafında ciddiye alınmayan, toplumda yer edinememiş, kimse tarafından istenmeyen bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin hayatına bu özelliklerde bir kimse girecek ve rüya sahibinin başına musallat olacak demektir. Bu kişi rüya sahibine yakınlaşmaya çalışacak ve bu nedenle de onun dibinden ayrılmayacaktır. Bu durum bir süre sonra rüya sahibi için dayanılması imkânsız bir hal alabilir.

Rüyada Karasinek Öldürmek

Rüyada karasinek öldürmek hem bedenen hem de ruhen rahata ermeye delalet eder. Rüya sahibi, başındaki dertlerden, belalardan aynı zamanda belalı kişilerden de kurtulup, büyük bir huzura ve sakinliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Karasinek Yemek

Rüyasında karasinek yediğini gören kişi, bir takım yanlış yollara girecek ve yasal olmayan yollardan işler yaparak haksız kazanç elde edecek demektir. Örneğin; bu iş kara para aklamak gibi bir iş olabilir. Kişi bu tür bir yolla çok büyük bir vurgun yapacak ama kazancına hile ve fesat karıştırmış olacaktır.

Rüyada Sinek Görmek

Rüyada sinek görmek, gelip geçici ama yine de can sıkacak bir olayın yaşanacağına tabir edilir. Bazen de kişiden kişiye geçen, viral bir hastalık olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sinek Öldürmek

Rüyasında sinek öldürdüğünü gören kişi, çok önemli bir adım atıp hedefi on ikiden tutturacak, rakiplerini de bertaraf ederek rakipsiz olacak demektir.

Rüyada Sinek Yemek

Rüyada sinek yediğini görmek çok çok hayırlıdır. Rüya sahibinin başında dönüp duran belalardan kurtulacağı ve bir felaketi kıl payı atlatacak kadar şanslı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Sinek Yakalamak

Rüyasında sinek yakaladığını gören kişi, iyi tanıdığını sandığı kişinin gerçek yüzünü öğrenecek ve o kişinin kendisinin düşündüğü gibi iyi niyetler taşımadığını görecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!