RuyaTabirleri.com

Rüyada Karbonat Görmek

Rüyada karbonat görmek, rüyayı gören kişinin kendisine faydalı olacak, fırsat sağlayacak, yolunu aydınlatacak, başarısına katkıda bulunacak, bilgili, kültürlü, tahsilli, deneyimli bir o kadar da paylaşımcı, makam sahibi ve iyi niyetli kimselerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin doğru insanlara denk geleceğine bunun da kendisi için çok iyi bir şans olacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine tabir edilir.

Rüyada Karbonat Almak

Rüyada karbonat almak da karbonat görmek gibi hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından, sorunlarından, aksiliklerden ve başarısızlıklardan kurtulacağına, hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bunun yerine kafa dengi olan, kendisini anlayan, ona değer katan kimselerle bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada Vanilya Görmek

Rüya sahibi için çok güzel şeyler ifade eder ve iyilik bulmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin kalıcı olacak saadete, huzura ve sağlığa sahip olacağına bu sayede herşeyin çok daha keyifli hale geleceğine ve yoluna gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin ferahlayacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, neşe içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Kabartma Tozu Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisiyle gururlanacağı aynı zamanda da motivasyonunun, moralinin ve özgüveninin artmasına vesile olacak işlere gireceği, bu sayede meslek hayatında daha büyük bir cesaretle ilerleyeceği, yeni atılımlar yapacağı ve başarısının devamının geleceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Nişasta Görmek

Rüyayı gören kişinin aile hayatına ve hane içindeki mutluluğuna, ağız tadına, koyu muhabbetine ve huzuruna rivayet edilir. Rüya sahibinin sıcak ve samimi bir yuvası olacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: