RuyaTabirleri.com

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada kardeşinin öldüğünü görmek, hayır, mutluluk, iyilik, güzellik ve şifa bulmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kardeşinin sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağı ve bunun da rüya sahibi için dünyanın en büyük mutluluklarından olacağı anlamına gelir. Gürültüsüz, patırtısız, sıkıntılardan, borçlardan ve hastalıktan uzak bir şekilde yaşamaya, hayatın güzelliklerinin tadının farkında olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Duymak

Rüyayı gören kişinin kendisini çok mutlu edecek, heyecanlandırıp, kalbini kuş gibi çarptıracak haberler alacağına ya da olaylar yaşayacağına işaret eder. Müjde almaya tabir edilir ve rüya sahibinin içini ferahlatacak, gönlünü hoş edecek ve yüzünü güldürecek günlerin geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

Şen kahkahalar atacak kadar sevinmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceği, şansının açılacağı, kısmetlerinin bollaşacağı ve keyfinin de yerine geleceği ile açıklanır ve mutluluk gözyaşları akıtmaya yorulur.

Rüyada Kardeşinin Öldüğü Haberini Almak

Rüya sahibinin sanki yeniden doğmuş gibi hissetmesine vesile olacak kadar güzel ve önemli gelişmelerin meydana geleceğine alamet eder. Kişi için adeta ilaç olacak ve tüm dertlerini unutmasını sağlayacak olumlu olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Kardeşinin Ölümünü Görmek

Kardeşten yana gelecek hayırlı haberlere ve bunun da rüyayı gören kişiye moral olmasına delalet eder. Rüya sahibinin kardeşi ile ilgili duyacağı hayırlı gelişmeleri kendi mutluluğu sayıp onun sayesinde sevinçten yana nasipleneceğine rivayet edilir.

Rüyada Kardeşinin Öldürüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında kardeşinin öldürüldüğünü görmesi ve kardeşinden kan gelmesi o rüyanın artık geçerli olmadığı şeklinde açıklanır. Eğer rüyada kan görülmezse bu da rüya sahibinin kardeşinin keyfinin, huzurunun, sağlığını ve mutluluğunun yerinde olduğuna, hayatının da iyi yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: