RuyaTabirleri.com

Rüyada Karda Koşmak

Rüyada karda koşmak, zor, amansız şartlar altında başarıya ulaşacak olmayı ve hayatının geri kalanını refah içinde yaşamayı garanti altına almayı işaret eder. Kişi için fırtınalı günlerin kapıda olduğunu ve özel hayatla alakalı tutkulu beraberliklerin gündeme geleceğini, kalbi boş olanlar için yepyeni bir aşkın filizleneceğini ancak bu beraberliğin pek de kolay olmayacağını bildirir. Para ve sosyal statü anlamında uyum içinde olunmayan bir ilişki yüzünden aile büyükleri tarafından eleştiri almak ve kalp kırıklığı yaşamak manasını da taşıyan rüya, çetin koşullara rağmen pes edilmeyeceğini, kişinin içindeki güçle her konuda başarı göstereceğini, problemleri ne pahasına olursa olsun çözeceğini de bildirir. Kişinin bir kimlik bölünmesi yaşayacağına, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine, yalnız kalmak isteyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Karda Koşarken Düşmek

Zor günlerden geçecek olan rüya sahibinin, emin olduğu şeylerin aslında yanılgılarla dolu olduğunu göreceği önemli bir dönemeçte bulunduğuna tabir edilir ve bu dönemde atılacak adımlarda acele etmenin istenen sonuçları almakta problemlere neden olacağını ifade eder. Zor günlerde yardım göremeyecek olmanın ve ruhsal açıdan yalnızlık çekmenin işareti olan rüya, aile fertlerinin kişiyi görmezden geleceğine, bağlılıkların zayıflayacağına ve rüya sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine delalet eder.

Rüyada Ayakkabısız Olarak Karda Koşmak

Nefsini köreltmeyi başarmanın habercisi olan rüya, kişinin dünya malına karşı ilgisini yitireceğine, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine ve yalnızlıktan şikâyet etmeyeceğine yorumlanır. Kimseye muhtaç olmadan, zorluklar yaşansa da ayakta kalınan bir hayatı işaret eden rüya, her zorlukla baş edileceğini, sonunda güç kazanılacağını ve sabır göstererek sıkıntılardan kurtulmayı tabir eder.

Rüyada Karda Koşmanın Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin sürekli kendisinden beklenti içinde olan insanlarla yaşadığını ve üzerindeki baskının, sorumluluğun artmasıyla kendisini mutsuz, depresif hissettiğini, manevi olarak zayıfladığını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: