RuyaTabirleri.com

Rüyada Kardeş Görmek

Rüyada kardeş görmek yaşanacak güzel, hayırlı olaylara, iyi ve müjdeli haberlere delalet eder. Bir erkek rüyasında kardeşini görürse kazancının artması, bir kadın rüyasında kardeşini görürse mutluluk verici güzel gelişmeler anlamına gelir. Rüyada kardeş görmek aile bireyleri ya da yakın akraba bireyleri ile ilgili duyulacak olan çok güzel bir gelişme anlamına gelir. Rüya sahibinin, rüyasında gerçek kardeşi olan kişiyi görmesi de hayırlı olacak haberlere, sıkıntıları, dertleri ve çekilen zahmeti unutturacak olayların yaşanmasına işaret eder. Rüyada kardeş görmek hep iyi ve güzel olarak yorumlanır. Rüyada kız kardeş görmek ayrı, erkek kardeş görmekse ayrı anlama gelir. Rüyasında kız kardeşini gören kişinin gerçek kardeşinin zor durumda olduğu ve yardıma ihtiyacı olduğuna işarettir ya da yine morale ve desteğe ihtiyacı olan birine işaret eder. Rüyada erkek kardeş görmek her iki kardeşinde hakkı olan bir baba malına işaret eder.

Rüyada Erkek Evlat Görmek

Rüyada erkek evlat görmek kişinin toplumda çok sevilen, saygı ve itibar gören kişi olduğu anlamına gelir. Bu kişi aynı zamanda ailede de sözü geçen hatta sözünün üzerine söz söylenmeyen kişi demektir.

Rüyada Baba Görmek

Rüyada baba görmek çok hayırlıdır. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine ve hayatta hiç darlık görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Büyükbaba Görmek

Rüyada büyükbaba görmek, rüya sahibinin, önemli konularda adım atmadan önce hayat tecrübesi olan kişilere akıl danışması gerektiği anlamına gelir. Eğer rüya sahibi kendisinden yaşça büyük ve engin bir hayat tecrübesi olan bir kişiye kulak verirse karlı çıkacaktır.

Rüyada Anneanne Görmek

Rüyasında anneannesini gören kişinin kazancı ve rızkı artar. Aynı zamanda, gelecek günler çok bereketli ve mutlu geçecek anlamına gelir.

Rüyada Kardeş Evlenmesi

Rüya sahibinin, hanesindeki tartşma ve sorunları bir anda bitirecek bir karar vereceğine, bu kararın ardından büyük bir sorumluluk duyacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine delalet eder. Rüyada kardeş çocuklarının evlenmesi, hayırlı bir olayın gerçekleşmesi sayesinde iş hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine rivayet edilir.

Rüyada Kardeşle İlişkiye Girmek

Kötü bir kişinin sebep olacağı bir tartışma yüzünden aile bireylerinin birbirine düşeceği, kazancın yarı yarıya düşeceği, mahkeme kapılarında uzun bir zaman geçirileceği, fırsatların değerlendirilememesi sebebiyle işlerin kötüye gideceği, zor zamanlar geçirileceği, hayalkırıklığı yaşanacağı ve uzun zamandan beri birlikte olunan bir kişi ile bazı sorunlar yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada kız kardeşle ilişkiye girmek, zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine ve eşlerin ayrılma noktasına geleceğine alamettir.

Rüyada Kardeş Mezarı Görmek

Araya giren ve kötü niyet besleyen kişiler yüzünden kardeşlerin birbiri ile ters düşeceğine, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına işarettir. Rüyada kardeş mezarına gitmek, uzun zamandan beri yaşanan bir fikir ayrılığının çok büyük bir soruna sebep olacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine yorulur.

Rüyada Kardeş İle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin, aklına gelmeyecek bir sebepten ötürü zor zamanlar geçireceğine, kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına ve başlayacak olan bir kıskançlık yüzünden sevgililerin ya da eşlerin birbirlerini kıracaklarına alamettir. Bu rüya görüldüğü zaman yaşanacak üzücü bir olaya karşı hazırlıklı olunması gerektiğine yorumlanır. Rüyada erkek kardeş ile kavga etmek, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine tabir edilir.

Rüyada Kardeş Öldürmek

Zor günlerin başlayacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine rivayet edilir. Rüyada ikiz kardeş öldürmek, rakiplerin yapacağı ayak oyunları yüzünden iş hayatında geriye düşüleceğine, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına ve bazı kişilerin mutlu yuvayı yıkmak için uğraşacağına yorumlanır.

Rüyada Üvey Baba Ve Kardeş Görmek

Birçok problemin çözümü için elini taşın altına koyarak yardım etmeye çalışan kişilerin varlığına işarettir. Rüya sahibi, başına gelecek kötü bir olaydan ötürü uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacak, bu yüzden epey zor zamanlar geçirecek ancak daha sonra kendisine destek olacak kişilerin gelmesi sayesinde durumu düzeltecek, rahat bir nefes alacak ve hem yanındaki insanlara hem kendisine güveni artacak demektir. Rüyada üvey baba ve üvey kardeş görmek, kurulan hayallerin gerçek olması için aşılması gereken birkaç sorunun epey zorluk çıkartacağına, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına ve bulunur bulunmaz harekete geçilip doğru olduğu düşünülen hamlenin yapılacağına yorumlanır.

Rüyada Üvey Erkek Kardeş Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisini bir türlü gösterme fırsatı bulamadığı bir konuda kendine rakip olacak biriyle karşılaşacağı, bu kişiden gelecek bir teklifle bir ortaklık kurulacağı, ortaklığın büyük bir adım atılmasında ve karşılaşılan engellerin ortadan kaldırılmasında çok işe yarayacağı ve istenmeyen bazı durumlara kapı açacağı şeklinde yorulur. Rüyada üvey erkek kardeş görmek ve sarılmak, dostane bir yaklaşım sergileneceğine, bu sayede bundan sonra karşılaşılacak sıkıntılara karşı ortak hareket edileceğine tabir edilir.

Rüyada Özürlü Kardeş Görmek

Birisi yüzünden çok uzun bir zaman boyunca yanlış adım atıldığının farkına varılacağına, bu kişiden doğru adım için destek isteneceğine ve yapılmış olan bir hata varsa düzeltmek için bu kişiyle biraraya getirileceğine işarettir. Rüyada özürlü kız kardeş görmek, yapılan bazı hataların telafi edilmesi için hiç olmadığı kadar çaba sarfedileceğine, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine tabir edilir.

Rüyada Kardeş Katili Görmek

Kişinin, çok telaşlanacağı bir durumla karşılaşacağına, bu yüzden bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine yorumlanır. Rüyada kardeş katilini vurmak, hem aile hayatı içinde hem iş hayatı içinde çok büyük sorunlara sebep olan bir kişinin yapacağı son bir hamleden ya da söyleyeceği son bir sözden sonra haneden uzaklaştırılacağı ve bu sayede aile bireylerinin rahat bir nefes alacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Kardeş Sahibi Olmak

Zor bir işin alına girmeye ancak çok zorlanmadan işi sona erdirmeye, ağır bir tempodan kurtulmak için daha rahat bir işe girmeye, gereksiz tartışmalardan kurtulup dedikodulardan uzak durmaya, kaçırılan birçok fırsatın geri kazanılacağına ve anne baba duası alınacağına alamettir. Aynı zamanda, bu rüya gerçekten de bir kardeş sahibi olunacağına işarettir. Rüyada kardeş sahibi olmak istemek, rüya sahibinin, kendisini güvende hissetmesini sağlayacak bir adım atacağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına yorumlanır.

