RuyaTabirleri.com

Rüyada Kardeşini Dövmek

Rüyada kardeşini dövmek, aile veya akrabalardan gelecek önemli bir havadise, gerginlik yaşamaya veya parasal konularda ikileme düşmeye işaret eder. Rüyasında kardeşini dövdüğünü gören kimse, gerçekte de kardeşi ile tartışma yaşar veya gönül kırıcı konuşmalar yapar. Rüyada kardeş dövmek bazı yorumculara göre, miras ile ilgili aile üyeleri içinde çıkacak olarak anlaşmazlık olarak yorumlanmaktadır. Ticarette ortağından ayrılmak, aile mirasından mahrum kalmak ve bencil hareket etmek anlamına da gelir.

Rüyada Kardeş Görmek

Güzel ve iyi huylu bir eşe yorumlanır. Rüyada erkek kardeş görülürse, bu maddi açıdan pek çok mala ve mülke sahip olunacağı anlamına gelir. Rüyada kız kardeş görmek ise gerçekte de kardeşinin yardıma ihtiyaç duyduğunu ve herkesten sakladığı bir sır ya da sıkıntı nedeni ile huzursuzluk yaşadığı anlamlarına gelir. Rüyada kardeş görmek genellikle gerçekte de görülen kardeşin çok buhranlı olduğunu ve yardıma ihtiyaç duyduğunu gösterir. Rüyada kardeş görmek, aile içindeki huzura, bağlılığa, kardeşlerin arasında dayanışmaya yorumlanır.

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Uzun bir yolculuğa çıkılacağını, para kaybına veya mal kaybına uğranılacağını, görülen kardeşin başının dertte olduğunu işaret eder. Başka bir yoruma göre ise ölen kardeş demek kişinin aile hayatına katılacak yeni bir bebek ya da kardeş anlamına gelir. Uzakta olan aile üyelerine duyulan hasret ve kavuşmaya da işaret eder.

Rüyada Kardeşle Barışmak

Rüyasında küs olduğu kardeşi ile barıştığını gören kimsenin ailevi sorumlulukları daha da artar ve omuzlarındaki yük çoğalır. Küs kardeşle barış yapmak, rüya sahibinin gerçek hayatta da kardeşlerine karşı bağlılık içinde olacağına ve her zaman onlara şefkat göstereceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kişinin ailesinden biri ile veya kardeşleri ile beraber ortaklık kurup, yeni bir işe atılacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kardeşini Dövmek İle İlgili Rüyalar;

  1. İPEK ERKAN (29 Eylül 2016 saat: 07:29)

    Rüyamda ölen 14 yasindaki erkek kardesimi gordüm onla kiralik ev baktik ev cok buyuktu sonra o yaramazlik yapti evi pisletti bende onu dovdum agladi anneme sikayet etti bunun anlami nedir? Lutven bana soylermissinz neden ole gordum acaba bana kus mu litven anlamini soyliyin banaa

  2. Tahsin (18 Ocak 2016 saat: 01:33)

    Rüyamda alacağa sebep birkaç kişiyi dovuyorum ve hemen paramı getirmelerini istiyorum daha sonra dışarı çıkıyorum yağmur yağıyor fakat şemsiye var elimde arkama dönüp bakıyorum ortağını görüyorum sonra bi mekana gidiyorum orda çoğunu tanıyorum ortagimda kardesimde orda ama ayakta dahi duramiyor sen Hastasın bu ne icmissin sana birşey olursa ben kimi dovecem kimi oldurecem diye bağırıyorum o ara uyandım.

  3. rabia (03 Mayıs 2015 saat: 06:58)

    cumhurbaskani bizim evimize geliyirdu bizim evdede kuran sohbeti vardi kadinlarla birlikte kuran okudu vaaz verdi daha sonra ablamlarla carsi cikalim dedim ben onlarda reddetti daha sonra ben evli ablamla kendimi okulda gordum sevdigim bi kiz arkadasim kavga ediyordu ben de onun dovdugu kizi dovmeye basladim daha sonra guvenlik geldi ben ona sesini cikarma gidiyoruz dedim ve orada uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,