RuyaTabirleri.com

Rüyada Kardeşlerini Görmek

Rüyada kardeşlerini görmek, rüyayı gören kişinin her zaman güvende olacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin dertlerine ve sevinçlerine ortak olacak, her konuda onun arkasında duracak, deyim yerindeyse onunla gülecek ve onunla ağlayacak gerçek dostları olduğu ve onlardan hep hayır gördüğü anlamına gelir.

Rüyada Kardeşlerini Öldürmek

Rüyayı gören kişinin istemeden de olsa bazı günahlı yollara gireceğine, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir zafiyete düşeceğine ve bazı yanlışlara saplanacağına alamet eder.

Rüyada Kardeşlerini Ölmüş Görmek

Bu rüya çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin tam aksine çok sevineceği, çok mutlu ve memnun olacağı müjdeli haberler alacağına, olumlu ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin özellikle de kardeşleri ile iyi geçim halinde olacağına, birlik, beraberlik ve dayanışma içinde kalacağına, birbirlerini koruyup kollayacaklarına, kıymetlerini bileceklerine ve hep yan yana duracaklarına rivayet edilir.

Rüyada Kardeşlerini Bir Arada Görmek

Rüyayı gören kişinin güç ve kudret sahibi olmasına, düşmanlarına ve rakiplerine karşı güçlenmesine ve cesaretlenmesine vesile olacak bazı kişilerin varlığına ve rüya sahibinin de onlarla yapacağı doğru ve isabetli iş ortaklıklarına delalet eder. Rüya sahibinin arkasında güvenilir ve sağlam kişiler var demektir.

Rüyada Kardeşlerini Dövmek

Rüyanın tam aksine rüyayı gören kişinin kardeşlerini çok sevdiğine, onlarsız tek lokma yemediğine, onların kararını ve fikrini almadan hareket etmediğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda kardeşleriyle bir araya gelerek ortak bir adım atma kararı alabileceklerine ve birbirlerine hem maddi hem de manevi olarak arka çıkacaklarına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kardeşlerini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Beri (22 Şubat 2015 saat: 07:01)

    Biz 6 kardeşiz. Rüyamda kardeşlerimle beraber oturuyoduk. Evimiz 4.katta. En üst kat. Ben bişeyler hissediyorum ama ilk abim deprem olduğunu hissediyo. Yere batıyo. Odanın içindeyiz bir ön taraf bi arka taraf. Bizde panikle dengelemek için odanın içinde yüksek olan tarafa gidiyoruz. Bende o ara diyorum kardeşlerime “dua edecem benim söylediklerimi tekrarlayın.” diyorum. Abim salavat okuyacağımı sanıyo. Salavat getirirken ben besmele çekip ayetel kursi okuyorum. Sesli okuyorum gözlerimi kapayarak, allah bizi korur hiçbişey olmayacak, allah duaları kabul edendir diye geçiriyorum içimden. Bayağı bi yere batiyoruz o sırada. Evdeyiz ama birden batiyoruz. Yere kadar geliyo ev. Evin üstünü açık görüyorum bu kez ve biz kurtulmaya çalışıyoruz. Yan tarafta yer batmamış. Oraya çıkmaya çalışıyoruz. Biz kurtulmaya çalışırken ev hâlâ yavaş yavaş batıyo. Birbirimize yardım ederek çıkıyoruz. çünkü ev, yanında bulunan sağlam yerden biraz daha aşağıya batıyo ve ben çıkmakta zorlanıyorum, beni çekiyolar. Sonra ben ayağım bi toprak parçası üzerinde iken onunda battığını farkediyorum, hemen kardeşlerimle daha sağlam yerlere geçiyoruz. Toprak parçası ve üstü çimen. Bakıyorum etrafı. Toprak parçaları yarılmış, yan yanda ama parça parça bi toprak hani. Sonra birden biri diyoki kar yağıyo. Bende bakıyorum yere doğru tane tane kar yağarken görüyorum. Sonra konuşuyoruz, sözde babam o evi yeni almış, iyi ki 4. Katı almış diyoruz. Sonra akrabalarla beraberiz, kalabalık , oturuyoruz büyük bir odada. Akrabaların yüzünü görmüyorum. Dargın olduğum bi kuzenim var, erkek yaşça büyük, onun oturduğunu görüyorum. Bu kadar. Rüyamın anlamını açıklarsnz umarım. Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Kübra (16 Ocak 2015 saat: 06:31)

    Rüyamda erkek kardeşim (12) yanıma gelmiş ben uyurken saçımı alıyor önüme doğru yüzüme atıyor, gözümü açtıktan sonra bakıyorum gözleri dönmüş gibi görünüyor ve hareketleride normal değil. Sesimi çıkaramıyorum ona dokunamıyorum odadan çıkıyor ama topallar gibi sanki ben arkasından gitmek istiyorum sonra diyer kardeşim kalkıyor yatağından gözleri aynı şekilde ve oda odadan çıkmak istiyor. Kapıyı açtıkdan sonra bakıyorum kardeşim hala orda duruyo ama gözleri aynı ve davranışları çok kötü sanki onlar kendileri değilmiş gibi… Bu nedemek lütfen yardımcı olunuz bana !

  3. cidem gunes (04 Aralık 2014 saat: 08:05)

    Ruyamda bi atesin basinda kiz ve erkek kardesimle oturyorduk yavru bi kedi yanimiza geldi grili bi rengi vardi kardeslerime kediyi pisirip yemelerini iyi olacagini soyluyordum kiz kardesim yari cig yari pismis bi sekilde yapip parcalayip yiyorlardi kediyi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,