Rüyada Kardeş Dövmek

İş konusunda uzun zamandan beri sıkıntıyla uğraşan bir akrabanın yardımına koşulacağına, bu kişinin işine büyük bir destek sunulacağına ve hayır getirecek bir ortaklıkla bu bu durumun tamamen düzeltileceğine yorulur. Rüyada erkek kardeş dövmek, hane  içindekilere maddi açıdan katkısı olacak bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada kardeşler görmek, dayanışma içinde geçecek bir senenin habercisidir ve özellikle bu süreçte ailenin kişiye iş kurma konusunda el uzatacağını, tarla veya arsa satarak maddi destek olacaklarını ifade eder. Talih kuşunun konacağını, şans kapılarının açılacağı müjdesini verirken, aile, akraba ilişkilerinin her zamankinden daha iyi bir hale geleceğini ifade eder. Küslük, kırgınlık gibi bir durum var ise yakın zamanda ortadan kalkacağına, ufak tefek sorunları kimsenin önemsemeyeceğine delalettir. Dostlardan, akrabalardan gelecek hayırlı ve güzel haberlere, iyilik görmeye yorumlanır. Para durumunun geçmişe oranla çok daha düzeleceğini bildiren rüya, güven duygusunun yükseleceğini, kişinin yaşlılığında dahi yalnız kalmayacağını ifade eder. Kalabalık bir aile oluşturmak, çok sayıda çocuk ve torun sahibi olmak manasındadır.

Rüyada Kardeşleri Olduğunu Görmek

Çok sayıda kız ve erkek kardeşleri olduğunu görmek, aile içinde herkesin farklı şekilde sevineceği haberler almak demektir. Diğer yandan aile büyüklerinden kalan miras sebebiyle herkesin bir anda maddi olarak rahata ereceğini, tüm ailenin sıkıntılarının son bulacağını müjdeler. Beklenmedik hayırlı haberler demektir. İkiz kardeşleri olduğunu görmek kişinin her derdine sevincine ortak olacak yakın bir arkadaşın varlığına, bu kişiden destek görmeye yorulur.

Rüyada İkiz Kardeşleri Görmek

Bekarlar için uyumlu bir beraberliğin, karşılıklı sevginin ve aşkın işaretidir. Evli kişiler için gerçekte de ikiz bebek haberi alacaklarına yorulur. Kendisinin ikiz kardeşi olduğunu görenler aile üyeleriyle ortaklaşa bir işe girerler veya eşit sermaye koyarak iş yeri açarlar. Şanslı ve kısmetli bir zamanda olunduğunu haber verir.

Rüyada Kardeş Görmenin Psikolojik Yorumu

Bireyin aile ilişkilerine dair bir rüyadır. Kafasının anne, baba, kardeş, abi ya da abla gibi aile bireylerinden birisiyle alakalı olarak bir konuda çok yoğun olduğunu gösterir. Bu derin düşünce hali olumlu bir konuda da olabilir olumsuz bir konuda da. Örneğin; bireyin kardeşi, abisi ya da ablası bir düğün hazırlığı içinde olabilir, büyük bir başarıya çok yaklaşmış olabilir. Ya da bilakis aile bireylerinden birinin büyük bir problemi varsa birey bundan olumsuz etkileneceği için bu durum dolaylı olarak kendisini rüyalarında da yakalayabilir. Her durumda ailevi bir konunun gündemde olduğu anlamına gelir malumdur ki ailede gerçekleşen her gelişme ya da yaşanan her olay bütün bireyleri etkiler. Aile bağlarının çok kuvvetli olduğunu ifade ederken kişinin gerçek hayatında kan bağı olan kişilere karşı aşırı düşkün olduğunu, onların her derdiyle yakından ilgilendiğini ve fazla sorumluluk almaktan kaçınmadığını tabir eder. Gerçekte kardeşi olmayan kişiler için bu duyguyu merak ettikleri ve kardeş özlemi çektiklerini de tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: