RuyaTabirleri.com

Rüyada Karda Yürümek

Rüyada karda yürümek, rüya sahibinin hayatını idame ettirmek, faturalarını ödemek, evine rızık sağlamak ve geçim sıkıntısından kurtulmak için yaptığı işlere ve kişinin kazanç elde etmek için edindiği uğraşlara rivayet edilir. Hayatta kalmak, karnını doyurmak ve varlığını devam ettirmek için insanoğlunun içinde olduğu çalışma mecburiyetine ve gereksinimine işaret eder.

Rüyada Karlı Yolda Yürümek

Rüyada karlı yolda yürümek, rüya sahibinin gelirini arttırmak ya da iş sahibi olmak için çaldığı ve zorladığı kapılara alamet eder. Kişi ekmek sahibi olmak için gece gündüz, zor ya da uzun demeden bulduğu her işte çalışan ve mücadele etmekten bir an olsun vazgeçmeyen kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Karda Kaymak

Rüyada karda kaymak, rüyayı gören kişinin mesleğinde hak ettiği yere gelmek ve yükselmek için çaba gösterdiğine, kendini ispat etmenin peşinde olduğuna, bu sebeple de yeteneklerine ve ilgi alanlarına daha fazla yoğunlaşarak tüm maharetlerini ortaya koymak için nefes tükettiğine rivayet edilir.

Rüyada Karda Koşmak

Rüyada karda koşmak, rüya sahibinin başarıya doymak bilmediğine, daha fazlasını elde etmenin peşinde olduğuna, zoru ve imkânsızı hayal ederek onların peşinden gittiğine, başarıya giden yolda karşısına çıkan hiçbir zorluktan ve aksilikten çekinmediğine işaret eder.

Rüyada Buzda Yürümek

Rüyada buzda yürümek, rüyayı gören kişinin meslek hayatında boyunu aşan işlere gireceği takdirde zarar edeceğine, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına alamet eder. Rüya sahibinin kapasitesini ve sahip olduğu kaynakları aşan işlere heveslendiğine yorulur.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, hayırlara alamet eder. Geçim derdinin biteceğine, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: